Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Nereden Alacaksınız? 15.05 - 10:00
Drop of location 20.05 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Bozüyük Araç Kiralama - Bozüyük Rent A Car | Gezgin 7/24

Bilecik Bozüyük Araç Kiralama 

Bilecik ilimizin en güzel ilçeleri arasında yer alan Bozüyük ilçesinde, toplu taşıma araçlarının zaman kaybettirmesini ve yaşayacağınız stresi kaygı ediyorsanız, Gezgin 7/24 üzerinden bu zorluklardan kurtulmak için bilecik araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Ulaşım sorununuzu çözmek ve rahat bir ulaşım sağlamak için, Bozüyük araba kiralama hizmeti veren biz çok rent a car firmasına web sitemiz üzerinden ulaşarak Bozüyük araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Günlük araç kiralama hizmeti alabileceğiniz gibi, haftalık ya da daha uzun süreli araba kiralama hizmetleri veren firmalardan yararlanabilirsiniz. 

En yüksek segmente ait araçların yanı sıra, bütçenize uygun düşük segmentteki araçları kiralama imkanı, Türkiye"nin her yerinden Gezgin 7/24 ile mümkündür. Kendi aracınızın konforunda bir ulaşım sağlamak için, Bozüyük oto kiralama hizmeti almak adına, internetteki en doğru platform üzerinde olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. 
bozüyük-araba-kiralama-scaled.png
Alacağınız hizmet sayesinde hem işlerinizi çok hızlı bir şekilde takip edebilir, hem de Bilecik ilimizin bu güzel ilçesindeki farklı alanları doyasıya gezebilirsiniz.

Bilecik Bozüyük hakkında bilgiler 

Bilecik Bozüyük ilçemizin nüfusu, 74441 kişiler 220 2926 yılında ilçe statüsü kazanan Bozüyük, Bilecik ilimizin kültürel ve tarihi dokusu yüksek ülkeleri arasındadır. 

Lidyalılar, Romalılar, Bizanslılar ve Selçuklu ile Osmanlı gibi birçok önemli medeniyetin yerleşim yeri olarak kullandığı Bozüyük ve çevresi, tarihi derinlik bakımından son derece önemli yerleşim yerleri arasında yer almaktadır. 

Bozüyük ilçesinin en önemli özelliklerinden biri nüfus ve ekonomik bakımdan, ülkemizin birçok ilinden daha gelişmiş düzeyde olmasıdır.

 Farklı uygarlıkların beşiği olan bu şirin ilçe, tarihi boyunca birçok önemli yapıyı bünyesinde barındırmıştır. Bu yapıların bir kısmı günümüze kadar gelirken, önemli bir kısmı ise maalesef ki yok olmaya mahkum edilmiştir. İlçe genelinde bulunan birçok akarsu, Bozüyük topraklarının sulanmasını sağlayarak ilçenin verimli topraklara sahip olmasına neden olmuştur.

İlçe ekonomisinin temelinde, tarım ve hayvancılık önemli yer tutmaktadır. Halkın en önemli geçim kaynakları, tarım ve hayvancılığa dayalıdır. 

Bilecik Bozüyük gezilecek yerler 

Dikilitaş deresi 

Bozüyük gezilecek yerler arasındaki dikilitaş deresi, ilçede bulabileceğiniz en güzel doğal güzelliklerinden biridir. Bu derenin etrafında birçok ağaçlık alan bulunmakta olup, bu alanlarda ilçe halkı ve çevreden gelen günübirlik ziyaretçiler burada piknik yapmaktadır. 

bozüyük-araç-kiralama-scaled.png

Sizde suyun ruhunuzu serinleten sesini dinlemek ve burada güzel bir piknik yapmak için, Bozüyük araç kiralama hizmeti alarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

Uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz Bozüyük rent a car firmalarına, Gezgin 7/24 avantajlarıyla hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Dodurga baraj gölü 

İlçe merkezinden 11 kilometre uzaklıkta bulunan baraj gölü, yine Bozüyük ilçesinde gezebileceğiniz alanlardan biridir. Piknik yapmak ve kamp çadırı kurmak için oldukça elverişli bir alan olan baraj gölünün çevresi, insanların günübirlik ziyaretler için tercih ettiği alanlar arasındadır. 

Kasımpaşa camisi 

İlçedeki Osmanlı eserlerinden biri olan tarihi cami, Kasımpaşa isimli Kanuni Sultan Süleyman"ın komutanı tarafından yaptırılmıştır. 325 yılında yaptırılan caminin mimarı ise, Mimar Sinan’dır.

Atatürk ilkokulu 

1925 senesinde yaptırılan ilkokul, ilçenin ilk okulu olma özelliği taşımaktadır. Latin harflerine geçilmeden önce Arap alfabesi ile eğitim verilen okul, cumhuriyet döneminden sonra Latin alfabesi ile eğitim vermeye devam etmiştir.

Metristepe zafer anıtı 

Bozüyük merkezden 10 kilometre uzaklıktaki zafer anıtı, 1975 senesinde yaptırılmıştır. Burada bulunan şehit mezarları ilçenin manevi yönden, önemli zenginlikleri arasındadır. Zafer Anıtı’nı görmek için, Bozüyük araç kiralama hizmeti almanız yeterli olacaktır. Böylelikle Hem gezileriniz hem de işlerinizin takibi için, ulaşım sorunu ortadan kalkmaktadır.
 bozüyük-rent-a-car-scaled.png

İnönü şehitliği 

1981 senesinde inşa edilen İnönü şehitliği, ilçe merkezinin 6 kilometre dışında bulunan Akpınar köyünde yer almaktadır. Buranın ayrı bir özelliği ise, İnönü savaşlarının burada yapılmış olmasıdır. 

Toplam 844 şehidin yattığı bu manevi ortam, her sene 1 Nisan gününde şehitleri anmak için törenlerin düzenlendiği bir alandır. Bozüyük oto kiralama firmalarından alacağınız hizmetle, hiçbir ulaşım sıkıntısı yaşamadan şehitliği ziyaret edebilirsiniz. 

İntikamtepe Şehitliği 

İsmet İnönü’nün soyadını, buradaki savaştan sonra almış olduğu bilinmektedir. Birçok şehit mezarının bulunduğu İntikamtepe şehitliği, özellikle yerli turistler tarafından ziyaret edilmektedir. 

Kömürsu yaylası 

Bozüyük ilçesinin ilkbahar ve yaz aylarında en fazla tercih edilen doğal güzelliklerinden birisi olan bu yayla, ilçe merkezinden 28 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. 

Yayla üzerinde küçük göletler ve kaynak suları, bu yaylaya ayrı bir güzellik katmaktadır. İlçe merkezinin oldukça dışında bulunan bu doğa harikasını görmek ve temiz havasını içinize çekmek için, Bozüyük araç kiralama hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Çünkü özel araçlar dışında bu yaylaya ulaşım imkanı bulunmamaktadır.