Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 26.09 - 10:00
Teslim Tarihi 01.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Afyonkarahisar Bayat Araç Kiralama -Bayat Rent A Car | Gezgin 7/24

Afyonkarahisar Bayat araç kiralama

Gezgin 7/24 internetten araç kiralama platformu olarak, Afyonkarahisar Bayat araç kiralama hizmeti sunan firmaları sizlerle buluşturuyoruz. Uygun fiyatlarla Bayat araç kiralama hizmeti alabileceğiniz Bayat oto kiralama firmalarına, dakika içerisinde Gezgin 7/24 üzerinden ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Hızlı ve ekonomik bir şekilde Bayat araç kiralama hizmeti almanın en ideal yolu olan Gezgin 7/24, firmalar arasında farklı kriterlere bağlı olarak karşılaştırma yapmamıza imkan tanımaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan en uygun aracı en uygun fiyatlarla kiralama imkânına sahip olabilirsiniz. 

Sizler için daima en iyisini sunmak gayretinde olan Gezgin 7/24 altyapısı, her geçen gün farklı yenilikler ile sağlamlaşmaya devam etmektedir. 
bayat araba kiralama
Türkiye"nin en kapsamlı online araç kiralama platformu Gezgin 7/24, SSL güvenlik Protokolü ve farklı güvenlik sertifikaları ile korunmakta olup, ziyaretçi güvenliğini oldukça önemsemektedir. Web sitemiz üzerinden yapacağınız işlemlerin tamamı bu güvenlik protokolleri altında gerçekleşeceği için, herhangi bir bilginizin 3. Taraflara ulaşma imkanı bulunmamaktadır.

Bu sayede Gezgin 7/24 araç kiralama platformu üzerinden, güvenli bir şekilde sadece birkaç dakika içerisinde Bayat oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Firmalar arası kıyaslama yapabilme imkanının bulunduğu Gezgin 7/24, ekonomik koşullarla araç kiralamanın rahat bir şekilde yapıldığı platformlar arasında yer almaktadır.

Afyonkarahisar Bayat ilçesi hakkında bilgiler 

4 Temmuz 1987 tarihinde ilçe statüsüne geçen Bayat ilçesinin nüfusu, 7813 kişidir. Afyonkarahisar merkezden 46 kilometre uzakta bulunmaktadır. Toplam 12 köyden oluşan ilçenin en önemli geçim kaynağı, tarımdır. Tarım dışında ilçe halkının önemli geçim kaynakları arasında yer alan hayvancılık da, ilçede yaşayan vatandaşlar tarafından yapılan önemli işler arasında yer almaktadır. 

Oğuz Türklerinin Bayat boyu tarafından kurulduğu bilinen ilçenin ilk yerleşik tarihi hakkında kesin bilgi bulunmasa da, şu anki yerleşim yerinin 1147 yılında kurulduğu bilinmektedir. Bağdat İstanbul arasında önemli bir Kervan yolu olması sebebiyle, Osmanlı ve Bizans dönemlerinde ilçenin bulunduğu bölge kervancılar için konaklama merkezi olarak kullanılmıştır.
bayat araç kiralama
İlçede küçükbaş hayvancılık daha yaygın iken, büyükbaş hayvancılığa da kayda değer oranda yer verilmektedir.

Afyonkarahisar Bayat gezilecek yerler 

İlçede önemli medeniyetlerin hüküm sürmesi sebebiyle, ilçede bulunan tarihi yapılar oldukça fazladır. Bayat ilçesinde gezilecek yerlerden bazıları, şunlardır. 

Kurtini: İlçe merkezinden 3 kilometre uzakta olan doğal bir mağara kurtini, içerisinde sarkıt ve dikitler ile ilçeye gelenler tarafından ziyaret edilen yerler arasındadır. 

Kümbet: Kümbet çevresinde Hristiyan ve müslümanlara ait farklı mezarların olması, geçmiş dönemde ilçenin bu bölümünde bulunan tarihi dokuyu göstermektedir. 

Elecik Mağarası: İçerisinde farklı kaya mezarlarının bulunduğu mağaranın giriş kısmında ise, geçmiş dönemlerde yapılmış çıkartmalar mevcuttur.

Su Kemerleri: Hangi tarihte yapıldığı kesin olarak bilinmeyen su kemerleri, Germiyanoğluları zamanında yapıldığı tahmin edilen iki farklı su yolu kemerinden oluşmaktadır. Tarihi özelliği sebebiyle, ilçeye gelenler tarafından ziyaret edilen yapılar arasındadır.

Eysenlik Yaylası: İlçede bulunan en büyük yaylalarından biri olan Eysenlik yaylası, ilçedeki gezilmeye değer alanlar arasındadır.

Asarkale 

Kayalı Taş 

İnpazarcık 

Kavak Ören Yerleri 

Köroğlu Beli 

Demirli Dede Yatırı 

Çatalçeşme

Darıyeri 
bayat oto kiralama
Gibi gezilebilecek alanlarda ilçede bulunmaktadır. İlçede bulunan tüm tarihi ve doğal güzellikleri hızlı bir şekilde gezmek için, afyonkarahisar oto kiralama