Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 27.09 - 10:00
Teslim Tarihi 02.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Sındırgı Araç Kiralama - Sındırgı Oto Kiralama | Gezgin724

Balıkesir Sındırgı Araç Kiralama 

Farklı araç seçenekleri ile hizmet alabileceğiniz Balıkesir Sındırgı araç kiralama firmaları, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası ile Gezgin 7/24 üzerinde yer almaktadırlar.  

Geniş Araç Yelpazesi 

Balıkesir Sındırgı araç kiralama ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilecek uygun araç seçenekleri sunan firmaları, Gezgin 7/24 üzerinde bulabilirsiniz. Ekonomik ve lüks araç seçenekleri ile hizmet veren Balıkesir Sındırgı araç kiralama firmaları, gerek Sındırgı ve gerekse balıkesir araç kiralama ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunmaktadır.

 Uygun Fiyat Avantajı İle Sındırgı Araç Kiralama 

İster günlük, ister haftalık, aylık ya da yıllık fark etmeksizin dilediğiniz periyotta Sındırgı oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Balıkesir oto kiralama sektörünün en köklü firmalarını bulabileceğiniz Gezgin 7/24 üzerinde, bol hizmet seçeneği sizleri beklemektedir. Web sitemiz üzerinde hizmet veren tüm rent a car firmaları, araçlarının bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırarak, rahat ve güvenliği seyahat edebilmeniz için tüm önlemleri önceden almaktadır.

Zengin araç filosu ile cazip oto kiralama seçenekleri Gezgin 7/24 olarak ilanını yayınladığımız firmalar zengin araç filolarıyla cazip araç kiralama seçeneklerini sizlere sunmaktadır. Kiralık araç ihtiyaçlarını ve hiçbir sorun yaşamadan karşılayabileceğiniz rent a car firmaları, aynı zamanda uygun fiyat avantajlarına sahip firmalardan oluşmaktadır.
sindirgi araba kiralama

Balıkesir Sındırgı Hakkında Bilgiler 

Toplam nüfusu 33924 kişi olan Sındırgı ilçesi, 18. Yüzyılın sonlarına doğru kurulmuştur. Bölgenin yeni sayılabilecek yerleşim birimleri arasında olsa da, hızlı bir gelişme göstermeyi başarmıştır. Balıkesir il merkezine uzaklığı 63 kilometre mesafede olan Sındırgı ilçesi, İzmir’e ise 150 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. 

Termal turizm bakımından Balıkesir"in önemli ilçeleri arasında yer alan Sındırgı, sınırları içerisinde farklı birçok termal tesisi barındırmaktadır. 1920 yılında Yunanlılar tarafından işgal edilen ilçe, vatan savunması için büyük bir mücadeleye göstererek Yunanlıları ardında etrafı yakarak ve yıkarak bir enkaz bırakıp geri kaçmak zorunda bırakmışlardır. 

Balıkesir ilimizin güneydoğusunda yer alan ilçe, arazisinin önemli bir kısmını ormanlık alanlara ayırmaktadır. %51 oranında ormanlık alana sahip olan Sındırgı, bu nedenle orman işçiliğinin yoğun olduğu bir yerdir. Halkının en önemli geçim kaynağı ormancılık ve termal turizm sektörüne dayanmaktadır. Bunun yanı sıra kaolen madeni zengini olan güzel ilçemizde, tarım ve hayvancılık da yapılmaktadır.

Başta tütün olmak üzere, kavun, tahıl karpuz, susam ve hayvan mahsulleri ilçe genelinde fazlaca yetiştirilmektedir. İlçenin kış aylarında ılık ve yağışlı, yaz aylarında ise sıcak ve kurak geçtiği bilinmektedir. Anadolu"da dokumacılığın en yoğun yapıldığı bölgelerden biri olan Balıkesir"in Sındırgı ilçesi, Yağcıbedir halıları ile dünya çapında bir üne sahiptir. 
sindirgi araç kiralama

Balıkesir Sındırgı Gezilecek Yerler

Sındırgı Yaylaları 

İlçe genelinde birbirinden güzel görülmeye değer özelliklere sahip, birçok yayla bulunmaktadır. Başta Sinandede ve Düvertepe yaylaları olmak üzere doğanın nefesini yüzünüzde hissedeceğiniz muhteşem güzellikteki yaylaları, gezip görmenizi tavsiye ederiz. 

Yaylalara çıkmak için web sitemiz üzerinde bulunan Sındırgı araç kiralama firmalarından dilediğiniz aracı kiralayarak, yaylalara ve ilçede gezilip görülecek yerlere çok daha rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Mesire Yerleri 

İlçe genelinde bulunan birkaç farklı mesire alanı, ilçe halkının ve bu ilçeyi ziyaret edenlerin uğrak yerleri arasındadır. Vaktiniz varsa özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kertil mesire alanı ziyaret ederek, burada günübirlik bir piknik gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Cüneyt Köprüsü 

Tek gözden oluşan geniş kemerli Cüneyt köprüsü, adını aldığı vadi üzerinde yemyeşil ormanların içerisinde bulunmaktadır. Üzerinde herhangi bir kitabe bulunmaması sebebiyle yapım yılı ve kimler tarafından yapıldığı hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan tarihi köprü, önemli özelliklerini koruyarak günümüze kadar ayakta kalmıştır. 

Şerif Paşa Meydanı 

İlçe merkezinde yer alan meydan, ilçede etkinliklerin en fazla yapıldığı bir alandır. Meydan çevresinde bulunan sosyal alanlarda vakit geçirebilir, aynı zamanda ilçe merkezinde meydana yakın olan yerlerdeki tarihi yapıları ziyaret edebilirsiniz.

Emendere Kaplıcaları 

İlçenin en önemli termal tesislerinden biri olan Emendere kaplıcaları, ilçe merkezine 6 kilometre mesafede ılıca köyü sınırları içerisinde bulunmaktadır. 33 derece su sıcaklığına sahip olan kaplıcanın egzama, mantar, böbrek taşları ve sedef hastalıkları gibi farklı birçok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir. 
sindirgi oto kiralama

Tesis içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzları bulunmakta olup, aynı zamanda bir tane de Türk hamamı mevcuttur. İlçe dışında kalan kaplıcaya daha rahat ulaşım sağlamak ve diğer işlerinizi aksatmadan yapmak için, Balıkesir Sındırgı oto kiralama firmalarından araç kiralayabilirsiniz.

Şerif Paşa Camii 

Yapım yılı bilinmeyen ancak Osmanlı dönemi eserleri arasında yer alan tarihi cami, ilçe merkezinde yer almaktadır. Halen aktif bir şekilde ibadet amacıyla kullanılan camii önemli ölçüde, tarihi özelliğini korumayı başarmıştır.

Hisaralan Kaplıcası 

Kaplıcanın en önemli özelliği, ağır hastalıkların tedavisi için yardımcı tedavi yöntemlerinden biri olmasıdır. Romatizma ve kadın hastalıkları gibi diğer farklı hastalıklar üzerinde de faydaları olduğu bilinen kaplıca, ilçeden 17 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. 

Kaplıcaya rahat bir şekilde gitmek için, Gezgin 7/24 web sitemize özel sunulan avantajlarla Sındırgı ucuz araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.