Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Kupon Kullan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Basmakçı Araç Kiralama - Başmakçı Rent A Car | Gezgin724

Başmakçı araç kiralama 

Afyonkarahisar"ın en güzel illerinden biri olan Başmakçı"da işlerinizi daha rahat bir şekilde görmek için, Gezgin 7/24 üzerinden Başmakçı araç kiralama firmalarından araç kiralayabilirsiniz. 

En uygun fiyatlarla hizmet veren Başmakçı araç kiralama firmaları, aynı zamanda sunmuş oldukları ek hizmetler ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Başmakçı oto kiralama firmaları arasında detaylı bir karşılaştırma yaparak, istediğiniz aracı çok daha uygun fiyatlarla Gezgin 7/24 üzerinden kiralayabilirsiniz. 

Birçok farklı avantaj seçeneği sunan Başmakçı araç kiralama firmaları, Gezgin 7/24 web sitemize özel özellikle fiyat avantajlarıyla hizmet vermektedirler. Sizde nitelikli hizmeti uygun fiyatlarla almak istiyorsanız, rezervasyonlarınızı Gezgin 7/24 online araç kiralama platformu üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Üst düzey güvenlik protokolleri ile korunan Gezgin 7/24 araç kiralama sayfaları, Herhangi bir sorun yaşamadan internet üzerinden rahatlıkla araç kiralamanın en kolay yolları arasındadır. Vermiş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde kısa sürede Türkiye"nin en fazla tercih edilen İnternetten araç kiralama sitesi Gezgin 7/24, her zaman daha iyisini ziyaretçilerine sunmak için altyapı çalışmalarını geliştirmeye devam etmektedir. 
basmakçı rent a car
İlçeye Afyonkarahisar şehir merkezinden araçla gelmek isteyenler de, afyonkarahisar araç kiralama firmalarına da yine Gezgin 7/24 platformu üzerinden ulaşabilirler.

Bir araç kiralama firması olmayan Gezgin 7/24, sadece Adana araç kiralama firmaları ile araç kiralama ihtiyacı duyanları internet üzerinde bir araya getiren bir platformdur. Bu nedenle Gezgin 7/24 üzerinden yapılan rezervasyonlar için, sizden ek bir ücret talep edilmemektedir.

Başmakçı ilçesi hakkında bilgiler

Milattan önce 1750 yılına kadar dayanan tarihi geçmişi bulunan Başmakçı ilçesi, özellikle Hititler tarafından önemli bir yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Sonrasında Lidyalılar ve persler gibi farklı birçok medeniyete, kucak açmıştır. 19 Haziran 1987 yılında çıkarılan bir kanunla ilçe statüsüne geçen Başmakçı, 10031 kişidir. İlçe halkı geçimini tarım ve hayvancılıkla karşılamakta olup, halkın bir kısmı ise ilçenin küçük sanayi ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir. İlçe genelinde yapılan ticaretler de, yine halkın geneli için ayrı bir geçim kaynağı oluşturmaktadır.

Hayvancılık ve hayvansal gıdalar, ilçe halkı ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır. Hayvancılığı gerek tam performans bir geçim kaynağı olarak yapanlar olduğu gibi, ek bir gelir kaynağı elde etmek ve ailesinin hayvansal gıdalarını karşılamak isteyenler tarafından da yapılmaktadır. Tarımcılık alanlarında ise genellik de tahıl 

Başmakçı Gezilecek Yerler

Yetiştiriciliği ve şeker pancarı üretimi yapılmaktadır. 

İlçe köklü bir tarihe sahip olmasına rağmen, ilçede bulunan tarihi eserler günümüze kadar ayakta kalmayı başaran almıştır. 
basmakçı oto kiralama
Her ne kadar gezilip görülebilecek farklı alanlar olsa da, tarihi yapıların birçoğu ilgisizlikten yok olmaya mahkum olmuştur.

İlçede gezip görülebilecek yerlerden bazıları, şunlardır.

Recep Bey Camii: 18. Yüzyılın başlarında yapılan Recep Bey Camii, Başmakçı ilçesindeki Osmanlı eserleri arasında yer almaktadır. Sekiz direkli bir plan üzerine inşa edilen caminin son cemaat yeri ise, 4 direktir. Tavan kısmı ahşap olan tarihi caminin çatı kısmı ise kiremit çadır tipidir. Camiden 2 metre uzakta bulunan minaresi de, tarihi özelliği ile dikkat çekmektedir.

Acıgöl: Çardak Gölü ismiyle de bilinen  Acıgöl, ilçenin önemli doğal güzellikleri arasında almaktadır. Farklı birçok kuş türünün aynı zamanda mevsimsel geçişlerde önemli bir mekanı olan Acıgöl, Doğa güzelliği severlerin Mutlaka ziyaret etmesini tavsiye ettiğimiz konumlar arasında yer almaktadır.

Değirmendere Kanyonu: Doğal güzellikleri ile öne çıkan Değirmendere Kanyonu, Başmakçı ilçesinde gezilebilecek yerler arasında bulunmaktadır. Kanyon içerisinde bulunan birkaç mağarada, burada ilgi çeken alanlar arasında yer almaktadır.
basmakçı araba kiralama
Bunlar dışında ilçelere gezip görebileceğiniz yer sayısı normalden çok daha fazla olması gerekirken, tarihi alanlara ilgi gösterilmemesi nedeniyle tamamı yok olmuştur. Başmakçı oto kiralama hizmeti alarak, ilçedeki işlerinizi çok daha rahat bir şekilde halledebilirsiniz.