Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 17.08 - 10:00
Teslim Tarihi 22.08 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Söke Araç Kiralama - Söke Rent A Car | Gezgin 7/24

Söke araç kiralama 

Söke ilçesinde bulunan birbirinden güzel yerleri rahat bir şekilde görmek, iş ve turistik ziyaretlerinizi ivedilikle gerçekleştirmek için, Söke araç kiralama firmalarının vermiş olduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. 

Türkiye"nin en geniş kapsamlı internetten oto kiralama platformu olan Gezgin 7/24, Söke araç kiralama firmalarını ekranlarınıza taşıyarak, sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Web sitemiz üzerinden ekonomik koşullarla alacağınız Söke oto kiralama hizmeti ile tüm işlerinizi, ulaşım sorunu yaşamadan kolaylıkla halledebilirsiniz. 

Söke hakkında genel bilgiler 

Milattan önce 5000"li yerleşim yeri olarak kullanılmaya başlayan bölge, günümüze kadar farklı medeniyetlere kucak açmış önemli bir yerleşim yeridir. Büyük Menderes havzasının verimli topraklarına sahip olan Söke ilçesi, 120217 kişilik nüfusu ile Aydın"ın 3. Büyük ilçesi konumundadır. 
söke-araba-kiralama.png

Ege Bölgesi"nin genelinde olduğu gibi incir, pamuk, zeytin ve narenciye ürünleri Söke ilçesinde de bol ve kaliteli miktarda yetişmekte ve ilçe ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Turistik değeri de oldukça yüksek olan Söke ilçesinde, farklı medeniyetlerin mirası olan birçok tarihi ve kültürel yapıyı görebilirsiniz. 

İlçe genelinde bulunan turistik mekanları hızlı bir şekilde ziyaret etmek ve tüm detaylarıyla görmek için, aracınız yoksa Gezgin 7/24 üzerinde bulunan Söke araç kiralama firmalarından araba kiralayabilirsiniz. Uygun fiyat koşulları ile alacağınız Söke oto kiralama hizmeti sayesinde, ulaşım maliyetlerinizi de böylelikle en aza indirebilirsiniz. 

Aydın il merkezine 50 kilometre mesafede bulunan Söke ilçesi, yaylaları, tarihi ve doğal güzellikleri ile Aydın"ın öne çıkan ilçeleri arasındadır. Meyve yetiştiriciliğine dayalı tarım ilçenin en önemli geçim kaynakları arasında yer alıp, bunun dışında turizm ve turizm ve bağlı hizmet kolları da Söke halkı için gelir kaynağı durumundadır. 

Söke gezilecek yerler 

Söke"de gezilecek yerler listenizde yer vermenizi tavsiye ettiğimiz alanlardan bazıları, şunlardır. 

Büyük Menderes Deltası Milli Parkı ve Dilek Yarımadası 

Eşsiz güzelliklere sahip olan yarımada ve milli park, doğal güzelliklere ilgi duyan herkesin mutlaka ziyaret etmesi gereken yerlerden biridir. 1966 yılından beri milli park statüsünde yer alan bölge, doğal güzellikleri ile görenleri kendisine hayran bırakmaktadır. 
söke-araç-kiralama.png

İçerisinde yüzlerce farklı bitkinin bulunduğu ve dünya genelinde sadece sayılı sayılarda bulunan bitkilerin yer aldığı milli park, sadece Söke ilçesinin değil aynı zamanda Türkiye"nin de önemli doğal alanlarından biridir. Milli Park içerisinde farklı yaban hayvanları da, buraya olan ilginin artmasına neden olmuştur.

Dilek Yarımadası-Büyük Menderes Deltası Millî Parkı ziyaretleriniz için, uygun fiyatlarla araba kiralayabileceğiniz Söke araç kiralama hizmeti veren firmalara, Gezgin 7/24 üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Doğanbey Köyü 

Tarihi Rum evleri ile ünlü olan bu köyde yine Söke ziyaretlerinizde gezip görmenizi tavsiye ederiz. Bir köy olmaktan çok adeta açık hava müzesi özelliklerine sahip bu yerleşim merkezi, ilçe merkezinden 17 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Osmanlı döneminde padişahın fermanı ile bu köye yerleştirilen Rum kökenli vatandaşlar, cumhuriyetin ikinci yılına kadar burada yaşamışlardır. 

Sonrasında ise Yunanistan ve Türkiye arasında yapılan mübadele Anlaşması neticesinde, Rumlar kendi topraklarına dönmüşlerdir. Açık hava müzesi niteliğindeki Doğanbey Köyü ziyaret etmek için, web sitemiz üzerinden aydın oto kiralama

Karina 

Söke ilçesini ziyaret ettiğinizde görmeniz gereken yerlerden biri olan Karina, tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile ünlü olan bir yerdir. Özellikle muhteşem balık yemeklerinin yapıldığı sosyal tesislerde, balık yemenizi mutlaka tavsiye ederiz. 

Yine bu bölgenin de ilçe merkezinde bulunması sebebiyle, Söke ucuz araç kiralama hizmeti alarak hem daha rahat ulaşım sağlayabilir ve hem de ulaşım bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. 
söke-oto-kiralama.png

Priene Antik Kenti 

İlçe merkezinin 15 kilometre dışında kalan antik kent, milattan önce 4. Yüzyılda yerleşim yeri olarak kullanılmaya başlanmıştır. Antik Kent içerisinde birçok anıt mezar, tapınak, Anıt Çeşmesi ve farklı yapılar yer almaktadır. Kısa bir güne birçok tarihi yeri sığdırmak için, Söke Rent A Car firmalarının sunmuş olduğu Söke araç kiralama hizmetlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.