2020 Peugeot Traveller Özellikleri ve Fiyatı

Ana Sayfa » BLOG » 2020 Peugeot Traveller Özellikleri ve Fiyatı

Fransız otomobil üreticisi Peugeot, 9 kişilik oturma kapasitesine sahip yeni 2020 Peugeot Traveller modelini Avrupa’da olduğu gibi Türkiye otomotiv pazarına da sürdü. Combispace segmentindeki rakiplerine gözdağı veren donanım ve tasarım özelliklerine sahip olan araç, hızlı ve iddialı bir giriş yaparak sektördeki tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 2020 Peugeot Traveller modelinin 5300 mm uzunluğu ve 1900 mm yüksekliğe sahip olan tasarımıyla oldukça ilgi görüyor.

2020 Peugeot Traveller İç Özellikleri

İç mekanında premium bir hava bulunan 2020 Peugeot Traveller modelinde kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik sınıfının en tatmin edici iç tasarıma sahip olduğunu kanıtlıyor. Ayrıca koltukların güçlü ve zarif hatlara sahip tasarımıyla oldukça konforlu olması beğeni topluyor. Modüler EMP2 platformundan yararlanılarak geliştirilen yeni şasi üstünde farklı oturma kombinasyonlarına sahip iç mekan otomobilin kullanışlılığını da artıran detaylardan biri olarak gösteriliyor. VIP Shuttle pazarında rekabetçi bir konuma yükselen 2020 Peugeot Traveller 9 kişilik tasarımı ile her bir yolcuya üst seviye konfor ve yaşam alanı sağlıyor. Yumuşak üfleme özelliğine sahip üç bölgeli iklimlendirme kontrolünün entegre edildiği iç mekanda rahatlık, konfor ve güvenlik ön plana çıkıyor.

2020 Peugeot Traveller Dış Özellikleri

Açılan arka pencere, cam tavan, Aktif Güvenlik Freni ve otomatik uzun/kısa far yardımcısı bu sınıfta ender görülen ekipmanlar gibi kendi sınıfında dikkat çekici özelliklere sahip olan 2020 Peugeot Traveller ayrıca zoom fonksiyonlu geri görüş kamerası ile konforlu ve güvenli sürüş deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Türkiye’de 5, 7 veya 8 koltuklu Active ve Allure donanım paketleriyle Combispace donanımında satışa sunulacak 2020 Peugeot Travelle yrolcularına üst seviye konfor sağlamasıyla premium kalitesini bir kez daha gözler önüne seriyor.

2020 Peugeot Traveller Motor Özellikleri

Fransız devinin en çok tercih edilen dizel motor seçeneklerine sahip olan 2020 Peugeot Traveller 1.6L BlueHDi 95 hp, 5 ileri manuel şanzıman ile birlikte geliyor. Bunun yanı sıra Türkiye’de 2 litrelik BlueHDi 180 hp S&S, EAT6 tam otomatik şanzıman ile kombine edilmesinin yanı sıra 180 hp üretebilme kapasitesine sahip olmasıyla otomotiv sektöründe tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

2020 Peugeot Traveller Fiyatı

Yeni 2020 Peugeot Expert Traveller fiyatları en düşük donanıma sahip paketinde 133 bin TL başlangıç fiyatı olarak açıklandı. Aracın farklı motor ve donanım seçenekleriyle fiyatının 200 bin TL üzerinde olması bekleniyor.

Yorumunuzu Paylaşın

Yapılan Yorumlar