AFYONKARAHİSAR - İHSANİYE Oto Kiralama

Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araç Markası

AFYONKARAHİSAR - İHSANİYE En Uygun Araç Kiralama Fiyatları

AFYONKARAHİSAR - İHSANİYE Tanıtımı

rsiniz.

İhsaniye araç kiralama

İhsaniye araç kiralama ihtiyacınızı dakikalar içerisinde gidebileceğiniz platformlardan birisi olan Gezgin 7/24 online araç kiralama platformuna özel sunulan fiyatlardan, İhsaniye ucuz araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Gezgin 7/24 olarak sizlere güvenilir bir altyapıyla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bu sayede Türkiye’nin en büyük online araç kiralama platform olan Gezgin 7/24, sizlerin daha uygun koşullarda afyonkarahisar oto kiralamahizmeti almanız için çaba sarf etmektedir. Tüm şehir ve ilçelerde olduğu gibi İhsaniye araç kiralama rezervasyonları için de, Gezgin 7/24 platformu ziyaretçilerinden herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Birçok İhsaniye araç kiralama firmasını web sitemiz üzerinde kıyaslayarak, sizin için en uygun olan firmadan araç kiralayabilirsiniz. Oldukça geniş bir seçenek sunan Gezgin 7/24, Böylelikle taleplerinize tam uyum sağlayan firmalara uygun fiyatlarla ulaşmanıza imkan vermektedir. 

Afyonkarahisar İhsaniye hakkında bilgiler 

Afyonkarahisar ile İhsaniye İlçesi arası, 35 kilometredir. 28600 kişilik nüfusuyla Afyonkarahisar’ın gelişmiş ilçelerinden biri olan İhsaniye, son derece köklü bir geçmişe sahiptir. Afyonkarahisar Bölgesi’nde bulunan en eski yerleşim yerleri arasındaki ilçe, yerleşik tarih olarak Frigyalılar dönemi ne kadar uzanan bir tarihe sahiptir. 
afyonkarahisar oto kiralama
1959 yılında ilçe statüsü kazanan İhsaniye’de, tarım ve hayvancılığın yanı sıra sanayide bir nebze gelişmiştir. Ancak ilçenin sanayi gelişimi sadece ilçe ve çevre bölgelerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeydedir. Köklü bir geçmişe sahip olması sebebiyle, ilçede tarihi yapılar diğer ilçelere göre biraz daha fazladır.

Türkiye genelinde ünlü olan Kızılay Maden suyu fabrikasının bu ilçe sınırları içerisinde bulunması, ilçe halkına önemli bir istihdam kaynağı olmuştur. Ormanlık alanları ile ağaç ürünleri sanayinin de gelişmiş olduğu ilçede, ilçe halkının önemli bir kısmı geçimini tarım ve hayvancılıktan karşılamaktadır.
ihsaniye araç kiralama
İhsaniye gezilecek yerler 

Ayazin Köyü: Frig dönemine ait önemli yerleşim alanlarından biri olan Ayazin Köyü sınırlarında, Frig dönemine ait birçok tarihi eser gün yüzüne çıkarılmıştır. Günümüzde zaman zamanın hala arkeolojik kazıların devam ettiği bu köy, adeta tarih fışkıran bir yerdir. Köy çevresinde kayaların oyularak yapıldığı Kaya Mezarları, köye gelen ziyaretçi sayısını artırmaktadır. Erzak depoları ve mezar odaları, yine bu köyde Roma ve Bizans döneminden kalma el işçiliği ile oluşturulan alanlardır. Ayazin Köyüne rahat bir şekilde ulaşmak için, kendi Aracınız yoksa Gezgin 7/24 üzerinden İhsaniye oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Aslantaş: İlçe sınırları içerisindeki Göynük vadisinde bulunan Aslantaş, bölgede bulunan görkemli Anıt mezarlar arasındadır. Milattan önce 7. Yüzyılda yapıldığı düşünülen bu anıt mezar, Frig dönemine ait eserler arasında yer almaktadır. Tam 10.5 metre yüksekliğinde bulunan anıt mezar, ilçede en fazla ziyaret edilen konumlar arasındadır.

Yılantaş: Aslantaş ile aynı bölgede bulunan yılantaş, yine ilçede bulunan firik dönemine ait anıt mezarlar arasındadır. Anıtın ön kısmında bulunan yılan ve savaşçı figürleri nedeniyle yılantaş olarak anılan bu anıt heykel, yaşanan bir deprem sonrası yıkılması nedeniyle yılan figürleri anıtın alt kısmında kalmıştır.

Gazlıgöl Kaplıcası: Adını aldığı Gazlıgöl beldesinde bulunan kaplıca, bağırsak, safra yolu, karaciğer, mide ve romatizma rahatsızlıklarına iyi geldiği gibi, cilt ve kadın rahatsızlıkları için de faydalıdır. Çevresinde misafirlerin ihtiyaçları için bir çok sosyal tesis bulunan Gazlıgöl kaplıcası, ilçede en fazla ziyaret edilen alanlar arasındadır.
ihsaniye oto kiralama
İlçede bu alanlar dışında gezip görülebilecek farklı yerlerde bulunmaktadır. Tüm bu alanları rahat bir şekilde gezmek ve bölgedeki işlerinizi hızlı bir şekilde yapabilmek için, geldiğini 7/24 üzerinden İhsaniye rent a car firmalarından araba kiralayabilirsiniz.