Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 18.08 - 10:00
Teslim Tarihi 23.08 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Susurluk Araç Kiralama - Susurluk Rent A Car | Gezgin 7/24

Susurluk araç kiralama 

Balıkesir"e bağlı ilçelerimizden olan Susurluk"ta, araç kiralama işlemleriniz için, gezgin 7/24 web sitemiz üzerinde bulunan Susurluk araç kiralama firmalarının hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Alternatif hizmet seçenekleri ile sizlere en uygun fiyatları sunan Susurluk oto kiralama firmaları, birçok avantajının kapısını gezgin 7/24 ziyaretçileri için açıyor. 

Susurluk hakkında bilgiler 

39058 kişilik nüfusa sahip Balıkesir"in Susurluk ilçesi, 1926 yılında ilçe konumunu kazanmıştır. Ayranı ve tostu ile meşhur olan Susurluk ilçesi, Balıkesir"in gelişmekte olan ilçelerinden biridir.

Kurulduğu günden beri farklı ve önemli birçok medeniyetin mirasçısı olan Susurluk ilçesinde, birçok tarihi yapı maalesef ki yok olmuştur. İlçe merkezinde ve ilçenin farklı bölgelerinde tarihi yapıları bulunsa da, ilçenin yerleşik tarihine baktığımızda bu sayının oldukça az olduğunu söyleyebiliriz. 

Susurluk ekonomisinin önemli bir kısmını tarım oluşturmaktadır. İlçe genelinde peynir fabrikası, salça konserve fabrikası, ayçiçek yağı fabrikası, dondurulmuş gıda üzerine işlem yapan fabrikalar ve şeker fabrikası gibi gıda sektörüne dayalı fabrikalar da bulunmaktadır. Bu fabrikalar ilçenin genç nüfusu için, önemli bir sıcaklığı istihdam kaynağı oluşturmaktadır. Ayrıca mobilya fabrika ve atölyelerde, ilçenin işsizlik sorunu için önemli bir yer tutmaktadır. 

susurluk-araba-kiralama-scaled.png
Engebeli arazi sinin fazla olması nedeniyle, tarım biraz daha kısıtlı imkânlarla yapılmaktadır. Hayvancılık tarım gibi ilçe ekonomisine adeta can suyu olmaktadır.

Susurluk gezilecek yerler 

Burhaniye camii 

Ne zaman yapıldığı bilinmeyen tarihi camii, Susurluk ilçe merkezinde bulunan en önemli tarihi yapılar arasındadır. Orijinal yapısını koruyarak günümüze kadar gelmeyi başaran Burhaniye camii, ilçede gezilecek nadir yapılar arasındadır. 

Çaylak çayı mesire alanı 

İlçenin doğal güzelliklerinden olan çaylak çayı, aynı zamanda burada bulunan önemli akarsulardan biridir. Bu çayın kenarına yapılmış mesire alanı da, bir yandan çayın görüntüsünü izlerken diğer yandan piknik yapabileceğiniz bir alandır. 

Ruhunuzu dinlendirmek ve güzel bir gün geçirmek istiyorsanız, piknik malzemelerinizle çaylak çayı mesire alanına gitmek için, Susurluk araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Cebinizin dostu fiyatlar ve farklı avantajlarla Susurluk oto kiralama hizmeti veren firmaları, gezgin 7/24 üzerinde bulabilirsiniz. 

susurluk-araç-kiralama-scaled.png

Bıçkı deresi 

İlçenin önemli doğal güzelliklerinden biri de, bıçkı deresidir. Bu derenin huzur verici akıntısını seyretmek etrafında piknik gibi farklı aktiviteler yapmak için, ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Günaydın göleti 

Çevresindeki doğal güzelliklerle muhteşem bir seyir keyfi sunan günaydın göleti, sizlere Susurluk ilçesinde huzur verecek yerlerden biridir. Biraz ilçe içerisinde kalan bu göleti görmek ve etrafında zaman geçirmek için, balıkesir araç kiralama firmalarından araba kiralayabilirsiniz. 

Susurluk ılıcaboğazı kaplıcaları 

İlçe merkezinden 17 kilometre uzaklıktaki ılıcaboğazı kaplıcaları, şifa kaynağı suyuyla Susurluk gezilecek yerler arasında çevre illerden de insanların ziyaret ettiği bir yerdir. 

Yıldız kaplıcası 

Yumuşak doku hastalıkları, genel romatizma hastalıkları, eklem hastalıkları, sinir ve cilt hastalıkları gibi sağlık problemlerine iyi gelen şifalı suyu ile ilçe merkezinden 19 kilometre uzaklıktaki yıldız kaplıcası, ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Susurluk"ta gezilecek yerler kaplıcalar ve diğer doğal güzelliklerle, daha fazla öne çıkmaktadır. Bu alanları rahat bir şekilde gezerek işlerinizi de ihmal etmemek için, web sitemiz üzerinde bulunan Susurluk araç kiralama firmalarından uygun fiyatlarla kiralık araba bulabilirsiniz.
susurluk-rent-a-car-scaled.png