Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Kupon Kullan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Sultandağı Araç Kiralama  - Sultandağı Rent A Car | Gezgin724

Sultandağı araç kiralama

Birçok Sultandağı araç kiralama firmasını web sitemiz üzerinden görüntüleyip aralarında fiyat ve hizmet kıyaslaması yaparak, ekonomik koşullarda sizin için en ideal olan aracı kısa süre içerisinde kiralayabilirsiniz. Ucuz araç kiralamanın en kolay yolu olan Gezgin 7/24 üzerinde, Sultandağı araç kiralama hizmeti veren birçok Rent A Car firması yer almaktadır. 

Bu firmaların tamamı web sitemiz üzerinden yapılacak rezervasyonlara özel indirimli fiyatlar sunmakla birlikte, aynı zamanda yine uygun fiyatlı ya da ücretsiz ek hizmet seçenekleri de sunmaktadırlar. Gezgin 7/24 kullanışlı altyapısı ve gelişmiş güvenlik protokolleri sayesinde kısa sürede, Türkiye"nin en büyük internetten araba kiralama platformu haline gelmiştir. Web sitemiz üzerinden kiralayacağınız aracı Sultandağı sınırları içerisinde istediğiniz yerden teslim alabilir ve istediğiniz yerde teslim edebilirsiniz. Her zaman için müşteri memnuniyeti ve kolaylığı sunan Sultandağı Rent A Car firmaları, Gezgin 7/24 ziyaretçilerine özel kolaylıklarla hizmet sağlamaktadırlar. 
sultandağı araba kiralama
Sultandağı oto kiralama firmaları ile Gezgin 7/24 üzerinden, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla çok kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Araba kiralamanın en basit yolu olan Gezgin 7/24, Türkiye genelinde on binlerce kişiye sunduğu hizmet kalitesini, Sultandağı araç kiralama hizmeti almak isteyen ziyaretçilerine de aynı kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesine uygun bir şekilde sunmaktadır.

Sultandağı hakkında bilgiler 

Afyonkarahisar"ın tarih kokan ilçelerinden biri olan Sultandağı, 15076 kişilik nüfusa sahiptir. 1958 yılında ilçe statüsü kazanan Sultandağı ilçesi, kiraz yetiştiriciliğinin önemli merkezleri arasında yer almaktadır. Oldukça kaliteli kirazların yetiştiği ilçe aynı zamanda, tarım ve hayvancılık ile geçimini sağlamaktadır. 

Verimli topraklara sahip olması nedeniyle bölgenin ilk yerleşim yerleri arasında yer almıştır. Afyonkarahisar şehir merkezinden 68 kilometre uzaklıkta bulunan ilçeye ulaşım için en ideal seçenek, tüm maliyetleri düşünüldüğünde afyonkarahisar araç kiralama hizmeti almaktır. İpek Yolu üzerinde bulunan Sultandağı, bu nedenle bölgede ticaretin yoğun olarak yapıldığı yerleşim alanları arasında her zaman yer almıştır. 1958 senesine kadar Afyonkarahisar"ın Bolvadin ilçesine bağlı bir kasaba olan Sultandağı, zaman içerisinde hızlı bir gelişme göstererek ilçe olmuştur. Sultandağı Kervansarayı gibi önemli tarihi mekanların bulunduğu ilçede daha pek çok tarihi yapıda, bakımsızlık nedeniyle tamamen yok olmuştur.
sultandağı araç kiralama
Ticari alt yapısı oldukça gelişmiş olan ilçe, başta hayvan alım satımını ve tarım aletlerinin ticaretinin yoğun olarak yapıldığı bir yerdir. Hayvancılık ve tarımın ileri düzeyde yapıldığı Afyonkarahisar ilçeleri arasındaki Sultandağı’nda, meyvecilikte halkın önemli geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Bunun dışında meyve reçellerinin yapıldığı işletmeler, ilçe halkı için önemli bir geçim kaynağıdır. Bu işletmelerde, birçok insan istihdam edilmektedir.

Sultandağı gezilecek yerler 

Sahip Ata Kervansarayı: İlçe merkezinde bulunan sahip Ata Kervansarayı, Selçuklu hükümdarı İzzettin Keykavus tarafından 1249 yılında yaptırılmıştır. Kervansarayın ortasında bulunan köşk mescidi ayrı bir ilgi çekerken yine avlu etrafında bulunan odalarda, kervansarayın dikkat çeken özellikleri arasındadır. Günümüze kadar orijinal dokusuyla ilçe sınırları içerisinde gelmeyi başarabilmiş nadir eserler arasındaki sahip Ata Kervansarayı, Sultandağı gezilecek yerler arasında önemli bir yer tutmaktadır.

Buzluk Mağarası: Dereçine Kasabası sınırlarındaki buzluk mağarası, ilçede ziyaret edilen doğa güzelliklerinden biridir. Bu nedenle şehir dışından gelen yerli turistlerin yanı sıra, yabancı turistler de mağarayı ziyaret etmektedir. Giriş kısmı sadece bir kişilik geçebilecek genişlikte olan mağaranın içerisindeki sarkıt ve dikitler, burasını daha ilgi çekici hale getirmektedir.

Kaşardı mesire yeri: Sultandağı"nda gezilecek yerler arasındaki Kaşardı mesire yeri, özellikle günübirlik ziyaretlerle stres atmak isteyenlerin uğrak yerleri arasında yer almaktadır.
sultandağı oto kiralama
Bu alanların dışında ilçede gezilebilecek irili ufaklı farklı yerlerde bulunmaktadır. Hem ilçeyi derinlemesine gezmek ve hem de işlerinizi daha hızlı bir şekilde yapmak için, ulaşım ihtiyacınızı Gezgin 7/24 üzerinde bulunan Sultandağı oto kiralama firmalarından hizmet alarak giderebilirsiniz.