Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 29.09 - 10:00
Teslim Tarihi 04.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Evciler Araç Kiralama - Evciler Rent A Car Gezgin7/24

Evciler araç kiralama 

Afyonkarahisar"ın küçük ilçelerinden biri olan Evciler ilçesinde ihtiyacınız olan aracı sağlamak için, Gezgin 7/24 üzerinden Evciler araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Evciler araç kiralama hizmeti veren Rent A Car firmalarından yapacağınız rezervasyonla dakikalar içerisinde, ihtiyacınız olan aracı kiralayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden hizmet veren Evciler oto kiralama firmaları, Gezgin 7/24 online araç kiralama platformuna özel İndirimli fiyatlarla hizmet sağlamaktadır. 

Aynı zamanda bu firmaların bazı zamanlarda yapacakları farklı hizmet avantajlarından yararlanmak için de, Gezgin 7/24 web sitesi üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Web sitemize özel farklı avantajlar sunan afyonkarahisar araç kiralama firmaları arasında karşılaştırma yapıp sizin için en nitelikli hizmeti seçerek, hemen rezervasyon yaptırmanız mümkündür. Şehir merkezinden ilçeye araçla gelmek istiyorsanız, yine aynı şekilde web sitemiz üzerindeki firmalardan hizmet alarak büyük bir ulaşım kolaylığına sahip olabilirsiniz. 
evciler araç kiralama
Gezgin 7/24 online araç kiralama platformu, sistem üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda hiçbirinde sizden ücret almamaktadır. Sadece kiralamış olduğunuz aracın ve almış olacağınız diğer hizmetlerin ücreti dışında, gerek rent a car firmaları ve gerekse Gezgin 7/24 herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Web sitemiz üzerinde rekabetin yüksek olması dolayısıyla Evciler oto kiralama firmaları, Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için büyük bir çaba içerisindedir. Bu rekabet sayesinde Gezgin 7/24 platformu üzerinden hem daha uygun fiyatlarla hizmet alacağınız gibi, hem de daha kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Afyonkarahisar Evciler ilçesi hakkında bilgiler 

Afyonkarahisar"ın Evciler ilçesi, 7574 kişilik nüfusuyla Afyonkarahisar"ın en küçük ilçeleri arasında yer almaktadır. Afyonkarahisar şehir merkezinden 132 kilometre uzaklıkta bulunan Evciler ilçesi, 1990 yılında ilçe statüsü kazanmıştır. Evciler ilçesinin tarihine baktığımızda, Lidyalılar dönemine kadar uzanan köklü bir tarihinin olduğunu görmekteyiz. Geçmişte bölgenin önemli yerleşim merkezlerinden biri olmasına rağmen, günümüze kadar aynı gelişmeyi maalesef ki gösterememiş ilçeler arasındadır. Her ne kadar ilçe toprakları tarım için uygun olsa da, dönemin imkansızlıkları nedeniyle ilçeden farklı bölgelere göç oranı artmıştır. 
evciler oto kiralama
İlçede kalan insanlar ise tarımla uğraşmanın yanı sıra, başta küçükbaş hayvancılık olmak üzere hayvancılık yaparak geçimini sağlamaktadır. El dokuması halıcılık ilçenin kadınları arasında yaygın olup, ilçe halkı için farklı bir geçim kaynağı olmaktadır. Evciler ilçesinde Sanayi adına herhangi bir işletme bulunmayıp, küçük çaplı tamir ve onarım işletmeleri ilçenin ihtiyaçlarını görmektedir. 

Tarım için kullanılan topraklarının bir kısmı sulu alan olması nedeniyle verimi artırırken, önemli bir kısmı kurak tarımın yapıldığı alanlardır.

Evciler gezilecek yerler 

Kocahöyük: İlçede bulunan höyüklerden biri olan Kocahöyük, Evciler ilçesinin tarihine ışık tutan alanlardan biridir. Höyük çevresinde bulunan birkaç parça tarihi eser Afyonkarahisar Müzesinde sergilense de, basit heykel tarzı eserler Kocahöyük bölgesinde sergilenmektedir.

Küçükhöyük: İlçe tarihine ışık tutan yerlerden biri olan Küçükhöyük, henüz tam olarak detaylı bir arkeolojik kazı yapılmamasına rağmen yine birkaç parça tarihi eserin gün yüzüne çıkarıldığı yerlerden biridir.

Bunların dışında ilçede birkaç höyük ve ören yeri bulunmaktadır. İlçede bulunan tarihi yapılarının harap vaziyette olması nedeniyle, ziyaret edilebilir özelliklerini kaybetmişlerdir.
evciler rent a car
Evciler araç kiralama firmalarından Gezgin 7/24 üzerinden rezervasyon yaptırarak, bölgedeki işlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sizler için uygun fiyatlarla hizmet veren Evciler ucuz oto kiralama firmaları arasında seçim yapma seçeneği sunan gezgin724, hizmet yelpazesini her geçen gün artırarak daha iyisini sunmaya devam etmektedir. Güvenilir bir şekilde web sitemiz üzerinden Evciler oto kiralama hizmeti alarak, ilçede bulunan işlerinizi ve ziyaretlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.