Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Nereden Alacaksınız? 15.05 - 10:00
Drop of location 20.05 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Kemer Araç Kiralama - Kemer Rent A Car | Gezgin 7/24

Kemer araç kiralama 

Antalya"nın en turistik ilçelerinden biri olan Kemer, daha konforlu bir tatil olmak ve iş seyahatleriniz için de, araç kiralama ihtiyacı duyabileceğiniz yerlerden biridir. Web sitemiz üzerinde Kemer araç kiralama hizmeti veren rent a car firmaları, Gezgin 7/24 platformundan yapacağınız rezervasyonlar için önemli indirimler sağlamaktadır. 

Farklı hizmet seçenekleri de sunan Kemer araç kiralama firmaları, geniş araç yelpazesiyle farklı araç ihtiyaçlarınıza nitelikli şekilde cevap verebilecek kapasitede firmalardır. Uygun fiyatlarla Kemer araç kiralama hizmeti almak için, Gezgin 7/24 üzerinde bulunan firmaları birbiriyle kıyaslayarak, hem daha fazla hizmet seçeneği sunan hem de uygun fiyatlarla hizmet veren Kemer oto kiralama firmalarından kiralık araba ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir altyapısıyla oturduğunuz yerden rahat bir şekilde Kemer ucuz araç kiralama hizmeti alabileceğiniz web sitelerine hemen ulaşabilirsiniz. 

Kemer hakkında bilgiler 

Antalya"nın Kemer ilçesi, toplam 43226 kişilik nüfusa sahiptir. Tarihinin Phaselis antik kentinin kuruluşuna kadar dayandığı bilinen Kemer ilçesi, milattan önceki 600"lü yıllara kadar uzanan bir geçmişe sahiptir.
kemer araba kiralama
1990 yılında ilçe statüsüne geçen Kemer, Antalya merkezden 43 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Tarihi ve doğal güzellikleri ile zengin olan ilçenin en önemli gelir kaynağı, dünyaca ün yapmış plajlarıyla turizm olmaktadır. 

Bunun dışında ilçede narenciye ürünleri de, Kemer ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Antalya"da turizme bağlı hizmet sektörünün büyük oranda geliştiği Kemer ilçesi, kırsal kesimlerinde ise tarım ve hayvancılık yapılmaktadır.

Kemer gezilecek yerler 

Kemer ilçesinde gezip görülebilecek yerlerin sayısı, oldukça fazladır. İlçede gezmenizi tavsiye ettiğimiz yerlerden sadece bazıları, şunlardır.

Olympos 

Olympos ilçenin 40 kilometre uzağında bulunan dünyaca ünlü, antik kentlerden biridir. Eski Likya yerleşim yerinde bulunan antik kent, bir dönem Roma İmparatorluğu’nun eline geçmiş olup, bu medeniyetin izlerini de sahiptir. 

Osmanlı döneminde ise Fatih Sultan Mehmet zamanında, Osmanlı sınırlarına dahil edilmiştir. Antik kent içerisinde muhteşem bir güzelliğe sahip plaj, amfi tiyatro, tapınaklar ve anıt mezarlar gibi birçok doğal ve tarihi zenginlik bulunmaktadır. 
kemer araç kiralama
İlçe merkezinden oldukça uzak mesafede bulunan Olympos antik kentini ziyaret etmek için, Kemer oto kiralama firmalarından araba kiralayabilirsiniz. Ayrıca antik kenti ziyaret etmişken içerisinde bulunan Yanartaş ziyaret etmeyi de unutmayın. 

Beldibi mağarası 

Kemer ilçesinde görmenizi tavsiye ettiğimiz yerlerden biri de, oldukça köklü bir geçmişe sahip olan duvarlarında hayvan ve insan figürlerinin yer aldığı, Beldibi mağarasıdır.

1982 yılından itibaren milli park statüsünde yer alan Yörük parkı, ilçede görmek isteyeceğiniz doğal alanlardan biridir. Çevresinde birçok evcil hayvanın barındığı Yörük parkı, Yörük kültürünü yansıtan küçük bir müze ile daha mistik bir hale gelmiştir. 

Üçoluk yaylası 

Temiz havası be el değmemiş güzelliği ile dikkat çeken Üçoluk yaylası, ilçe merkezinden 37 kilometre uzaktadır. antalya araç kiralamaTertemiz havasıyla ziyaret etmenizi tavsiye ettiğimiz yaylaya, Kemer oto kiralama hizmeti alarak daha rahat ulaşabilirsiniz.

Selçuklu av köşkü 

1230 yılında yaptırılan Selçuklu av köşkü, Kemer ilçesindeki önemli tarihi yapılar arasında yer almaktadır. Tarihi özellikleri ve muhteşem mimarisi ile yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği av köşküne, sizlerin de bir ziyaret düzenlemesini tavsiye ederiz.
kemer oto kiralama
 Kemer ilçesinde muhteşem güzelliklere sahip tarih ve kültür yanı sıra, doğa güzellikleriyle oldukça öne çıkmaktadır. Gerek turistik ziyaretleriniz ve gerekse iş gezileriniz için rahat bir ulaşım imkânına sahip olmak istiyorsanız, Antalya araç kiralama firmalarına Gezgin 7/24 üzerinden ulaşabilirsiniz.