Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 29.09 - 10:00
Teslim Tarihi 04.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Akseki Araç Kiralama - Akseki Rent A Car | Gezgin 7/24

Akseki araç kiralama 

Geniş araç yelpazesi ile ekonomik ve lüks araç kiralama ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek Antalya Akseki araç kiralama firmaları, Gezgin 7/24 ziyaretçilerine özel avantajlarla hizmet vermektedir. 

Birçok Akseki oto kiralama firmasının yer aldığı Gezgin 7/24 web sitemiz üzerinde, firmaların sunmuş olduğu hizmetleri birbiri ile kıyaslayabilir, fiyatlarını inceleyerek uygun koşullarda Akseki ucuz araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Tamamen ziyaretçi güvenliğinin üst düzey sağlandığı sayfalarımızla, dakikalar içerisinde rahatınızdan hiçbir ödün vermeden güvenilir bir ortamda Akseki araç kiralama firmalarından istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. 

Gezgin 7/24 üzerinden Akseki araç kiralama hizmeti almanın faydaları aşağıda Gezgin 7/24 online araç kiralama platformu üzerinden Akseki araç kiralama hizmeti almanın, bazı faydalarını paylaşalım. 

  • Öncelikle Gezgin 7/24 Rent A Car firması olmadığı için, ziyaretçileri üzerinden herhangi bir ticari kaygı gütmemektedir. Bu nedenle yapacağınız Akseki oto kiralama rezervasyonları için, oto kiralama firmalarının alacağı ücret dışında herhangi bir ücret talep etmez. 
  • Tüm sayfalarımız, dünyanın en gelişmiş web güvenlik altyapısı ile korunmaktadır. Bu sayede ziyaretçi bilgilerine herhangi birinin ulaşma şansı bulunmamaktadır. 
  • akseki araba kiralama

  • Akseki araç kiralama firmaları arasında yapacağınız karşılaştırma sayesinde, Akseki ucuz oto kiralama hizmeti almanıza imkan tanır. 
  • Gerek masaüstü ve gerekse mobil cihazlarınızdan rahatınızdan ödün vermeden, internet üzerinde bulunan Rent A Car firmalarını tek tek aramaya gerek kalmadan, firmaların hizmet ve fiyat bakımından karşılaştırılmasını sağlar. Bu durum ziyaretçilerimize, büyük bir rahatlık sunmaktadır. 
  • Web sitemiz üzerinde yayın yapan firmalar arasında oluşan rekabet nedeniyle, firmaların bu rekabetten dolayı Gezgin 7/24 üzerinden yapılacak rezervasyonlara özel indirimli fiyatlardan yararlanmanızı sağlar. 
  • Akseki araç kiralama firmalarının yine rekabetten kaynaklı nedenlerle, Gezgin 7/24 web sitesi ziyaretçilerine özel olarak sunduğu dönemsel farklı kampanyalardan ziyaretçilerimizin kampanya dönemlerinde yararlanma imkanları bulunmaktadır.
  • Ekonomik ve lüks araba kiralama ihtiyaçlarınızı, Türkiye"nin her bölgesinde olduğu gibi, Akseki araç kiralama ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz. 

Bu sayılanların dışında Gezgin724 üzerinden Akseki Rent A Car firmaları, birçok avantajlı kiralama hizmeti sunmaktadırlar.

Akseki hakkında bilgiler

1872 yılına kadar Alanya ilçesine bağlı olan Akseki, bu tarihten itibaren Antalya iline bağlanarak Antalya"nın bir ilçesi olmuştur. Geçmiş tarihinin Roma İmparatorluğu zamanına kadar ulaştığı bilinen Akseki ilçesinin nüfusu, 13084 kişidir. Toros Dağları"nın eteklerinde bulunan Akseki ilçesi, Konya ile Antalya arasında bir yerleşim merkezidir. 

akseki araç kiralama

Antalya merkeze 155 kilometre uzaklıkta bulunan ilçe, Konya merkeze ise 153 kilometre uzaklıkta. İlçe halkının en önemli geçim kaynakları hayvancılık, ticaret ve ormancılıktır. Bunun yanı sıra üzüm ve badem yetiştiriciliği, Akseki ilçesinin önemli geçim kaynakları arasında yer almaktadır. İlçenin bazı bölgelerinde ise yoğun olarak sebze ve meyvecilik yapılmakta olup, aynı bölgelerde kış aylarında seracılık faaliyetleri de ileri düzeydedir. 

Hayvan alım satımı ilçe genelinde neredeyse herkes tarafından yapılan, önemli bir geçim kaynağıdır. İncir ve kekik yağı üretiminin yoğun olarak yapıldığı ülkede bu ürünler, yurt dışına ihraç edilmektedir. Hayvancılıkta ilçenin ekonomisine büyük katkı sağlayan tavukçuluk ve arıcılık, yine Akseki ilçesinin önemli geçim kaynakları arasında yer alır. 

Akseki gezilecek yerler 

Akseki Dipsiz Göl 

Konya"nın Bozkır ilçesi ile Akseki ilçesi sınırında bulunan Dipsiz Göl, ilçe merkezine yaklaşık olarak 30 kilometre uzaklıktadır. Doğal güzelliği ile dikkat çeken dipsiz göle ulaşım imkanı biraz kısıtlı olması nedeniyle, aracı bulunmayan kişiler Akseki araç kiralama firmalarından araba kiralayabilirler. Gölde birkaç çeşit balık türü de yaşamaktadır. 

Kartallı mağara 

Kuyucak bölgesinde bulunan Kartallı mağara, bölgenin en ilgi çekici doğal oluşumları arasında yer almaktadır. Bölgede toplam bu mağaraya benzer 75 mağara olmasına rağmen, Kartallı mağara aralarında en ünlü olanıdır. 

Doğal oluşumunun yanı sıra Roma döneminden kalma elle oluşturulmuş farklı alanlar, Kartallı mağarasını daha fazla ilgi çekici hale getirmektedir. 

Düdencik Mağarası 

Yine bölgenin ilgi çekici mağaralarından biri de, Düdencik mağarasıdır. Akseki Beyşehir yolu üzerinde bulunan mağara, Akseki ilçesine bağlı Cevizli köyüne yakın bir konumda yer almaktadır. Yine bölgeyi uygun ulaşım maliyetleri ile ziyaret etmek ve gezmek için, antalya araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Alaçeşme Köyü 

Bölgenin tarihi köylerinden biri olan Alaçeşme, bundan 900 yıl önce kurulduğu tahmin edilen yerleşim alanıdır. Bölgede geçmiş yıllarda Rumların yoğun olarak yaşaması sebebiyle, köy içerisinde tarihi kiliseler ve Rumlara ait farklı yapılar bulmak mümkündür.
akseki oto kiralama

Çimi Yaylası 

Özellikle her sene burada düzenlenen Kardelen şenlikleri, bu yaylanın daha fazla tanınmasına neden olmuştur. Mükemmel bir tabiat ortamında piknik yapmak ya da bir gezintiye çıkarak stresinizi atmak için, önemli alanlardan biridir.