Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara

2020 Jaguar XJ Özellikleri ve Fiyatları

2020 Jaguar XJ Özellikleri ve Fiyatları

2020 model Jaguar XJ sportif tasarımı ve teknolojik donanımlarıyla sürücü adayları için tam tatmin sağlayacak bir araçtır. Hem tasarım açısından sahip olduğu estetik hem de sergilediği güçlü performans deneyimlenmesi gereken bir araç deneyimini sürücülere sunar. Aracın kabininin tasarlanmasında yolcuların ve sürücünün rahatlığı ve konforu öncelik olarak görülmüştür. 

2020 Jaguar XJ İç Özellikleri

2020 model Jaguar XJ içerisinde sürücüler ve yolcular kendi kişisel konforlarını yaratabilecektir. Hem ön koltuklar hem de arka koltuklarda elektrikli ayar yapılabilmektedir. Böylece yolcuların kendileri için uygun olan oturma konumunu ayarlamak için yalnızca bir tuşa basması yeterli olacaktır. Panoramik cam tavan arka koltuklara kadar uzanmaktadır. Ayrıca bu cam tavan ısı yansıtma özelliğine sahiptir. Dolayısıyla otomobilin içerisi UV ışınlarından uzak kalabilir ve doğal ışıklarla dolabilir. Yolcuların ve sürücünün araç içerisinde daha ferah bir his yakalaması da bu yolla mümkün olmaktadır. Çift dikişli deri döşemeler Jaguar sağlamlığının ve kalitesinin bir imzasıdır. Aracın içinde bulunan dokunmatik ekranı kişiselleştirmek mümkündür. Kontrol tamamıyla akıllı telefonlarda ya da tabletlerde olduğu gibi sağlanmaktadır. Araçta ayrıca direksiyonun arkasında 12,3 inçlik HD TFT ekran bulunmaktadır. Bu ekran için dört adet ekran teması bulunur. Ayrıca 3D görüntüleme imkânı da navigasyon için mümkündür.

2020 Jaguar XJ Dış Özellikleri

2020 Jaguar XJ serisinin arka tarafında J biçimli LED ışıklı farlar ve stop lambaları estetik görüntüyü güçlendirmektedir. Ayrıca elips egzoz çıkışı bu tasarımı daha has bir hava ile desteklemektedir. Aracın önünde de çift J biçimli gündüz farı bulunmaktadır. Bu farlar enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Aracın ön kısmında yer alan ağ örgüsü ise dik ön ızgarayla birleştiğinde kendisini belli eden bir tasarım olduğunun ispatıdır. Araç Autobiography tarzında bir ön ve arka tampona sahiptir. Ön tamponda Chroem hava girişi ve Black ızgara bu tasarımı tamamlamaktadır. 

2020 Jaguar XJ Motor Özellikleri

Jaguar XJ serisinded 8 ileri otomatik şanzıman bulunmaktadır. Jaguar Drive Control sürücülere iki tür sürüş modu sunmaktadır. Dinamik mod ile hızlanma konusunda daha seri bir tepki sağlanır. Kış modu sayesinde ise kaygan zeminlerde daha iyi bir performans ve verim alınması söz konusu olmaktadır. Akıllı AWD sistemi bulunan Jaguar XJ serisinin eylemlere verdiği tepkiler üst düzeydir. Araçta 2.0 D180 motor bulunmaktadır.

2020 Jaguar XJ Fiyatı

Jaguar XJ Prestige serisi için tavsiye edilen tavsiye edilen satış fiyatı 909.430 TL’dir.  

Powered by Froala Editor