Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 30.10 - 10:00
Teslim Tarihi 04.11 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Artvin Oto Kiralama - Artvin Rent A Car |  Gezgin7/24

Artvin Oto Kiralama 

Artvin oto kiralama hizmeti veren Artvin rent a car firmaları arasında kıyaslama yaparak, sizin için en uygun aracı yine uygun fiyatlara bulmak için, gezgin734.com sitemizde bulunan karşılaştırma modülünü kullanabilirsiniz.

Gezilecek yerler açısından özellikle yaylalarıyla ve tarihi yapıları ile dikkat çeken Artvin"i daha rahat bir şekilde gezmek ve işlerinizi sorunsuzca halletmek için, Artvin araç kiralama hizmeti almanız oldukça faydalı olacaktır. Bu sayede dilediğiniz yere daha rahat ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Artvin Ucuz Araç Kiralama 

Gezgin724, Artvin"de kaliteli hizmet veren Artvin oto kiralama firmalarını sizlerle online ortamda buluşturarak, Artvin ucuz araç kiralama hizmeti almanızı amaçlamaktadır. 

Onlarca Artvin oto kiralama firmasının yer aldığı web sitemizde bulunan karşılaştırma paneli sayesinde, kısa sürede şehirde bulunan Artvin oto kiralama firmalarını karşılaştırarak, kiralamak istediğiniz araç için belirlenen araç kiralama ücretlerini görebilir ve online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Artvin Hakkında Bilgiler

Doğu Karadeniz bölümünde yer alan yayla ve yeşillikleri ile ünlü bir şehir olan Artvin"in nüfusu, 168 bini aşmış durumdadır. Her ne kadar Karadeniz"in nüfus bakımından küçük illerinden biri olsa da, Artvin"de gezilecek yerler oldukça fazladır. 

Rize, Erzurum ve Ardahan ile sınır olan şehir, doğal güzellikleri ile sizi kendisine hayran bırakacaktır.

Artvin Gezilecek Yerler

Barhal Kilisesi 

Tarihi kiliseler bakımından birçok zenginliğe sahip olan Artvin"de bulunan Barhal Kilisesi, bölgenin en tarihi yapılarından birisidir. Zamanında Gürcü manastırı olarak yapılan kilise, 1677 yılında hacı şerif efendi talimatıyla, camiye çevrilmiştir ve günümüzde halen cami olarak hizmet vermektedir. 

Şehir merkezinin dışında olması nedeniyle kiliseye ulaşım sağlamak için, Artvin oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.
artvin havalimanı arac kiralama
Beyazsu Yaylası 

Artvin Borçka’da bulunan Beyazsu yaylası, şehrin en dikkat çeken doğal güzelliklerinden birisidir. Doğanın muhteşem güzelliğine kendinizi bırakmak istiyorsanız, bu yayla bunun için en ideal yerler arasındadır. 

Muratlı Camii 

1846 yılında yaptırılan Muratlı Camii, Artvin Borçka ilçesinde bulunmaktadır. Ahşap mimari ile yapılan camii, ağaç oymacılığının en güzel eserleri arasındadır. Şehri ziyaret ettiğinizde mutlaka görmeniz gereken camiye ulaşmak için şehir dışında bulunması münasebetiyle, Artvin araç kiralama hizmetleri almanız daha ideal olacaktır.

Artvin İskender Paşa Camii 

Yeşilliklerin içinde bol oksijenli bir konumda bulunan Artvin İskender Paşa Camii, 7. Yüzyılda Hz. Osman zamanında yapılmış olup, tarihi ve manevi değeri oldukça yüksektir. İskender Paşa tarafından onarılması sebebiyle, bu ismi almıştır.

Ortacalar Merkez Camii 

Arhavi ilçesinde bulunan Ortacalar köyündeki camii, bulunduğu köyün ismi ile anılmaktadır. 1757 yılında yapıldığı bilinen caminin mükemmel taş işçiliği, sizi kendine hayran bırakacaktır. 

