Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 18.08 - 10:00
Teslim Tarihi 23.08 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Bayburt Araç Kiralama - Bayburt Oto Kiralama | Gezgin724

Bayburt Oto Kiralama 

Bayburt ziyaretlerinde şehri daha detaylı gezmek ya da iş gezilerinizi hızlı bir şekilde tamamlamak için, Bayburt oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Şehirde bulunan gezilecek yerleri gezmek ve işlerinizi kısa sürede tamamlamak için web sitemiz üzerinden alacağınız Bayburt araç kiralama hizmeti, firmaların sunduğu birçok avantajlardan yararlanmanıza imkan vermektedir.

Bayburt Ucuz Araç Kiralama 

Bayburt rent a car firmalarından rezervasyon yapmak için Gezgin 7/24 sitemiz üzerinden karşılaştırma yaparak, en uygun fiyatları kısa sürede görebilir, böylelikle Bayburt ucuz araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Gezgin 7/24 bir oto kiralama firması olmayıp, Türkiye"nin her yerinden araç kiralamak isteyen kişilerle, rent a car firmalarını buluşturan eşsiz bir platformdur. Çevrimiçi ortamda kısa sürede Bayburt rent a car firmaları arasında kıyaslama yaparak, aradığınız araç için en uygun fiyat veren Bayburt ucuz oto kiralama firmasını bulabilir ve web sitemiz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Neden Gezgin 7/24 Üzerinden Rezervasyon Yapmalıyım? 

Her şeyden önce yukarıda da belirttiğimiz gibi, Gezgin 7/24 kesinlikle bir oto kiralama firması değildir. Amacı sadece araç kiralamak isteyenler ile bu hizmeti verenleri, online ortamda bir araya getirmek olan Gezgin 7/24 ekibi, Türkiye"nin neresinde olursa olsun, kapı kapı gezmeden kısa sürede kiralamak istediğiniz aracı bulmanızı sağlamaktadır.

Web sitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyon işlemlerinin önemli bir diğer faydası da, araç kiralamak istediğiniz şehirde bulunan rent a car firmalarının belirli zamanlarda, web sitemize sağladığı avantajlardan yararlanma imkanınızın olmasıdır. Bu sayede çok kolay bir şekilde ucuz kiralık araç bulabilir, web sitemize özel sunulan avantajlardan daha hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Gezgin724"ün sunduğu önemli başka bir avantaj ise, araç kiralamak istediğiniz şehirde rent a car firmalarını gezmenize gerek kalmadan, internet üzerinden kısa sürede istediğiniz aracı kiralayabilecek olmanızdır. Siz de Bayburt ucuz araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, hemen web sitemiz üzerinden Bayburt"ta faaliyet gösteren Bayburt rent a car firmalarına bakabilir, sizin için en uygun olan firmadan aracınızı dakikalar içinde kiralayabilirsiniz.

Bayburt Hakkında Genel Bilgiler

Karadeniz Bölgesi’nin Doğu kısmında yer alan şehir, Rize, Erzurum, Gümüşhane, Erzincan ve Trabzon illeri ile komşu konumundadır. Tarihi ipek yolu üzerinden bulunan Bayburt’un nüfusu; 83 binin üzerinde olup, Türkiye"nin en küçük illeri arasındadır.

 
bayburt havalimanı arac kiralama

Bayburt Gezilecek Yerler 

Bayburt gezilecek yerler listesinde, birçok doğal güzelliğin yanı sıra şehrin ve bölgenin geçmişine ışık tutan tarihi yapılarda dikkat çekmektedir.

Oldukça eski bir yerleşim yeri olan Bayburt"ta, farklı dinlere mensup birçok medeniyetin yaşamış olması Bayburt gezi rehberi listesini, daha zengin kılmaktadır.

 Baksı Müzesi 

Bayburt"ta gezilecek yerler listenize eklemeniz gereken Baksı Müzesi, 2010 yılında açılan ve içerisinde birçok farklı sergi salonunun bulunduğu, şehrin tarihine ışık tutan müzelerden biridir.

