Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 18.08 - 10:00
Teslim Tarihi 23.08 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Patnos Araç Kiralama - Patnos  Rent A Car | Gezgin 7/24

Patnos araç kiralama 

Ağrı Patnos araç kiralama ihtiyaçlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturmak için, Gezgin 7/24 üzerinde bulunan Ağrı Patnos oto kiralama firmalarından hizmet alabilirsiniz. En uygun fiyatlarla kaliteli bir şekilde ağrı araç kiralama hizmeti sunan Rent A Car firmaları, web sitemiz üzerinden yapılacak rezervasyonlara özel indirimli fiyatlarla hizmet vermektedir. Aynı zamanda bu firmaların yine web sitemiz üzerinden yapılacak rezervasyonlar için uygulamış oldukları bazı promosyonlara da, kampanya dönemlerinde sahip olmak mümkündür. 

Oldukça geniş araç yelpazesiyle hizmet veren firmalar, aradığınız özelliklere sahip ekonomik ya da lüks araç kiralama ihtiyaçlarınız için, önemli bir çözüm ortağınız olacaktır. Kolay kullanımı ve güvenilir altyapısı sayesinde internetten araç kiralamanın konforunu yaşamak için, siz de Gezgin 7/24 üzerinden Patnos oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Firmaların sunmuş oldukları araç kiralama hizmetinin yanı sıra, hizmet esnasında sürüşünüzü ve seyahatinizi kolaylaştıracak ek hizmetlere de, yine Gezgin 7/24 ile sahip olabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda, Patnos araç kiralama ve firmalardan alacağınız diğer hizmetlerin dışında, herhangi bir ücret ödemeniz gerekmektedir.
patnos araba kiralama

Patnos hakkında genel bilgiler 

Patnos Ağrı ilinin merkez ilçesinden sonraki, en büyük: ilçesidir. 122833 kişilik nüfusuyla Ağrı ilimizin en önemli ilçeleri arasındaki Patnos, ticaret ve sanayi bakımından diğer ilçelere oranla çok daha fazla gelişmiştir. Özellikle Ağrı"nın küçük ilçelerinden, insanların Patnos sanayisinden hizmet aldığı bilinmektedir. 
patnos araç kiralama
Ağrı İl merkezinden 82 kilometre uzaklıktaki Patnos ilçesi, 4 Ocak 1936 tarihinden itibaren, ilçe statüsünde yer almaktadır. Bilinen geçmişi Urartu dönemine kadar uzanan ilçenin, daha önceki dönemlerde de yerleşim yeri olarak kullanıldığı tahmin edilmektedir. Günümüze kadar farklı medeniyetlere kucak açan Patnos, Bu sebeple birçok medeniyetin mirasçısı yerleşim alanlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Patnos gezilecek yerler 

Ağrı"nın en büyük ilçelerinden biri olması ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmasına rağmen, ilçede bulunan tarihi doku adeta yok olmaya yüz tutmuştur. Farklı medeniyetlere ait onlarca tarihi yapı bakımsızlıktan günümüze kadar yok olmuş, sadece mevcut birkaç yapı korunarak günümüze kadar gelebilmiştir. Patnos ilçesi sınırlarında gezip görebileceğiniz yerlerden bazıları, şunlardır. 

Giriktepe: Patnos merkezden 1 kilometre uzaklıkta bulunan Giriktepe, bir tepeden ziyade höyük özelliği taşımaktadır. Burada yapılan arkeolojik kazılar sonrasında, küçük bir sarayı andıran anıt şeklinde bir yapı bulunmuştur. Bu yapının taşınabilir parçaları Ağrı arkeoloji Müzesi"ne götürülerek, müzede sergilenmektedir. Ayrıca tepede yapılan kazı çalışmalarında, Urartu Krallığı’na ait birçok küçük tarihi eser bulunmuştur.

Aznavur Tepe: İlçe merkezinden 2 kilometre uzaklıktaki bu tepe, aynı zamanda Patnos Kalesi olarak da anılmaktadır. Urartular döneminden kalan bir yerleşim alanı olan Aznavur Tepesi, ilçede ziyaret edilebilecek alanlar arasındadır. Bu tepede yapılan kazı çalışmalarında geçmiş dönemlere ait yaşam alanları ve tarihi eserler bulunmuştur.
patnos rent a car
Patnos ilçesindeki farklı yapıları görmek ve ilçe ve çevresindeki işlerinizi rahat bir şekilde ulaşım sorunu yaşamadan tamamlamak için, Gezgin 7/24 üzerinden uygun fiyatlarla hizmet veren, Patnos ucuz oto kiralama firmalarından hizmet alabilirsiniz.