Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Nereden Alacaksınız? 15.05 - 10:00
Drop of location 20.05 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Erdek Araç Kiralama - Erdek Oto Kiralama | Gezgin724

Balıkesir Erdek Araç Kiralama 

7/24 üzerinde bulunan Erdek araç kiralama firmalarından alacağınız hizmetle, sadece Balıkesir Erdek ilçesi değil tüm Balıkesir genelinde dilediğiniz noktaya kolay ve kesintisiz ulaşımın keyfini çıkarın. 

Erdek ilçesinde ya da Balıkesir genelinde günübirlik gezi ya da işleriniz için Balıkesir oto kiralama firmalarından hizmet alabileceğiniz gibi, web sitemiz üzerinde bulunan Erdek araç kiralama firmalarından da, gönül rahatlığıyla kiralık araç hizmeti alabilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, araç kiralama işleminin doğru platformlar üzerinde yapılması gerekir. 

Gezgin 7/24 web sitemizde bu platformların başında gelmektedir. Hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmadan, web sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla araç kiralayabilirsiniz. 

Uygun Fiyata Kaliteli Erdek Araç Kiralama Hizmeti 

Web sitemiz üzerinde ilanı bulunan Erdek oto kiralama firmaları, sitemizin ziyaretçilerine özel olarak gezgin 7/24 üzerinde yapılacak rezervasyonlar için önemli fiyat avantajları sunmaktadır. 
erdek araba kiralama

Sizde bu avantajlardan yararlanıp Erdek ucuz araç kiralama hizmeti almak için, araç kiralama rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. 

Balıkesir Erdek Hakkında Bilgiler 

1928 yılında ilçe statüsünde kurulan şirin ilçemiz, 32963 kişilik nüfusa sahiptir. Marmara denizinde kıyısı olan ilçemiz, köklü bir geçmişe sahiptir. Bölgede yapılan kazı çalışmaları sonrasında, ilçenin milattan önceki 5400 yılına kadar dayanan bir tarihi olduğu görülmüştür. 

Elbette bu tarih kazı çalışmaları sonrasında ortaya çıkan eserlerden anlaşılmakta olup, gün yüzüne çıkarılmamış bilgilerde tahmin edildiğinde ilçenin tarihinin çok daha eski olduğu tahmin edilmektedir. Balıkesir merkezden 107 kilometre uzaklıkta bulunan Erdek ilçesine ulaşım için yine gezgin 7/24 web sitesi üzerinden balıkesir araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

İlçede farklı merkezlere ulaşım sağlamak içinse, gezgin 7/24 avantajlarını kullanarak Balıkesir Erdek araç kiralama hizmetlerinden uygun fiyat avantajlarıyla yararlanabilirsiniz.

Sosyal, kültürel tarihi ve doğal açıdan tarih boyunca farklı medeniyetlerin ilgi odağı olan Erdek ilçesi, deniz kıyısında kurulu olması nedeniyle d111 yine geçmiş medeniyetler tarafından sahip olunmak istenen yerler arasında bulunmaktadır. Zeytin, zeytinyağı şarap ve üzümü ile meşhur olan Balıkesir"in şirin ilçesi, zeytin ağaçlarıyla kaplı arazisi ile dikkat çekmektedir. 
erdek araç kiralama

İlçede ülkemizin en kaliteli zeytinleri yetişmekte olup, zeytin yetiştiriciliği Erdek halkının önemli geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Tarım ve hayvancılık Erdek"te yaşayan vatandaşlarımız için ayrı bir gelir kapısı olurken, özellikle yüksek kesimlerde yaşayan ilçe halkının bir kısmı ise arıcılıkla uğraşmaktadır. İlçenin tarihi ve kültürel turizm açısından daha zengin olması, turizmin Erdek halkı için ayrı bir geçim kaynağı olmasını sağlamıştır. 

Balıkesir Erdek Gezilecek Yerler

Kirazlı Manastırı 

Balıkesir Erdek gezilecek yerler listenizde yer vermenizi tavsiye ettiğimiz kirazlı manastırı, geçmişte ilçede yaşayan Rum vatandaşlar tarafından yaptırılmıştır. Belirli bir dönem bu vatandaşlar tarafından ibadethane olarak kullanılan kirazlı manastırı, mübadele dönemi sonrasında Rumların bölgeyi terk etmesi nedeniyle farklı amaçlar için kullanılmaya başlanmıştır.

Seyitgazi Tepesi 

Toplam 103 metre yüksekliğinde olan tepe üzerinde akşam güneşin batışını izlemek, muhteşem bir zevk vermektedir. Doğal bir güzellik sınavın bu muhteşem tepeyi, gezip görmenizi tavsiye ederiz. 

Çuğra Plajı 

İlçenin en popüler plajlarından biri olan Çuğra plajı, Erdek"te denize girmek isteyenler tarafından sık ziyaret edilen yerler arasındadır. 

Zeytinli ada Erdek limanından 250 metre açıkta bulunan zeytinli ada toplamda 8 dönümlük bir alanı kapsamaktadır. Üzerinde bir manastır ve 4 tane kilise bulunmaktadır.
erdek oto kiralama

Ocaklar Plajı 

Sığ bir denize sahip olması nedeniyle tecrübesiz yüzücülerin dikkat etmesi gereken plaj, ilçe merkezinden bir kaç kilometre dışarıda kalmaktadır. Plaja rahat bir şekilde gidebilmek için, Erdek araç kiralama firmalarından bütçenize uygun seçeneklerle araç kiralayabilirsiniz. 

Erdek ilçesinde yukarıda sayılanların dışında farklı mesafelerde çeşitli plaj ve diğer doğal alanlar bulunmaktadır. Buraları ziyaret etmek ve işlerinizi takip etmek için, gezgin 7/24 üzerindeki Erdek oto kiralama firmalarından hizmet alabilirsiniz.