Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 18.08 - 10:00
Teslim Tarihi 23.08 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Kaş Araç Kiralama - Kaş Rent A Car | Gezgin 7/24

Kaş araç kiralama 

Uygun fiyatlarla kaş araç kiralama hizmetlerinden yararlanabileceğiniz Gezgin 7/24, güvenilir alt yapısı ile sizlere beklentilerinizin ötesinde kalitede hizmet veren internetten araç kiralama platformlarının başında gelmektedir. Sitemiz üzerinde bulunan Kaş araç kiralama firmaları üzerinde kıyaslama yaparak, en uygun fiyatlarla hizmet veren Kaş araç kiralama firmasından araba kiralayabilirsiniz. Kaş"ta ki işlerinizi rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmek için, Gezgin 7/24 web sitemize özel verilen Kaş oto kiralama fiyatlarından faydalanabilirsiniz.

Kaş hakkında bilgiler 

58600 kişilik nüfusuyla Antalya"nın ilçeleri arasında bulunan Kaş, Antalya ilimizin batı uç noktasında bulunmakta ve şehrin en önemli turistik ilçeleri arasında yer almaktadır. 

Yaz tatili için ideal mekanlara sahip olan Kaş ilçesi, doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla da şehre gelen turistlerin ilgi odağı olan yerleşim birimleri arasında yer almaktadır. 
kaş araba kiralama
Antalya şehir merkezinden 189 kilometre mesafede yer alan Kaş ilçesi, çok uzun bir sahil şeridine sahip olup toplamda 70 kilometrelik sahil şeridi bulunmaktadır. Bu nedenle yaz tatili ve deniz turizmi açısından Antalya ilinin olduğu gibi Türkiye"nin de önemli yerleri arasındadır. 

Dalış için elverişli alanlarıyla Türkiye"nin önemli dalış merkezlerinin bulunduğu Kaş ilçesi, sınırlarında barındırdığı birçok antik kent ile de turizme katkı sunmaktadır.

İlçe halkının en önemli gelir kaynağı, turizm sektörüne dayalı hizmet alanlarıdır. Turizm dışında Kaş ekonomisine sebze ve meyve yetiştiriciliği de, önemli katkılar sağlamaktadır. Bunların dışında Kaş halkı balıkçılık yaparak geçimini sağlamaktadır.

Kaş gezilecek yerler 

Kaş"ta gezilecek yerler antik kentler, plajlar yaylalar ve mesire alanları gibi oldukça geniş kapsamlı çeşitliliğe sahiptir. Kaş"ta gezilecek yerlerden bazıları, şunlardır. 

Kaputaş plajı 

Kaş ilçesinin en önemli plajlarından birisi olan Kaputaş plajı, temizliği ve sakin denizi ile yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi gören alanlardan biridir. Girişin ücretsiz olduğu mavi bayrak ödüllü bu plaj, her sene on binlerce turistin denize girmek için tercih ettiği önemli yerlerden biri olarak öne çıkmaktadır. 
kaş araç kiralama

Patara antik kenti 

Kaş ilçe merkezinden 40 kilometre uzak mesafede bulunan antik kent, oldukça geniş bir alanı kapsamaktadır. Dünyadaki en eski deniz fenerlerini görebileceğiniz antik kent, ilçe tarihine şahitlik eden tarihi dokusu oldukça yüksek bir alandır. 

Aynı zamanda burada birçok anıt mezar, kaya heykelleri ve mermer sütunlar görebilirsiniz. 

Patara plajı 

Patara antik kentinin hemen yakınında bulunan Patara plajı da, Kaş ilçesinin turizm değerini artıran öneme sahip yerler arasındadır. Temizliği ve berrak denizi ile dikkatleri üzerine çeken Patara plajı, antik kent gibi ilçe merkezinden 40 kilometre uzaklıktadır. Patara antik kentini ve plajı ziyaret etmek ve aynı zamanda yakınlarında bulunan diğer alanları görmek için, Kaş araç kiralama hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Büyük çakıl plajı 

Kaş merkezinden 2 kilometre uzaktaki büyük çakıl plajı, yerli turistler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Plajda bulunan kaynak suları, deniz suyunun serin olmasına etki etmektedir. 

Kumsalı çakıl taşlarıyla kaplı olması sebebiyle büyük çakıl plajı ismi verilen plajın etrafında, turistlerin günlük ihtiyaçlarını giderebilmeleri için farklı yeme içme mekanları, kafeler ve eğlence yerleri bulunmaktadır.

Antiphellos antik kenti

Lidyalılar döneminde kurulan Antiphellos antik kenti, Kaş ilçesinin en eski yerleşim birimleri arasında yer almaktadır. Antik kent içerisinde bulunan tiyatro, kaya mezarları ve kaya heykelleri gibi birçok yapı, günümüze kadar sağlam bir şekilde gelmiştir.

Kekova Batık Kent 

Hidayet Koyu 

Saklıkent Kanyonu 

Kalkan Mevki 

Küçük Çakıl Plajı 

Limanağzı 

Kale Köyü Limanı 

Akçagerme Plajı 

Uzun Çarşı 

Kral Mezarı 
kaş oto kiralama
Gibi yerlerde, Kaş"ta gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Tüm bu alanları rahat bir şekilde gezmek ve dolu dolu bir tatil yapmak için, Gezgin 7/24 araç kiralama platformu üzerinden, antalya araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.