Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Kupon Kullan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Osmaneli Araç Kiralama - Osmaneli Rent A Car | Gezgin 7/24

Bilecik Osmaneli araç kiralama 

Bilecik Osmaneli araç kiralama ihtiyaçlarınızı gidermek için kaliteli hizmet veren ve aynı zamanda güvenilir olan bir firma arıyorsanız, en geniş kapsamlı seçeneklerle Gezgin 7/24 üzerinden Osmaneli oto kiralama firmalarına ulaşabilirsiniz. 

Sizlerin araç kiralama konusunda her daim güvenli bir şekilde hizmet almanızı sağlama çabasında olan Gezgin 7/24, ilçede bulunan nitelikli araç kiralama firmalarını sizlere sunuyor. İlçedeki ulaşım ihtiyacınızı istediğiniz özelliklere sahip araçlarla gidermek ve Osmaneli ucuz araç kiralama hizmeti almak için, Gezgin 7/24 kaliteli ve ekonomik koşullarla hizmet veren rent a car firmalarını sizlerle buluşturmaktadır. 

Müşteri memnuniyetine önem veren seçkin firmaları ilan hakkı tanıyan web sitemiz üzerinden, rahatlığınızdan hiçbir şekilde ödün vermeden araç kiralayabilirsiniz. İlçede hizmet veren rent a car firmalarından kiralık araba hizmeti almak için, firmalarının ofisini gezmenize gerek kalmadan daha kısa sürede ve rahat bir şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz. 

Farklı birçok araç için kiralama hizmeti veren bu firmalar, yapmış olduğumuz anlaşmalar gereği Gezgin 7/24 web sitesi ziyaretçilerine özel avantajlar sunmaktadır. Daha ilçeye gitmeden istediğiniz gün internet üzerinden istediğiniz aracı kiralama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bilecik Osmaneli hakkında bilgiler 

Ülkemizin en küçük illerinden biri Bilecik"in ilçeleri arasındaki Osmaneli ilçesinin nüfusu, 20976 kişidir. Sakarya vadisi üzerinde yer alan ilçe, 1926 yılında bu statüye kazanmıştır. 
osmaneli-araç-kiralama-scaled.png
Bilecik merkezine 34 kilometre mesafede bulunması sebebiyle, Osmaneli ve Bilecik arasında işlerinizi yapmak için sıklıkla gidip geliyorsanız, uygun fiyatlarla Osmaneli araç kiralama hizmeti alıp, işlerinizi ulaşım sıkıntısı olmadan yapabilirsiniz.

Türkiye"nin en büyük akarsuları arasındaki Sakarya nehri, Osmaneli ilçesinin topraklarının sulanmasında önemli rol oynamaktadır. Yer yer dikey ve meyilli olan araziye sahip ilçenin, 543 metrekare yüz ölçümü bulunmaktadır.

Bilecik ilimizin en eski yerleşim birimlerinden biri olan Osmaneli ilçesinin başlıca geçim kaynakları, dik ve meyilli arazi sebebiyle sebzecilik ve bağcılıktır. Bunun dışında yer yer çeşitli tarım ürünlerinin yetiştirildiği ilçede, aynı zamanda hayvancılık da yaygın olarak yapılmakta ve ilçenin ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Tarihi kaynaklara bakıldığında bu toprakların, antik çağdan beri yerleşim yeri olarak kullanıldığı görülmektedir. Ancak birçok tarihçi ve arkeolog bilinen tarihin dışında ilçenin, çok daha önceki tarihlerde yerleşik hayata geçtiği tahmininde bulunmaktadır. 

Farklı birçok medeniyete kucak açan Osmaneli ilçesi, tarih boyunca bu medeniyetlerin mirasçısı konumunda yer almıştır. Ancak ne hazindir ki ülkemizin birçok bölgesinde olduğu gibi, önemli tarihi yapılar zaman içerisinde adeta yok olmuştur.
osmaneli-oto-kiralama.png

Bilecik Osmaneli gezilecek yerler 

Aya Yorgi Kilisesi

Bilecik Osmaneli gezilecek yerler arasında tarihi niteliği sebebiyle gezip görmenizi tavsiye ettiğiniz Aya Yorgi Kilisesi, 19. Yüzyılın ortalarında inşa edilmiştir. 

Macar asıllı bir mimar tarafından 1874 senesinde yapılan kilise, yapıldığı dönemde Rumlar için oldukça önemli bir ibadet merkezi olarak kabul edilmektedir. 

Rüstem Paşa Camii 

1527 yılında Kanuni Sultan Süleyman"ın vezirlerinden olan Rüstem Paşa hayrı olarak yaptırılmıştır. Sakarya Caddesi’nde bulunan tarihi camii yaptıran kişi aynı zamanda, Kanuni Sultan Süleyman"ın damadı olmaktadır. Mimar Mehmet Paşa tarafından yapılan tarihi cami ahşap tavana ve kesme taş işçiliğine sahiptir. 

Selçik içmeleri 

İlçe merkezinden 9 kilometre mesafede bulunan içmeler, 20 dereceye kadar ulaşan sıcaklığına sahiptir. Böbrek hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları, karaciğer ve mide rahatsızlıklarının yanı sıra, bu içmelerin idrar yolu rahatsızlıklarına da iyi geldiği bilinmektedir. 

İlçe dışında kalan içmeleri ve çevresindeki alanları sorunsuz bir şekilde gezip görebilmek için, Osmaneli oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Cazip fiyat avantajlarıyla istediğiniz araçlara ulaşmak için, Gezgin 7/24 web sitemizi inceleyebilirsiniz. 

Akkaya şelalesi 

Osmaneli ilçemizin en fazla ziyaret edilen doğal güzelliklerinden biri olan şelale, kalabalıkların stresinden uzaklaşmak ve ruhunuzu dinlendirmek için oldukça ideal bir yerdir. 
osmaneli-rent-a-car-scaled.png
Şelale çevresinde bulunan piknik alanlarında birkaç saat vakit geçirerek piknik yapabilir, basit de olsa eğlenceli bir aktiviteyi yerine getirebilirsiniz. Şelale ilçe merkezinden 12 kilometre mesafede bulunmaktadır. Bu sebeple kendi aracınız yoksa Osmaneli ucuz araç kiralama firmalarından hizmet alabilirsiniz. 

Hamide Hatun Camii 

Osmanlı eserleri arasındaki tarihi cami, 1550 senesinde yapılmıştır. Yapım yılına dair net bir bilgi olmasa da, elde edilen veriler caminin 1550 yılında yapıldığını işaret etmektedir. Günümüze kadar farklı restorasyon çalışmalarından geçen tarihi caminin önemli bir kısmı, orijinal yapısını korumayı başarmıştır. 

Selçuklu gözetleme kuleleri 

İlçe merkezinden 15 kilometre uzaklıkta bulunan gözetleme kuleleri, 1092 senesinde yapılmıştır. Selçuklular döneminde yapılan bu kuleler dik kayalık bir yamacın üzerine inşa edilmiş olup, gerek ipek yolu üzerinden geçen kervanları ve gerekse düşman tehlikesini gözetlemek adına inşa edilmiştir. 

Bunların yanı sıra ilçede alternatif olarak gezip görebileceğiniz Osmanlı"nın geleneksel evleri ve farklı tarihi ve doğal güzellikler yer almaktadır. İşlerinizi rahat bir şekilde yaparken ilçede bulunan tüm güzellikleri yerinde görmek için, Gezgin 7/24 üzerinden bilecik oto kiralama hizmeti veren firmalardan kendinize uygun bir araç kiralayabilirsiniz.