Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Kupon Kullan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Çobanlar Araç Kiralama - Çobanlar Rent A Car | Gezgin7/24

 

Çobanlar araç kiralama 

Afyonkarahisar"ın Çobanlar ilçesinde rahat bir şekilde gezmek ve ilçede bulunan işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlamak için, gezdin 7/24 üzerinden Çobanlar araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet veren çobanlar araç kiralama firmalarına ulaşmak için internet üzerinden uzun uzun araştırmalar yapmanıza gerek kalmadan, Gezgin 7/24 platformunu kullanarak dakikalar içerisinde ihtiyacınız olan Çobanlar oto kiralama firmalarına ulaşarak rezervasyon yaptırmanız mümkündür. 

Web sitemiz üzerinden yaptıracağınız rezervasyonlar için, araç kiralama bedeli dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmamaktadır. afyonkarahisar oto kiralama hizmeti veren firmalar da bu hizmete ihtiyaç duyanları bir platform üzerinde buluşturan Gezgin 7/24, kısa süre içerisinde Türkiye"nin en popüler online araç kiralama platformu olmuştur. Web sitemiz üzerinde bulunan Çobanlar rent a car firmaları arasında yapacağınız kısa bir karşılaştırma sonrası, sizin için en ideal aracı en uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.
çobanlar araç kiralama
Üst düzey güvenlik protokolleri ile korunan web sayfamız, güvenli bir şekilde internetten hizmet alabileceğiniz Web siteleri arasındadır. Hızlı ve güvenli bir ortamda firmalar arası kıyaslama yaparak Gezgin 7/24 web sitesine özel olarak verilen Çobanlar araç kiralama fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bu firmalar tarafından düzenlenen web sitemize özel kampanyalara katılmak için de, sadece Gezgin 7/24 üzerinden rezervasyon talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Çobanlar ilçesi hakkında bilgiler 

Afyonkarahisar"ın Çobanlar ilçesi 14500 kişilik nüfusuyla, tarımın daha yaygın olarak yapıldığı ve ilçenin önemli geçim kaynakları arasında yer aldığı bir yerleşim birimidir. İlçe halkı tarımcılığın yanı sıra başta küçükbaş hayvancılık olmak üzere, hayvancılıkla da yoğun bir şekilde uğraşmaktadır. 

Eski Tunç çağına uzanan köklü tarihi ile Afyonkarahisar"ın en eski yerleşim alanlarından biri olan Çobanlar ilçesi, Afyonkarahisar şehir merkezinden 25 kilometre uzak mesafede yer almaktadır. 20 Mayıs 1990 tarihinde ilçe statüsü kazanan çobanlar, önemli bir Jeotermal cam işletmesine sahiptir. Patpat ismi verilen ve tarımcılık yoğun olarak kullanılan pikap ve römork karışımı araçlarda, Çobanlar ilçesinde üretilmektedir.
çobanlar oto kiralama
Afyonkarahisar"ın orta düzey ilçelerine göre sanayisi gelişmiş olan Çobanlar ilçesinde, tarım ve hayvancılıkta kullanılan zirai araçlar üretimi ileri seviyede yapılmaktadır.

Toplamda 13 mahalleden oluşan ilçe, şehrin kendi ayakları üzerinde durabilen ilçeleri arasındadır. Nüfus bakımından diğer ilçelere göre küçük olsa da, gelişmişlik açısından daha kalabalık ilçelere göre ileri seviyededir.

Çobanlar gezilecek yerler

Ali Baba Türbesi: Kocaöz beldesinde bulunan Ali Baba Türbesi, özellikle Afyonkarahisar halkı tarafından ziyaret edilen alanlardan biridir. 

Çobanlar Termal Kaplıcası: İlçe merkezinde bulunan termal kaplıca, romatizma hastalıkları, damar sertliği rahatsızlıkları, damar tıkanıklığı, böbrek hastalıkları ve kireçlenme gibi rahatsızlıklara iyi geldiği bilinen Termal Kaplıcalardan biridir. Bu sebeple Afyonkarahisar ve çevre illerden yoğun talep alan Çobanlar Termal kaplıcası, ilçe ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Kaplıca bölgesinde insanların ihtiyaçlarını giderebilecekleri birçok sosyal tesisin bulunması da, kaplıcayı daha fazla ilgi odağı yapmaktadır.

İzzetlerin Çeşmesi: İstiklal Mahallesi"nde bulunan İzzetlerin Çeşmesi, üzerinde bulunan Roma Dönemine ait Kitabe ile dikkat çekmektedir. Roma döneminden kalma tarihi bir çeşme olması, Afyonkarahisar dışından gelen turistlerin de çeşmeyi ziyaret etmesine sebep olmaktadır.

Anabura Kenti: Küçük bir antik kent niteliği taşıyan Anabura antik kenti, Çobanlar ilçesinde ziyaret edebileceğiniz yerlerden biridir. 

Eski Çobanlar Evi: Sayıları her geçen gün azalmakla birlikte eski Osmanlı tipi avlulu evler, Osmanlı"nın sivil mimarisini, ilçede en iyi yansıtan yapılardır. 
çobanlar rent a car
Çobanlar ilçesinde normalde gezilip görülmesi gereken yerler oldukça fazla iken, zaman içerisinde bakım ve ilgisizlikten dolayı birçoğu yok olmaya yüz tutmuştur. İlçeyi rahat gezmek ve farklı alanları görme fırsatı bulabilmek için, Çobanlar araç kiralama firmalarından araç kiralayabilirsiniz.