Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 23.09 - 10:00
Teslim Tarihi 28.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Ucuz Araç Kiralama | Gezgin 7/24

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı araç kiralama

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı araç kiralama hizmeti almanın en kolay yolu, Gezgin 7/24 online araç kiralama platformudur. En uygun fiyatlarla hizmet veren Balıkesir Koca Seyit Havalimanı araç kiralama firmalarına Gezgin 7/24 ile ulaşarak, internet üzerinden araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden hizmet veren Balıkesir Koca Seyit Havalimanı oto kiralama firmaları tarafından Gezgin 7/24 için özel sunulan fiyatlar ile çok uygun koşullarda araç kiralayabilirsiniz. 

Gerek Balıkesir"deki işlerinizi hızlı yapmak ve gerekse şehirde rahat bir gezinti için, araç kiralama hizmetleri özellikle zamanı kısıtlı olanlar için en ideal ulaşım yöntemidir.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı 

Balıkesir"in Edremit ilçesinde 1997 senesinden beri sivil havacılık uçuşlarında hizmet veren Balıkesir Koca Seyit Havalimanı, Sadece iç hat uçuşlarının yapıldığı havalimanlarımız arasındadır. 

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı adresi: Bostancı – Edremit, Balıkesir 10300 

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı telefon numarası: 0266 376 12 97

Şehir hakkında kısa bilgiler

1,152 milyon nüfusa sahip olan Balıkesir, Ege ve Marmara denizi sahil şeridine sahip olan şehirlerimiz arasındadır. Sahil şeritleri kısa mesafelerde olsa da, Balıkesir liman ticareti bakımından gelişmiş sayılabilecek illerimiz arasında yer almaktadır. Balıkesir"e komşu olan iller, Çanakkale, İzmir, Manisa, Bursa ve Kütahya"dır.
kocaseyit havalimanı araba kiralama
Turizm ve kültür cenneti olarak nitelendirilen Balıkesir"e tarihi boyunca birçok medeniyetin hakim olması nedeniyle, şehir kültürel ve tarihi açıdan zenginlik sunan illerimiz arasında yer almaktadır. 

Bağcılık, zeytincilik ve balıkçılık, şehrin ekonomisi için oldukça önemli bir yer tutmaktadır. İç kısımlarda daha çok tarım ve hayvancılık yaygın iken, sahil kesimlerinde ise bu üç iş kolu önemli geçim kaynakları arasındadır. Şehirde bulunan 16 büyük fabrika kuruluşu, şehir ekonomisine destekleyen önemli işletmelerdir. 

Sanayi açısından gelişmiş bir yapıya sahip olması da, Balıkesir ekonomisi için önemli gelir kaynaklarının oluşmasına sebep olmaktadır. Türkiye"nin 13. Büyük ekonomisine sahip olan Balıkesir, ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlamaktadır. 

Balıkesir gezi rehberi

Gezilip görülmesi gereken yerler bakımından da oldukça zengin bir yapıya sahip olan Balıkesir"de gezebileceğiniz yerlerden bazıları, şunlardır.

Antandros Antik Kenti: Milattan önceki 1200 yıllarına dayanan geçmişiyle Balıkesir için önemli bir tarihi zenginlik olan antik kent, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken alanlardan biridir. Roma döneminden kalma mozaik tabanlı evler ve farklı yapılar, Antik Kent içerisinde görülmeye değer Sanatsal bir tarihe sahiptir. Antik kent çevresinde yapılan arkeolojik kazılarda çıkarılan tarihi eserler, Balıkesir arkeoloji Müzesinde sergilenmektedir.
kocaseyit havalimanı araç kiralama
Kazdağları: Bir kısmı Çanakkale"ye uzanan Kaz Dağları, göletleri ve sık ağaçlık alanları ile muhteşem bir doğal güzellik sunmaktadır. Kestane, gürgen ve meşe ağaçlarıyla Türkiye"nin en büyük ormanlık alanlarından biri olan Kazdağları, doğa tutkunlarının ziyaret edebilecekleri alanlardan biridir. 

Balıkesir saat kulesi: 5 katlı ve 20 metre yüksekliğinde yapılan saat kulesi, 1827 yılında inşa edilmiştir. Şehrin simge yapıları arasında bulunan saat kulesi, kesme taş işçiliğinin en güzel örnekleri arasındadır. 

Hasan Boğuldu Göleti 

Şeytan Sofrası 

Paşalimanı Adası 

Sarımsaklı Plajı 

Sevim ve Necdet Kent Kütüphanesi 

Darıdere Tabiat Parkı 

Ortunç Koyu 

Tahtakuşlar Etnografya Müzesi 

Cunda Adası Aşıklar Tepesi 

Çınarlı Köyü Plajı 

Agios yannis Kilisesi 

Ayvalıkesi Kanyonu 

Cennet Ada Koyu 

Güre gelinçamı 

Ayvalık Körfezi 
kocaseyit havalimanı oto kiralama
Gibi birçok alan, Balıkesir gezi rehberi listenizde yer verebileceğiniz noktalardır. Bu alanlara rahat bir ulaşım sağlamak için, Gezgin 7/24 üzerinden Balıkesir araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.