Bu tarihi caminin şehir dışında olması sebebiyle, ulaşımda zorluklar yaşanmaktadır. Bu nedenle Artvin ucuz araç kiralama hizmeti alarak hem ekonomik, hem de daha rahat bir şekilde bu tarihi yapıyı ziyaret edebilirsiniz.
artvin havalimanı oto kiralama
Borçka Karagöl 

Artvin Borçka ilçesinde bulunmasına rağmen ilçe merkezine 25 kilometre, Artvin merkeze 157 kilometre uzaklıkta bulunan Karagöl, şehrin en güzel doğal güzelliklerinden birisidir. 

2002 yılında bakanlık tarafından koruma altına alınan ve tabiat parkı ilan edilen bu muhteşem doğal güzelliği, şehri ziyaret ettiğinizde mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Atabarı Kayak Merkezi 

Şehrin kış turizmi için oldukça önemli olan kayak merkezi, bölgede kayak yapmak isteyenlerin ihtiyacını karşıladığı gibi, yabancı turistler tarafından da kış aylarında ziyaret edilmektedir. Şehir merkezinden 17 kilometre uzaklıkta bulunan kayak merkezinde, kış sporları yoğun bir şekilde yapılmaktadır. 

Kış ayının güzelliklerini görmek ya da kış sporları yapmak için, kayak merkezine Artvin oto kiralama hizmeti alıp hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.
artvin oto kiralama
Dolishane Kilisesi 

Şehir merkezinde bulunan kilise, 10. Yüzyılda yapılmıştır. Şehir merkezine bağlı olan Hamamlı köyünde yer alan kilise, bu nedenle halk arasında köyün ismi ile de anılmaktadır. Kilise 17. Yüzyılda camiye çevrilmiş olup, halen cami olarak hizmet vermektedir. 

Hatila Vadisi 

Şehir merkezinde yer alan Hatila Vadisi, Artvin gezilecek yerler arasında bulunan en güzel doğal güzellikler arasındadır. Şehir merkezinde bulunan bu güzelliğin merkeze olan uzaklığı, yaklaşık olarak 10 kilometredir. Kış ayları haricinde belediye tarafından otobüs seferleri düzenleniyor olsa da, bu seferlerin yetersiz kaldığı bilinmektedir. 

Maral Şelalesi

Yine Artvin"in Borçka ilçesinde bulunan güzelliklerden birisi de, Maral şelalesidir. Şehrin görülmesi gereken yerleri arasında bulunan şelale, muhteşem görüntüsü ve ruhun derinliklerine inen su sesi ile sizi kendisine hayran bırakacaktır. 

Opiza Manastırı 

Artvin şehir merkezinde bulunan Opiza manastırı, yapım tarihi tam olarak bilinmese de, şehrin en köklü tarihi yapıları arasındadır. 

Cehennem Deresi Kanyonu 

Şehirde görülmesi gereken yerlerden birisi olan cehennem deresi kanyonu, Ardanuç ilçesinde bulunmaktadır. Dünyanın sayılı kanyonları arasında bulunan Cehennem Deresi Kanyonu, ilçe merkezine 7 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Muhteşem güzellikleri ile Artvin gezilecek yerler arasında tavsiye ettiğimiz bir yer olan bu kanyon, yerli ve yabancı turistlerce ziyaret edilmektedir. Kanyona ulaşım sağlamak için, ucuz Artvin araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.
artvin rent a car
Artvin Kalesi 

Çoruh Nehri"nin yanı dibinde bulunan kale, şehrin en turistik mekanları arasındadır. 937 yılında yapılan kale, sarp kayalıkların üzerinde ihtişamlı görüntüsüyle ziyaretçilerini beklemektedir.

Şehirde bulunan tarihi ve doğal alanlara kolay, rahat ve daha ekonomik bir şekilde ulaşmak için, Artvin oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.