Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 23.09 - 10:00
Teslim Tarihi 28.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Aydın Oto Kiralama - Aydın Araç Kiralama

Aydın oto kiralama 

Türkiye"nin tatil turizmine önemli katkılar sunan Aydın, dünyanın en temiz ve kullanılabilir plajlarına sahiptir. Tatil yapmak için şehre gelenlerin önemli bir kısmı, tatillerini daha rahat bir şekilde yapabilmek için Aydın oto kiralama hizmeti almaktadır. 

Sizde Aydın"da tatil yapmak ya da iş gezisi için bulunuyorsanız, gezgin 7/24"e özel sunulan Aydın araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Şehirde hizmet veren Aydın oto kiralama firmalarından hızlı bir şekilde rezervasyon yapmak ve birçok firmanın sunduğu Aydın ucuz araç kiralama avantajlarından yararlanmak için, gezgin 7/24 sitemiz üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

Aydın Ucuz Araç Kiralama

Şehirde faaliyet gösteren araç kiralama firmalarından Aydın ucuz oto kiralama hizmeti almak için, gezgin 7/24 üzerinden, rezervasyon yapmanız gerekir. Birçok firma web sitemize özel avantajlar sunarak, ziyaretçilerimize özel Aydın ucuz araç kiralama hizmeti vermektedir. 

Belirli zamanlarda yapılan bu indirimlerden yararlanmak için, web sitemizi kullanmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda Aydın oto kiralama firmaları arasında rahat bir kıyaslama yaparak, Aydın ucuz araç kiralama firmalarını görebilirsiniz.

Aydın Havalimanı Araç Kiralama

Web sitemiz üzerinde bulunan Aydın oto kiralama firmaları, havayolu taşımacılığı ile şehre gelecek kişilere, Aydın havalimanı araç kiralama hizmeti vermektedir. Sizde en uygun fiyatlarla Aydın havalimanı araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, gezgin 7/24 üzerinden hemen online rezervasyon yapabilir, uygun fiyatlarla Aydın havaalanı oto kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede aracınız daha siz havalimanına inmeden, hazır halde sizi bekliyor olacaktır. 

Aydın Gezilecek Yerler 

Tarihi yapıların yanı sıra doğal birçok güzelliği ile ön planda olan Aydın, Türkiye"nin en önemli turizm şehirleri arasındadır. Aydın gezilecek yerler açısından özellikle koyları, antik kentleri, mağara ve adaları ile bilinmektedir. 

Saplı Ada 

Aydın Didim ilçesinde bulunan, denizin ortasında küçük bir kara parçasından ibaret olsa da, gün doğumunu ya da batımını burada izlemek, ayrı bir zevk vermektedir. 

Deniz kıyısına çok yakın mesafede olan adaya yüzme bilenler yüzerek ulaşabileceği gibi, deniz sularının çekilmesi ile birlikte, yürüyerek de ulaşmak mümkün olmaktadır. Çünkü adanın deniz kıyısına uzaklığı, yaklaşık 100 metre mesafededir. 

Kurşunlu Manastırı 

Kuşadası ilçesinde bulunan Kurşunlu Manastırı, sıra dışı mimarisiyle dikkat çeken bir yapı olsa da oldukça yıpranmıştır. 
aydın rent a car
Özellikle Kuşadası"na yabancı turistlerin oldukça rağbet etmesi nedeniyle, manastıra ziyaretlerde oldukça fazla olmaktadır. 

Arpaz Beyler Konağı 

Aydın"ın Nazilli ilçesinde bulunan Arpaz Beyler Konağı, 19. Yüzyılda yapılmıştır. Şehir merkezinin dışında kalması nedeniyle tarihi konağı ziyaret etmek için, Aydın oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Konak Osmanlı Devleti"nin, şehirdeki mirasları arasındadır. 

Zeus mağarası 

Aydın gezilecek yerler listesinde doğal güzelliklerin denizle buluştuğu yerlerden birisi olan Zeus mağarası, yine Kuşadası"nda bulunmaktadır. Mağaranın içerisi deniz suyuyla dolmuş olsa da mağaraların duvarlarındaki figürler ve sarnıçlar, burayı oldukça ilgi çekici hale getirmektedir. 

