Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Kupon Kullan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Hamur Araç  Kiralama - Hamur Rent A Car |  Gezgin7/24

Ağrı Hamur araç kiralama 

Ağrı Hamur araç kiralama gereksinimi duyan ziyaretçilerimiz, web sitemiz üzerinden Hamur araç kiralama hizmeti veren firmalardan kısa süre içerisinde güvenilir bir şekilde rezervasyon yaptırabilirler. İster ekonomik ve isterseniz lüks araç kiralama ihtiyacınız olsun, ağrı araç kiralama hizmeti veren firmalar tüm ihtiyaçlarınıza nitelikli bir şekilde cevap verebilecek kapasitededir. 

Web sitemiz üzerinde ilanı bulunan Hamur oto kiralama firmaları, Gezgin 7/24 online araç kiralama platformu üzerinden yapılan rezervasyonlar için uygun fiyatlar ile hizmet vermeye devam etmektedirler. Gezgin 7/24 üzerinden yapılacak araç kiralama rezervasyonlarınız da, aracı teslim alıp teslim edeceğiniz yeri belirterek, belirtilen yerden Hamur oto kiralama firmasından kiralayacağınız aracı teslim alabilir ve yine aynı şekilde belirtilen yerde teslimatını yapabilirsiniz. Web sitemiz ile yapılan Hamur oto kiralama rezervasyonlarında, kiralayacağınız aracının kiralama bedeli dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. 

Dünyanın en gelişmiş web güvenlik sertifikaları ile kurulan Gezgin 7/24, bu sayede bilgilerinizi güvence altına alarak araç kiralama hizmeti almanızı sağlamaktadır. Web sitemiz üzerinden yapacağınız hiçbir işlem de, bilgilerinizin 3. Taraflara ulaşması söz konusu değildir. Tüm sayfalarımızı destekleyen güvenlik sertifikaları sayesinde, üst düzeyi güvenlikli bir ortamda Hamur araç kiralama ihtiyacınızı ortalama 10 dakika içerisinde rahatlıkla giderebilirsiniz. 
hamur araba kiralama
Gezgin 7/24 sitemizin ziyaretçilerine sunduğu en önemli avantajlardan biri, birden çok firma seçeneği arasında fiyat ve hizmet kıyaslaması yapılmasına imkan tanımasıdır. Böylelikle bol araç çeşitliliğinin yanı sıra, firmalar arasında fiyat kıyaslaması yaparak Hamur ucuz araç kiralama fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Ağrı Hamur hakkında bilgiler 

Ağrı Hamur ilçesi, şehrin en küçük ilçesi olup 19115 kişilik nüfusa sahiptir. 1927 senesinde Ağrı il olduktan sonra kasaba statüsüyle Ağrı iline bağlanan Hamur ilçesi, 1 Nisan 1958 tarihinden itibaren ilçe statüsüne geçmiştir. Milattan önceki 14. Yüzyıla kadar dayanan tarihi ile köklü bir geçmişe sahip olan ilçe, parslar, Bizanslılar ve Arapların hakimiyeti altında kalmıştır. Malazgirt Meydan muharebesinde elde edilen zaferden sonra, Türk hakimiyetine geçen Hamur ilçesi, Ağrı’nın diğer ilçeleri olan Patnos, Taşlıçay ve Tutak ilçeleriyle komşudur. 

İlçe genelinde gerek Bizans ve Arap dönemine ait tarihi yapıların yanı sıra, gerekse Osmanlı dönemi eserleri ağırlıklı olarak görülmektedir. Ancak bu eserlerin önemli bir kısmı bakımsızlık nedeniyle, viraneye dönmüş ve ziyaret özelliğini kaybetmiştir. İlçe halkı Ağrı genelinde olduğu gibi, önemli oranda hayvancılıkla uğraşmaktadır. Aynı zamanda tarım, Hamur ilçesinin önemli geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Bölgede sanayi imkanı kısıtlı oranda olup, hayvan ticareti ilçenin diğer bir önemli geçim kaynağıdır. 
hamur araç kiralama

Hamur gezilecek yerler

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Hamur ilçesinde farklı medeniyetlerin tarihi yapıları belirli bir zamana kadar gelmiş olsa da, bu yapılarda olan ilgisizlik nedeniyle birçoğu harabeye dönmüş ve hatta tamamen ortadan yok olmuştur. İlçede gezip görebileceğiniz birkaç yer bulunmakta olup, Hamur gezilecek yerler şu şekildedir. 

Hamur Kümbeti: Hamur ilçesinin ismini alan Kümbet, hangi tarihte ve kimler tarafından yapıldığı bilinmeyen bir yapıdır. Ancak kümbetin yapısına bakıldığında, İshak Paşa Sarayı"nın mimarisine benzediğini görmekteyiz. İlçe merkezinden 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Kümbet, ilçede ziyaret edilebilecek tarihi alanlar arasında yer almaktadır. 

Hamur mağarası ve Deresi: ilçede bulunan doğal oluşum ve güzelliklerden biri olan Hamur mağarası ve deresi, özellikle bölge halkının mevsim şartlarının elverişli olduğu günlerde günübirlik ziyaret edip stres attıkları bir alandır. Hamur Deresi ve mağarasını ziyaret ederek, doğanın güzellikleriyle iç içe olabilirsiniz. 
hamur oto kiralama
Hamur ilçesine bir seyahat planlıyorsanız, rahat bir ulaşım için kendi aracınız yoksa Gezgin 7/24 üzerinden Hamur oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.