Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 26.09 - 10:00
Teslim Tarihi 01.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Doğubayazıt Araç Kiralama - Doğubayazıt Rent A Car | Gezgin724

 

Doğubayazıt araç kiralama 

Ağrı Doğubayazıt araç kiralama firmalarının sunmuş olduğu geniş yelpazeli hizmetlerinden uygun fiyatlarla, yararlanabilirsiniz. Türkiye"nin en güvenilir ve kapsamları online araç kiralama sitesi olan Gezgin 7/24, Doğubayazıt oto kiralama ihtiyacı olanlarla, Doğubayazıt rent a car firmalarını güvenilir bir İnternet ortamında buluşturmaya devam ediyor. 

İnternetten hizmet almanın rahatlık ve keyfini yaşayabileceğiniz Gezgin 7/24 üzerindeki ağrı araç kiralama firmaları, web sitemiz üzerinden yapılacak rezervasyonlar için indirimli fiyatlar uygulamaktadır. Fiyatların yanı sıra farklı hizmetlere de firmaların kampanya dönemlerinde ücretsiz ya da çok düşük ücretlerle sahip olabilirsiniz. 
doğubayazıt araba kiralama
Ağrı"nın Merkez ve Patnos ilçesi dışında 3. Büyük ilçesi konumunda olan Doğubayazıt ilçesi, gelişmiş ilçeleri arasında olması nedeniyle, oto kiralama hizmetinin de yoğun olarak alındığı yerler arasındadır. Gezgin 7/24 özel modülü sayesinde kiralamak istediğiniz aracı hem daha kısa sürede, hem de diğer firmalarla kıyaslama yaparak daha ucuza kiralayabilirsiniz. Fiyat ve hizmet avantajı bakımından birçok fırsatı sizlere sunan Gezgin 7/24 sayesinde birkaç dakika içerisinde, Doğubayazıt ucuz oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapılan işlemlerin hiçbirinde, aldığınız temel hizmetin dışında herhangi bir isim adı altında ek bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. 

Birçok Rent A Car firmasını istifadenize Sunan web sitemiz bir yandan geniş seçenekler arasında kaybolmanızı engellerken bir yandan da bu geniş seçenekleri, en olumlu şekilde sizin lehinize çevirmektedir. Sunduğu tüm bu özellikler sayesinde, sizlerin rahat ve güvenli bir ortamda hizmet almasına imkan vermekteyiz.

Ağrı Doğubayazıt hakkında bilgiler

120000 kişilik nüfusa sahip Doğubayazıt ilçesi, Merkez ve Patnos ilçelerinden sonra Ağrı"nın en büyük 3. İlçesidir. Ağrı il merkezinden 93 kilometre uzaklıkta bulunan Doğubayazıt ilçesi, Ağrı"nın en eski yerleşim birimleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle şehirde büyük bir tarihi ve kültürel mirasa sahiptir. İran ile sınırı olan Doğubayazıt ilçesi, Ağrı"nın gelişmiş ilçelerinden biridir. Tarım ve hayvancılığın ileri seviyede yapıldığı ilçede, ticarette yine önemli oranda gelişmiştir.
doğubayazıt araç kiralama

Doğubayazıt gezilecek yerler

Meteor Çukuru: Dünya genelindeki en büyük ikinci meteor çukuru olma özelliğini taşıyan Doğubayazıt meteor çukuru, 1892 yılında göktaşı düşmesi neticesinde oluşmuştur. Doğubayazıt ilçesinden 35 kilometre mesafede bulunan meteor çukuru, yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilen alanlardan biridir. Özellikle akademik incelemeler yapmak için dünyanın çeşitli yerlerinden bilim insanları, meteor çukurunu incelemek için gelmektedir. 

Doğubayazıt Kalesi: Doğubayazıt ilçesi kadar Ağrı’nın da önemli tarihi mekanlarından biri olan Doğubayazıt Kalesi, ilçe merkezinden 7 kilometre mesafede yer almaktadır. Dik bir kayaların üzerine inşa edilen Doğubayazıt Kalesi, kimler tarafından hangi tarihte yapıldığı bilinmemektedir. Çok eski tarihlere dayanan bir geçmişi olduğu tahmin edilen Doğubayazıt Kalesi, Osmanlı zamanında da savunma amaçlı kullanılmıştır. 

Ahmet Hani Türbesi: Doğubayazıt ilçe merkezinden 8 kilometre mesafede bulunan türbe, 1651 senesinde dünyaya gelen Ağrı"nın bilim insanı ve aynı zamanda alimleri arasındaki Ahmet Hani"ye ait Türbedir. Sıra dışı mimarisi ile dikkat çeken türbeye ve çevresindeki alanları ziyaret etmek için, Doğubayazıt araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

İshak Paşa Sarayı: Ağrı"nın olduğu gibi Türkiye"nin de önemli Osmanlı eserleri arasında yer alan İshak Paşa Sarayı, ilçe merkezinden 5 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Muhteşem mimarisi ve süslemeleri ile dikkat çeken İshak Paşa Kervansarayı, Doğubayazıt’ta gezilebilecek yerler arasındadır. 

Beyazıt Eski Cami: 1687 yılında yapılan Beyazıt eski camii, Doğubayazıt’ın en eski Camisi olma özelliğini taşımaktadır. Yavuz Sultan Selim tarafından yapılan Beyazıt Camii, ilçede gezip görebileceğiniz tarihi yapılar arasındadır.
doğubayazıt oto kiralama
Bu alanları rahatça gezmek ve işleriniz için hızlı ulaşım imkânına sahip olmak için aracınız yoksa, Doğubayazıt araç kiralama firmalarına gezgin724 sitemizden ulaşabilirsiniz.