Mitoloji hikayesinde tanrı Zeus ile ilişkilendirilen mağara, yabancı turistler tarafından daha çok ziyaret edilmektedir.

Aphrodisias Antik Kenti 

Geçmişi milattan önce 2. Yüzyılda dayanan antik kent içerisinde, amfi tiyatrolar, heykeller, manastırlar ve stadyum gibi farklı yapılar bulunmaktadır. Antik kent genel yapısı itibariyle, Aydın gezilecek yerler arasında şehrin tarihi yapısına ayrı bir anlam katmaktadır.

Güvercinada Kalesi 

Muhteşem manzarasıyla dikkatlerden kaçmayan Güvercinada Kalesi, Aydın Kuşadası ilçesinde bulunan, en önemli tarihi yapılardan biridir. 
aydın oto kiralama
Barbaros hayrettin paşa tarafından inşa ettirilen tarihi kale, denizin ortasında bir ada niteliği taşımaktadır. 

Cihanoğlu Camii 

Aydın merkezde bulunan Cihanoğlu Camii, 1756 senesinde yaptırılmıştır. Barok mimarisi ile yapılan tarihi Camii, Osmanlı Devleti"nin şehirdeki önemli yapıları arasındadır. 

Caminin şehir merkezinde olması, insanların daha fazla ziyaret etmesini sağlamaktadır. 

Dilek Yarımadası 

Doğal bir güzelliğe sahip olan ve milli park ilan edilen Dilek Yarımadası, Marmaris ilçesinde bulunan doğa harikası yerlerden biridir. Klasik deniz manzarasının muhteşemliğini sunan yarımada üzerinde, birkaç tarihi yapı bulunmaktadır. 

Altınkum Plajı 

Dünyanın en güzel plajları arasında gösterilen Altınkum Plajı, mavi bayrak ödüllü plajlarımız arasında yer almaktadır. Türk deniz turizmine önemli katkıları bulunan plaj, şehir merkezinden yaklaşık olarak 2 kilometre mesafede yer almaktadır. Uzunluğu 500 metreye varan Plajın genişliği ise, 15 metre civarındadır.

Plaja toplu taşıma araçlarıyla rahat ulaşım sağlayacağınız gibi, Aydın araç kiralama hizmeti alarak da, daha konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Alinda Antik Kenti 

İçerisinde önemli farklı sağlam kalıntıları bulunan antik kent, ilk kez 1765 senesinde keşfedilmiştir. Antik Kentin keşfedilmesinin ardından günümüze kadar çevresinde yapılan birçok kazı sayesinde, şehre ait farklı önemli yapılar da gün yüzüne çıkarılmıştır. 

Yapılan kazı çalışmalarında, Antik Kentinin milattan sonraki ilk yıllara ait olduğuna dair, bulgulara ulaşılmıştır.

Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı 

1618 senesinde inşa edilen Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı, Kuşadası"nın tarihi mekanlarından biridir. Son derece yüksek ve kalın duvarlara sahip olan kervansaray, Aydın gezilecek yerler arasında en fazla ziyaret edilen tarihi yapılardan birisi olarak, ön plana çıkmaktadır. 

Kuştur Plajı 

Kuşadası"nda bulunan mavi bayraklı plajlardan birisi olan Kuştur Plajı, dünyanın sayılı plajları arasında gösterilmektedir. Deniz turizminin en güzel alanlarından birisi olan plajda, birçok su sporu etkinlikleri de aktif olarak yapılmaktadır. 

Merkezden 5 kilometre uzaklıkta bulunan plaja, Aydın oto kiralama hizmeti aldıktan sonra rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlyas Bey Külliyesi 

Yapım yılı tam olarak bilinmeyen İlyas Bey külliyesi, Camii, medrese ve hamam gibi farklı birkaç yapıdan oluşmaktadır. Söke ilçesinde bulunan türbeyi ziyaret etmek için, Aydın ucuz araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

 
aydın havalimanı oto kiralama