Bayburt Saat Kulesi 

1923 yılında yapılan ve cumhuriyetle yaşıt olan tarihi saat kulesi, 21 metre uzunluğuyla, şehir merkezinde bulunmakta olup şehrin simge yerlerinden biridir.

Sarıkayalar Şelalesi 

Bayburt"ta kendinizi doğal güzelliklerinin kalbine bırakabileceğiniz bir yer arıyorsanız, Bayburt gezi listenizde olmasını tavsiye ettiğimiz yeşil ve serin suların buluştuğu bu şelaleyi, ziyaret etmenizi öneririz.

Aydıntepe Yeraltı Şehri 

Tarihi zenginlikleri bir yana doğal zenginlikleri ile de göz kamaştıran Bayburt Aydıntepe yeraltı şehri, Bayburt"ta gezilecek yerler arasında, ziyaretçilerin ilgi gösterdiği mekanlardan biridir. İçerisinde 3 x 8 metre ölçülerinde odalarının bulunduğu muhteşem yeraltı şehri, kültür bakanlığı ve belediyenin çalışmalarıyla ışıklandırılmış olup, harika bir görsellik sunmaktadır.

Dede Korkut Kümbeti 

Şehir merkezinden 39 kilometre uzaklıkta bulunan dede korkut kümbeti, Türk dünyası tarihinin efsane isimlerinden olan Dede Korkut"a ait olduğu iddia edilen, mezarının bulunduğu yerdir. Kümbetin yanı başında tarihi bir çeşme de bulunmakta olup, kümbeti ziyaret etmek için Bayburt oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.
bayburt havalimanı oto kiralama

Bayburt Ulu Camii 

1282 yılında yapımına başlanan Camii, 1298 yılında tamamlanmıştır. Anadolu Selçuklu hükümdarı Gıyasettin Mesut tarafından yaptırılan Camii, günümüze kadar farklı tamiratlardan geçmiş olsa da, orijinal dokusunu hala korumaktadır. Camii günümüzde de yine ibadete açık bir şekilde, hizmet vermeye devam etmektedir.

Çimağıl Mağarası 

Şehir merkezinden 35 kilometre uzaklıktaki Çimağıl mağarası, 884 metre uzunluğunda oldukça büyük bir mağaradır. Bayburt"ta gezilecek yerler arasında bulunan bu mağarayı ziyaret etmek için, Bayburt oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kop Şehitliği 

1916 yılında Rus kuvvetlerine Çoruh havzasında karşı koyan askerlerimizin şehit olması nedeniyle, onların anısını yaşatmak adına 1963 yılında yapılmıştır. Şehir merkezine yakın bir mesafede yer alan şehitlik, özellikle yerli turistlerin Bayburt gezi rehberi listelerinde yer alan yerlerden biridir.

Helva Köyü Buz Mağarası 

Bayburt merkezden 33 kilometre mesafede bulunan ve adını bulunduğu köyden alan buz mağarası, doğal güzellikleri gezip keşfetmek isteyen insanlar tarafından ziyaret edilmektedir. Zamanında bölge halkı tarafından soğuk hava deposu olarak da kullanılan bu mağara içerisinde, birçok dikit ve sarkıt bulunmaktadır.

Korgan Köprüsü

İpek yolu üzerinde inşa edilen tarihi köprü, yapıldığı günden bugüne kadar insanların dere üzerinden geçişinde önemli faydalar sağlamış olup, 14. Yüzyılda Selçuklular döneminde yapılmıştır. 43 metreyi aşan uzunluğu bulunan köprünün genişliği ise, 4 metredir.

Siz de Bayburt’ta bulunan tarihi ve doğal güzellikleri daha hızlı bir şekilde gezmek istiyorsanız, Bayburt ucuz oto kiralama hizmeti veren firmalardan yararlanabilirsiniz.
bayburt oto kiralama