Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 23.09 - 10:00
Teslim Tarihi 28.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Lara Araç Kiralama - Lara Oto Kiralama | Gezgin724

Antalya Lara Araç Kiralama

Bir turizm cenneti olan Antalya, her mevsimde yoğun bir şekilde turistleri ağırlamaktadır. Antalya’ya gezmeye gelen yerli ve yabancı turistler, ilin canlılığında etkin rol oynarlar. Lara, Antalya’nın denize yakın olan ilçelerinden birisi olarak bilinir. Antalya Lara araç kiralama ile on dakikalık bir mesafededir. Tertemiz denizi ve eşsiz kumsalı ile Antalya Lara, turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Her mevsim turist ağırlama potansiyeline sahip olan ilde, yerli ve yabancı turistler yılın her mevsiminde denize girmek için burayı tercih ederler. Tertemiz kumsalları ile adeta bir cennet havasında olan Antalya Lara, gezilecek tarihi yerleri ile de dikkat çeker. Lara’nın mitolojide su perisi anlamına gelmesinde Altınkum plajı, Düden Şelalesi ve Perge Antik Kenti etkili olmuştur.

Kızılçam Ağaçlarının Gölgesindeki Şehir Antalya Lara 

 Antalya’nın doğusunda yer alan kent, şehirle iç içe bir yaşam alanına sahiptir. Altınkumplajı, ince dokulu kumuyla altını andıran bir yapıya sahiptir. Aslında Lara plajı olarak da bilinen plajdaki kumları romatizmal hastalıklara iyi geldiği bilinmektedir. Antalya Lara oto kiralama firmasının konforlu araçları sayesinde, kısa sürede ulaşacağınız lokasyonlardaki yerleri gezebilirsiniz. Kızılçam ağaçları ile bilinen Kara Plajı ve çevresi, ormanlarının güzelliği ile eşsiz bir tabiat harikasıdır. Bir diğer gezilecek yer olan Perge Antik Kentinin geçmişi Hititlere kadar dayanır. Sonrasında pek çok uygarlığa ev sahipliği yapı an kent hala ayaktaki yapıları ile görülmeye değerdir.
lara araç kiralama
Antalya Lara Rent A Car Hizmetleri

Antik kentte, stadyum kentin girişinde yer alır. Perge Antik kentinin ortasından geçen su kanalı, buraya ayrı bir hava katmıştır. Antalya Lara rent a car firmasının, araç kiralama hizmeti ile bu yapıyı kolayca gezme imkanı bulabilirsiniz. Antik kenti, St. Paul ‘un iki sefer ziyaret etmesi, Hristiyan inançlarına göre buranın önemini arttırmıştır. Türkiye’nin en gösterişli yeri olan Düden Şelalesinin, Lara’daki kısmı Aşağı Düden olarak adlandırılır. 40 metrelik falezlerden dökülen şelale, muhteşem bir görsel şölen oluşturur. Yukarı Düden kısmı ise, bölgeyi ziyaret eden Büyük İskender’in atlarına su verdiği bölge olarak bilinir. Şelalenin çevresinde dinlenme alanları ve parklar yer alır. Ayrıca şelalede, rafting için uygun alanlarda mevcuttur. 
lara oto kiralama
Cumbalı Evleri ile Antalya Lara 

Hem şehre yakın, hem de doğayla iç içe zaman geçirmek isteyenlerin tercih ettiği tatil beldesi olan  Lara araç kiralama firmasından edineceğiniz son model araçlarla size ve sevdiklerinize hizmet eder. Kale içi Lara’ya yakın olan ve cumbalı evleri ile bilinen, Antalya’nın önemli tarihi dokuları arasında yer alır. Tarihin bir çok döneminde uygarlıkların beşiği olan kent, bozulmayan dokusu ile her zaman turistlerin ilgi odağı olur. Havayolu ile veya Antalya Lara ucuz rent a car firmasından kiralanan araçlar ile ulaşılan kentte, gün boyu ziyaret edeceğiniz çok sayıda yer mevcuttur. Neredeyse yılın 8 ayı denize girilebilen şehirde yabancı turistler apartlarda ve otellerde konaklama fırsatı bulurlar.
lara rent a car
Kum Heykelleri Festivalinin Gölgesinde Antalya Lara

Yaz boyunca, Lara ve çevresi kamp yapmak için geniş alanlara sahiptir. Yelken, dalış ve su sporlarının yoğun olarak yapıldığı Lara’da, güzel anlar geçirmek için sahilde bulunan su ve kumlardan oluşan heykelleri görmeniz önerilir. antalya araç kiralamaAntalya kum heykel festivali olarak adlandırılan etkinliğe, Antalya Lara havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanan yerli ve yabancı birçok sanatçı katılıyor. 10.000 metrekarelik bir alanı kaplayan festivalde, devasa kumdan heykelleri görmek mümkün. Antalya’da meşhur lezzetleri tatmak için Lara’da bulunan restoranları ziyaret etmek yeterli olur. Tahinli kabak tatlısı, köfte piyaz, mantarın envai çeşidinin yapıldığı mantar evi farklı lezzet arayanların tercih edeceği yerler arasında bulunur.