Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Nereden Alacaksınız? 15.05 - 10:00
Drop of location 20.05 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Kepsut Araç Kiralama - Kepsut Oto Kiralama | Gezgin724

Balıkesir Kepsut Araç Kiralama 

Balıkesir Kepsut araç kiralama firmaları, nüfusu 23 bini aşan ilçenin ihtiyaçlarını giderecek seviyededir. Gezgin 7/24 üzerinden hizmet sunan Kepsut oto kiralama firmaları, kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyatlarla araç kiralama ihtiyacı duyan tüketicilere hizmet sunmaktadır. 

Uygun Fiyatlarla Kepsut Araç Kiralama Firmaları 

Web sitemiz üzerinde yayın yapan firmaların uygun fiyatlarla hizmet vermesinin yanı sıra, kaliteli hizmet sunumunu ziyaretçilerimize ulaştırmaları konusunda da hassas davranıyoruz. Bu nedenle tüm araç kiralama firmaları listemizde olduğu gibi, Kepsut oto kiralama firmaları listemizde de en avantajlı imkânlarla müşteri memnuniyetini gözeten firmalara yer vermekteyiz. 
kepsut araba kiralama

Balıkesir Kepsut Hakkında Bilgiler 

Çok köklü bir yerleşik tarihe sahip olan Kepsut ilçesi, 23 bini aşan nüfusuyla Balıkesir ilimizin önemli konumda yer alan ilçelerinden biridir. 1953 yılında ilçe statüsü kazanan Kepsut, Balıkesir genelinde olduğu gibi kurtuluş savaşı esnasında yunan işgaline maruz kalmış ve halkın gösterdiği büyük direniş sonucunda, 5 Eylül 1922"de tarihinde yunan işgalinden kurtarılmıştır. 

Meyilli be sık ormanlarla kaplı arazisi ile dikkat çeken ilçenin en önemli geçim kaynağı, tarım ve hayvancılıktır. Daha çok tahıl ekimine yönelik tarım faaliyetlerinin yapıldığı Kepsut ilçesinde, hayvancılık faaliyetleri de oldukça gelişmiştir. Şeftalisi ile meşhur olan Kepsut farklı tarım ürünleri ile bereketli topraklara sahip bir yerleşim yeridir. 

Tahıl ürünlerinin fazlaca ilgi gördüğü ilçede, toprakların önemli kısmının sulak araziler olması sebebiyle farklı birçok tarım ürünü de yetişmektedir. Zeytincilik Balıkesir’in diğer ilçelerinde olduğu gibi çok yaygın olmasa bile, zeytin üretimi yapan vatandaşlarda yine bulunmaktadır. Genel tarım ürünleri olarak kabul edebileceğimiz birçok ürün, ilçede verimli ve kaliteli bir şekilde yetişmektedir.
kepsut araç kiralama
Sanayi bakımından fazla gelişmemiş bir ilçe olsa da, irili ufaklı bazı sanayi kolları ilçe halkına küçük çaplı istihdam sağlamaktadır.

İl merkezinden 26 kilometre uzaklıkta olması sebebiyle, Balıkesir Kepsut arası ulaşım özellikle sık ihtiyaç duyanlar için balıkesir araç kiralama firmalarından kiralanan araçlarla yapılmaktadır. Diğer yandan ilçe merkezinden il merkezine özellikle ticari amaçlarla gidip gelenler, Kepsut oto kiralama firmalarının tercih etmektedir.

Balıkesir Kepsut Gezilecek Yerler 

Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile öne çıkan Kepsut gezilecek yerler bakımından, ayrı bir zenginlik sunmaktadır. İlçede gezip görebileceğiniz yerlerden bazıları, şunlardır. 

Asartepe Antik Kenti 

Kalburcu köyü sınırları içerisinde yer alan antik kent, Bizans ve Roma döneminden kalma kalıntılarla önemli bir açık hava müzesi niteliğindedir. 

Burada yapılan kazı çalışmalarında, 1800 yıllık antik kumaşlar, savaş araç ve gereçleri, topraktan yapılmış kaplar ve lahit mezarlar gibi birçok tarihi eser bulunmuştur. Yapılan kazı çalışmalarında antik kentin, yaklaşık milattan önce 3000 yılına kadar dayandığı bilgisine ulaşılmıştır.

Kepsut Ziraat Mektebi 

İlçedeki Osmanlı eserlerinden biri olan ziraat mektebi, cumhuriyet döneminin Türkiye sınırlarında bulunan ilk ziraat mektebi olma özelliğini taşımaktadır. Bir kısmı yıkılmış olsa da önemli bir kısmı orijinal yapısını koruyan ziraat mektebi, bir dönem kışla olarak kullanıldığı sebebiyle, kışla ismi ile de anılmaktadır. 
kepsut oto kiralama

Ulupınar Mağarası 

Kepsut gezilecek yerler listesinde yer alan doğal güzelliklerden biri olan mağara, ilçe merkezinden uzakta bir yer olması sebebiyle, daha çok Kepsut oto kiralama firmalarından kiralayacağınız araçla kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Suuçtu Şelalesi 

İlçe merkezinden yaklaşık 17 kilometre uzaklıkta bulunan şelale, ilçenin doğal güzelliklerinden biridir. İlçe dışarısında kalan şelaleyi rahat bir ulaşımla ziyaret etmek için, Kepsut araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Yukarıda sayılanlar dışında Kepsut ilçesi sınırları içerisinde başta doğal güzellikler olmak üzere, farklı yapılarda bulunmaktadır.