Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 17.08 - 10:00
Teslim Tarihi 22.08 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Kepez Araç Kiralama - Kepez Rent A Car | Gezgin 7/24

Kepez araç kiralama 

Antalya"nın en büyük ilçesi olan Kepez araç kiralama ihtiyaçlarınız için, Antalya genelinde olduğu gibi Kepez ilçesi içinde, Gezgin 7/24 araç kiralama platformundan hizmet alabilirsiniz. 

Ekonomik fiyatlarla nitelikli bir şekilde Kepez araç kiralama hizmeti almak, hiç bu kadar kolay olmamıştı. Türkiye"nin en güvenilir internetten araç kiralama platformu olan Gezgin 7/24, Kepez araç kiralama ihtiyaçlarınıza dakikalar içerisinde yanıt bulabileceğiniz eşsiz bir ortamdır.

Farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek geniş araç yelpazesine sahip Kepez araç kiralama firmaları, araç çeşitliliğinin yanında oto kiralama hizmeti ile birlikte ihtiyaç duyulabilecek ek hizmetleri de yine web sitemiz üzerindeki Kepez oto kiralama firmalarından alabilirsiniz. 

Kepez oto kiralama firmaları sektördeki yoğun rekabetin internet üzerinde daha fazla olması sebebiyle, Gezgin 7/24 üzerinden rezervasyon yapacak kişilere çok daha büyük indirimlerle hizmet vermektedirler. Kolay kullanılabilir altyapısıyla hizmet veren Gezgin 7/24, bilgilerinizi korumaya yönelik olarak da, dünyanın en gelişmiş internet koruma sertifikalarına sahiptir. Bu sayede uygun fiyatlarla güvenli bir ortamdan Kepez ucuz araç kiralama işlemi yapabilirsiniz.
kepez araç kiralama

Kepez hakkında genel bilgiler 

531619 kişilik nüfusu ile Antalya"nın en büyük ilçesi konumunda bulunan Kepez ilçesi, merkez ilçelerden biri olmasına rağmen tarihi dokusunu önemli ölçüde kaybetmiştir. 2008 yılında ilçe statüsü kazanmasına rağmen çok hızlı bir gelişme sağlayarak, en büyük ilçeler arasına girmeyi başarmıştır.

Kepez"de tarım ve turizm, ilçenin en önemli gelir kaynağıdır. İlçede bulunan tarihi yapılar yok olmuş olsa da, Antalya"ya gelen turistlerin ziyaretleri sebebiyle yerli ve yabancı turistler Kepez ilçe ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. 

Narenciye yetiştiriciliği Kepez ilçesinde yoğun şekilde yapılan tarım faaliyetleri arasında yer almaktadır. Seracılıkta yine tüm Antalya genelinde yaygın olarak yapılan tarım faaliyetleri arasındadır. 

Kepez ilçesinde de, seracılık faaliyetleri oldukça yaygın olup Kepez halkının önemli geçim kaynakları arasındadır. Hayvancılık ise daha çok ilçenin köylerinde yapılmaktadır. Turizme dayalı hizmet sektörü, Kepez ilçesinde fazlaca gelişmiş olup yine ilçenin en önemli geçim kaynakları arasında bulunmaktadır. 

Kepez gezilecek yerler 

Düden şelalesi 

Türkiye"nin en güzel şelaleleri arasında gösterilen düden şelaleleri, yerli turistler kadar yabancı turistlerin de ilgisini çekmektedir. Sırf bu şelaleleri ziyaret etmek için her yıl ilçeye binlerce turist gelmektedir. 

Yaklaşık 50 metre yükseklikten dökülen düden şelalesi, Kepez gezilecek yerler listenizde mutlaka yer vermeniz gereken doğal güzellikler arasındadır. Düden Şelalesi’ne kolay bir ulaşım sağlamak için, Gezgin 7/24 web sitemiz üzerinde bulunan Kepez oto kiralama firmalarından araba kiralayabilirsiniz.

Antalya hayvanat bahçesi 

Kepez ilçesi sınırlarında bulunan Antalya hayvanat bahçesi, Kepez"de gezilecek yerler arasında en fazla tercih edilen yerlerden biridir. 
kepez oto kiralama
İlçe merkezinde yer alması sebebiyle yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra bölge halkı tarafından da yoğun şekilde ziyaret edilmektedir. 1989 yılında kurulan Antalya hayvanat bahçesi, toplamda 100 farklı türden hayvanın barındığı oldukça geniş bir hayvanat bahçesidir. 

Antalya hayvanat bahçesi içerisinde 900 kadar hayvan bulunmaktadır. Hayvanat bahçesinin içerisinde bulunan yapay şelaleler ve doğal su kaynakları, hayvanat bahçesine ayrı bir güzellik katmaktadır.

Kırkgöz han

İlçe merkezinden 30 kilometre uzaklıktaki Kırkgöz han, 1238 yılında yapılan önemli tarihi yapılar arasındadır. Selçuklunun Antalya"daki en güzel eserlerinden biri olan Kırkgöz han, Selçuklu mimarisinin tüm detaylarını taşımaktadır. 

İlçe merkezinden uzakta bulunan bu tarihi yapıyı görmek için, antalya araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 
kepez rent a car
Kepez"de gezip görebileceğiniz yerler sadece bunlarla sınırlı olmayıp, farklı güzelliğe sahip birçok doğal ve tarihi yapı bulunmaktadır. Tüm alanları zamandan tasarruf ederek rahat bir şekilde gezmek için, uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz Kepez oto kiralama firmalarından araç kiralayabilirsiniz.