Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 27.09 - 10:00
Teslim Tarihi 02.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Gölpazarı Araç Kiralama - Gölpazarı Oto Kiralama | Gezgin724

Bilecik Gölpazarı Araç Kiralama

Gezgin724 güvenli alt yapısıyla, Gölpazarı araç kiralama firmaları ve araç kiralamak isteyenleri bir araya getiriyor. Üstün teknolojilerle oluşturulan güvenlik alt yapısı sayesinde çok rahat bir şekilde Gölpazarı oto kiralama firmalarına ulaşacağınız Gezgin724, gelişmiş kullanım özelikleriyle de aradığınız aracı hızlı bir şekilde bulmanıza imkân tanıyor.

Gezgin724 Farkıyla Ekonomik Gölpazarı Araç Kiralama Firmalarına Ulaşın

Online araba kiralama siteleri arasında gelişmiş özelikleriyle hızlı ve daha kolay hizmet alabileceğiniz Gezgin724, kolay kullanılabilir olmasının yanında uygun fiyatlarla hizmet veren Gölpazarı oto kiralama firmalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Farklı bütçelere hitap eden firmaların fiyat ve araç seçeneklerini, sadece birkaç tıklamayla sitemiz üzerinden bulabilir ve Türkiye"nin her yerinde olduğu gibi Bilecik Gölpazarı ilçesinde de istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.
gölpazarı araba kiralama

Bilecik Gölpazarı Hakkında Bilgiler

Geçmiş zamanlarda göç güzergahında yer alması sebebiyle farklı medeniyetler tarafından yerleşim birimi olarak kullanılan Gölpazarı ilçesi, Hititlerden Romalılara, Perslerden Lidyalılara, Friglerden Osmanlılara kadar farklı birçok uygarlığın beşiği olmuştur. İlçe genelinde yapılan birçok kazı çalışması muazzam tarihi eserleri gün yüzüne çıkarırken, tarihi yapıların önemli kısmının da yok olduğundan bahsetmek mümkündür.

Selçuklunun Malazgirt Meydan Muharebesi ile Anadolu’ya girmesiyle birlikte kadim Türk yurdu olan Gölpazarı ve çevresi, Osmanlıya kadar önemli bir ticaret merkezi olmuş olsa da Osmanlı Devleti’nin son dönemlerine doğru önemini kaybetmeye başlamıştır.

İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık olmakla birlikte, ilçede bulunan askeri eğitim birlikleri de esnaf için can suyu niteliğindedir. Aynı zamanda bir meslek yüksekokulu bulunması da, yine esnafın ekonomik olarak ayakta kalmasında önemli fayda sağlar. Tarım ürünleri arasında zeytin ve bağ yetiştiriciliği, oldukça önemli yer tutar. Sanayisi fazla gelişmemiş olan ilçenin sanayi yapısı, ilçenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir.
gölpazarı araç kiralama

Balıkesir Gölpazarı Gezilecek Yerler

Mihal Bey Hanı

İlçe merkezinde yer alan tarihi han, bölgeden geçen kervanların konaklama ve hayvanlarını beslemeleri ihtiyaçlarını karşılamak için yaptırıldığı bilinmektedir. Giriş kısmında bulunan kitabeye göre 1318 senesinde Mihal Bey tarafından inşa edildiği görülmektedir. İri taşlarla örülü olan duvarları, oldukça kalındır. 1969 senesinde kapsamlı bir onarım çalışmasından geçen yapı, 2007 senesinde de yenileme çalışmalarıyla günümüzdeki görünümüne kavuşmuştur.

Mihal Gazi Camisi

Yine Mihal Bey Hanını yaptıran Mihal Bey’in torunu olan Gazi Mihal Bey tarafından yaptırılmıştır. 1415 yılında yaptırılan cami, ilçedeki önemli Osmanlı yapıları arasındadır. 1811 senesinde yenilenip camii üzerine bir kat daha yapılmıştır. 1975 senesinde özgün minaresinin yıkılması sebebiyle, yeni bir minare yapılmıştır.

Kaya Odaları

Gölbaşı ile Taraklı karayolu üzerinde bulunan kaya odaları, birçok özelliğini yitirmiş olmasına rağmen Gölpazarı gezilecek yerler arasında ziyaret edilmektedir. Kaya odalarını rahat bir şekilde görebilmek için, özel araçla ulaşım daha ideal olmaktadır. Kendi aracınızla ziyaret etme imkanınız yoksa, Gölpazarı araç kiralama hizmeti veren firmalara gezgin724 üzerinden ulaşabilirsiniz. Ticari taksi ile ulaşımın pahalı olacağından dolayı, özel araç en ideal seçenektir.
gölpazarı oto kiralama

Kasımlar Köyü

İlçede gezilip görülebilecek yerler çok olmasına rağmen, birçoğu ziyaret özelliğini kaybetmiştir.bilecik araç kiralama Bunlardan biri de, Kasımlar Köyü sınırlarında bulunan kaya mezarlarıdır. Yine ilçenin birkaç km dışında kalan bu köyü ziyaret etmek için, tercihinize bağlı olarak ideal ulaşım Gölpazarı oto kiralama hizmeti almaktır.

Bunların dışında farklı tarihi yapıların önemli kısmı, maalesef ki harabeye dönmüş vaziyettedir. Osmanlı döneminin sonlarına doğru yaşanan deprem sonucunda hasar gören tarihi yapılar yıkılmış, yenilenmeyince de harabe halini almıştır. Ancak bazı alanların kalıntılarının büyük bir kısmının bulunması sebebiyle, az da olsa ziyaret edilmektedir.