Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 20.07 - 10:00
Teslim Tarihi 25.07 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Gömeç Araç Kiralama - Gömeç Oto Kiralama | Gezgin724

Balıkesir Gömeç Araç Kiralama

Online araç kiralama dünyasında sizlerin alacağı kaliteli hizmeti düşünerek her zaman en iyi Gömeç araç kiralama firmalarını sizlere sunan Gezgin 7/24, kalite ortalaması yüksek olan firmalara yer vermektedir.

Gömeç oto kiralama firmalarının yanı sıra balıkesir araç kiralama firmaları ve tüm Balıkesir ilçeleri için hizmet alabileceğiniz kaliteli rent a car firmalarına yer verdiğimiz gibi, uygun fiyatı da gözetiyoruz. Web sitemiz üzerinde, kaliteyi uygun fiyata sunan yüzlerce firma bulunmaktadır.

İster Ekonomik, İster Lüks Balıkesir Gömeç Araç Kiralama

Tercihinize göre ekonomik veya lüks Gömeç oto kiralama işlemleriniz, hiçbir zorluk yaşamadan online ortamda sorunsuz bir şekilde birkaç tıklama ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Size düşen, ihtiyaç duyduğunuz araç tipini belirlemek ve Gezgin724 tarafından sizlere sunulan firmalar arasında tercih yaptıktan sonra kiralama işlemini gerçekleştirmektir. Reklam ve yayın politikamız gereği web sitemizde bulunan tüm firmaların kaliteli hizmet veren ve ancak verdiği hizmetlere göre uygun fiyatları sizlere sunan firmalar olmasına dikkat etmekteyiz.

Tüm Bakımları Yapılmış Araçlar

Web sitemizde ilanı bulunan araçların özellikle ağır bakımları olmak üzere, tüm bakımlarının yapılmış olması konusunda özellikle ilan sahibi firmalarla hassas bir süreç yönetmekteyiz. Amacımız, sizlerin en iyisine en uygun fiyatlarla sahip olmanızdır. Balıkesir Gömeç oto kiralama firmalarından kiralık araba ihtiyaçlarınıza yönelik araç kiralayarak, ilçede ki tüm işlerinizi büyük bir ulaşım kolaylığı avantajıyla yapabilirsiniz.

Üstelik gezip görmek istediğiniz yerleri de, işlerinizin arasında rahatlıkla gezebilir ve ziyaretlerinizi daha hızlı ve kendi aracınız konforunda yapabilme rahatlığına sahip olabilirsiniz.

Balıkesir Gömeç Hakkında Bilgiler

Balıkesir Gömeç nüfusu 13,895 kişi olup, Balıkesir ilçeleri arasında ortalama bir nüfusa sahiptir.
gömeç araba kiralama
İlk yerleşik tarihi çok eski yıllara dayanan bir yerleşim birimi olmasına rağmen bir dönem tamamen yok olan bölgeye sonrasında 1660 yılında yeni bir yerleşim kurularak, o tarihten günümüze kadar gelişimini sürdürmüştür. Gömeç 1990 yılında, ilçe statüsü kazanmıştır. 

İl merkezine 111 km mesafede yer alması nedeniyle, otobüs gibi araçlarla ulaşım yapılsa da bu biraz uzun ve zor olmaktadır. Bu sebeple özellikle iş yapanlar için ideal ulaşım yöntemi özel araçlardır. Ticari taksilerde hızlı ve rahat ulaşım için ideal olsa da, taksinin gidiş ve dönüş maliyeti hesaba katıldığında geriye en ideal seçenek Gömeç araç kiralama hizmeti almak kalmaktadır.

Gömeç Tarihi

İlçenin eski adı Passawanda olup, sonrasında ise Kisthene ismiyle anılmıştır. Milattan öncesine dayanan ilk yerleşik tarihi bulunan ilçeye sonraki yıllarda, “bal peteği” anlamına gelen “Gömeç” adı verilmiştir. Ege bölgemizin geneli gibi I. Dünya Savaşı esnasında Gömeç Yunan işgalini uğramış, halkın direnişi sayesinde 6 Eylül 1922 tarihinde Yunanlıların kovulmayı başarılmasının ardından kurtulmuştur. Bu süreçte Yunanlılar bölgede bulunan Rum ve Ermenilerle birlikte, geride çoluk çocuk, yaşlı ve hamile kadın demeden büyük acılar bırakmışlardır.

Gömeç Ekonomisi

Tarımcılık, ilçe ekonomisinin en önemli geçim kaynağıdır. Tarıma dayalı üretimde ise, zeytin üreticiliği ilk sırada yer almaktadır. Oldukça lezzetli sofralık zeytinlerin yetiştiği ilçede aynı zamanda, zeytinyağı üretimi de, fazlasıyla yapılmaktadır. 1 milyon 250 bin zeytin ağacının bulunduğu Gömeç ilçesinde bulunan toplam 13 zeytinyağı fabrikası, ilçe ekonomisine ve halkın istihdamına fayda sağlamaktadır.
gömeç araç kiralama
Domates, havuç, bamya, biber gibi birçok sebzenin yanı sıra, pamuk üreticiliği de yine halkın önemli gelir kaynakları arasında bulunmaktadır.

Balıkesir Gömeç Gezilecek Yerler

Gemi Yatağı Koyu

İlçe sınırlarında doğal güzellikler arasında gezinti alanı arayanlara, Gemi Yatağı koyunu tavsiye edebilirsiniz. Burada farklı koylarda bulunmakla birlikte, dilerseniz konaklama ihtiyaçlarınız için bir otel ve sosyal tesiste yer almaktadır.

Kız Çiftliği

Gömeç merkezden yaklaşık 3 kilometre mesafede yer alan Kız Çiftliği, bölgedeki bir höyük üzerinde yer almakta çiftlik tarihi özellikleri sebebiyle ilgi görmektedir. Höyük ve çevresinde yapılan kazı çalışmalarında, Bizans ve Roma dönemlerine ait farklı tarihi eserler bulunmuştur.

Atatürk Kayalıkları

İlçe sınırları üzerinde Ayvalık ilçesine giderken yol üzerinde bulunan dağlık alanda, Atatürk silueti görülmektedir. Bakıldığında güneşinde konumu dikkate alınarak oluşan gölgede Atatürk profilinin oluşması nedeniyle, buradaki kayalıklara Atatürk kayalıkları ismi verilmiştir.  Bu kayalıkları ilçe merkezinden kolaylıkla görmek ve ziyaret etmek için, kendi aracınızla ya da Gömeç araç kiralama firmalarından kiralayacağınız araçlarla daha rahat görebilirsiniz.
gömeç oto kiralama

Koca Çınar

İlçe merkezinden 8 kilometre mesafedeki Koca Çınar, devasa genişliğiyle dikkat çekmektedir. 850 yıllık bir tarihi bulunan bu çınarın çevre genişliğinin 12 metre olması, ağacı ilgi çekici hale getirmektedir. Yaşayan bir tarihi eser niteliğindeki çınar ağacını görmek için, Gömeç oto kiralama hizmeti alabilir ve rahat bir gezintiye çıkabilirsiniz.