Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Nereden Alacaksınız? 02.03 - 10:00
Drop of location 07.03 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
İbradı Araç Kiralama - İbradı Rent A Car | Gezgin 7/24

Antalya İbradı Araç Kiralama

Antalya İbradı araç kiralama firmalarından en uygun fiyatlarla araç kiralayabileceğiniz platform olan Gezgin 7/24, bu firmaların farklı zamanlarda düzenlemiş oldukları hizmet kampanyalarından da yararlanmanızı sağlıyor. Firmaların kendi satış stratejilerine göre çeşitli dönemlerde düzenlemiş oldukları farklı İbradı araç kiralama kampanyaları ile hem İbradı ucuz araç kiralama hizmeti alabilir, hem de değişik hizmet kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Güvenilirliği dünya genelinde ispat edilmiş güvenlik protokolleri ile korunan Gezgin 7/24 sitesi, internetten araba kiralama hizmetleri konusunda Türkiye"nin tercih edilen platformları arasına girmiştir. Her gün yüzlerce araç kiralama hizmetinin sağlandığı web sitemiz, Antalya İbradı oto kiralama hizmeti veren firmaları da bulabileceğiniz gelişmiş bir web sitesidir. Gezgin724 bir rent a car firmasına bağlı olarak çalışmayıp, araç kiralama hizmeti almak isteyen ziyaretçileri ve bu hizmeti verenleri buluşturması amacı taşımaktadır. Bu nedenle, web sitemiz üzerinden yapılacak İbradı oto kiralama rezervasyonları için, Gezgin724 kullanıcılardan kiralama ücreti dışında ücret almamaktadır.
ibradı araba kiralama

İbradı Hakkında Bilgiler

Arapça soğuk yer anlamına gelen İbradı, 20 Mayıs 1990 tarihi itibariyle, ilçe statüsünde yer almaktadır. Nüfusunun önemli bir kısmını Yörüklerin oluşturduğu ilçe de, halen Orta Asya’dan kalma adetler yer yer kullanılmaktadır. İlçenin ilk yerleşik tarihi oldukça uzak tarihlere dayanmakla birlikte, geçmişte Romalılar burada daha yoğun hâkimiyet kurmuştur. İlçe genelindeki tarihi yapı ve kalıntılar, ilçenin geçmişinin çok eskiye dayandığı hakkında ipuçları vermektedir.

Dağlık bir alan üzerine kurulu olması sebebiyle, ilçe ekonomisi hayvancılık ile canlı kalmaktadır. Kıl keçisi, bölgede en fazla beslenen hayvandır. Tarımsal faaliyetlerinde olduğu ilçede, tarım sadece halkın kendi ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde yapılmaktadır. Yani pazara yönelik, herhangi bir tarım faaliyeti yok denecek kadar azdır. Dikim işçiliğinin yoğun yapıldığı sanayisi belirli bir orana kadar istihdam sağlasa da, bu istihdam kısıtlı kalmaktadır. Yüksek bölgeleri ormanlarla kaplı olan ilçede, meyvecilikte halkın önemli gelir kaynakları arasında yer almaktadır.

İbradı Gezilecek Yerler

Arapastık Kestanesi: Arapastık bir kestane ağacı olmasına rağmen, onu en ilgi çekici kılan özellik 1889 senesinde Osmanlıda Arap bir vatandaşın bölgede yangın çıkarması sonucu bu ağaca asılmış olmasıdır. Aynı zamanda ağacın yaşının büyük olması da, özellikle ziyaret edilmese de yolu düşenlerin ziyaret etmesine neden olmaktadır. 
ibradı araç kiralama
Kargıhan Kervansarayı: Orijinal yapısını önemli ölçüde koruyan kervansaray, ilçedeki önemli Selçuklu eserlerinden biridir. Biraz eski bir görüntüye sahip olmasının nedeni, fazla onarım görmeden orijinal yapısını korumasından kaynaklanmaktadır. Kervansaray ortasında bulunan avlu etrafında, ticaret kervanlarında bulunan tüccarların konaklaması için odalar bulunmaktadır. Kervansarayda hayvanların yemlenmesi için farklı alanlarda bulunmakta olup, İbradı gezilecek yerler arasında en sık ziyaret edilen yapılardan biridir.

Alabalık Vadisi: İbradı ilçe merkezinden 8 km uzakta yer alan Alabalık Vadisi, Manavgat Çayı üzerinde yer almaktadır. Manavgat Çayı etrafında yer aşan alabalık çiftlikleri ve balık yemek işçin yapılan restoranlar nedeniyle, leziz alabalık tadına varmak isteyenler tarafından ziyaret edilmektedir. Burada muhteşem lezzetiyle farklı şekillerde hazırlanmış alabalık yemek için, aracınız yoksa İbradı araç kiralama firmalarından araba kiralayabilirsiniz.

Altınbeşik Mağarası: Mağara, ilçe merkezinden 7 km mesafede, ilçeye bağlı Ürünlü Köyü sınırlarında bulunmaktadır. Köy merkezinden de 5 km uzaktaki mağara, bir yeraltı gölüne sahip olup, insanların günübirlik olarak ziyaret ettikleri bir alandır. Sizde mağarayı ve çevresindeki güzellikleri görmek için, arabanız yoksa gezgin724 üzerinden dakikalar içinde antalya araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.
ibradı oto kiralama
Sülek Yaylası: İlçe merkezinden 22 kilometrelik mesafedeki yayla, doğaseverler tarafından ziyaret edilmektedir. Bahar aylarında yapılan festivallere ev sahipliği yapan yayla, temiz havada gezintiye çıkmak ve piknik yapmak isteyenlerin önemli mekanları arasında bulunmaktadır.