Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 27.09 - 10:00
Teslim Tarihi 02.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Gürsu Araç Kiralama - Gürsu Oto Kiralama | Gezgin724

Gürsu Araç Kiralama

Verimli sulak bir kapsama sahip olmasından dolayı eskiden Susığırlık olarak da adlandırılan Gürsu ilçesi; harika bir yeşil doğaya sahip olmakta. Osmanlı dönemi sırasında inşa edilen tarihi evleriyle otantik bir yapılanması bulunan Bursa iline bağlı bu şirin ilçemizi Gezgin 724 Gürsu araç kiralama yaparak rahat bir şekilde gezebilme şansına sahipsiniz. 

On beşinci yüzyıl öncesine kadar uzanan bir geçmiş tarihe sahip olan Gürsu ilçesi bugünkü adını 1930 senesinde almıştır. 1991 senesinde Bursa iline bağlı bulunan ilçeler arasında yer alan Gürsu; düz ovalık bir alanda bulunmaktadır. 

Gürsu Gezilecek Yerler 

Gezgin 724 Gürsu oto kiralama yapmanız durumunda il merkezinden yola çıkarak yaklaşık olarak on beş dakika içinde ulaşabileceğiniz Gürsu; çam ağaçları içinde Osmanlı döneminden kalan tarihi evleriyle oldukça ilgi çekici bir kapsama sahip olmaktadır. 

Doğal güzellikleriyle ön plana çıkan Gürsu ilçesi; huzurlu bir ortamda unutamayacakları bir tatil yapmak isteyenler için kesinlikle doğru bir tercih olmaktadır. bursa araç kiralama Bursa iline bağlı olan bu otantik ilçeye yapacağınız seyahat sırasında Gezgin 724 Bursa Gürsu araç kiralama refakatiyle yapacağınız seyahat sırasında gezebileceğiniz yerleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Gürsu Dışkaya Yamaç Paraşütü Tesisleri 
 • Ericek Göletti 
 • Adrenalin Parkı
 • Bungalov Evleri 
 • Ericek Göleti Kamp Alanı 

Gürsu Dışkaya Yamaç Paraşütü Tesisleri 

Gezgin 724 Bursa Gürsu araç kiralama yaparak yaklaşık olarak yirmi dakika içinde ulaşım sağlayabileceğiniz Gürsu Dışkaya Yamaç Paraşütü Tesisleri; yamaç paraşütüne merakı olanlar için mükemmel bir tatil alanı olan Gürsu Dışkaya Yamaç Paraşütü Tesisleri; merakı olan insanlar için eğitim de vermekte. 

Gürsu Dışkaya Yamaç Paraşütü Tesisleri sırasında sadece yama paraşütü yapmakla kalmayacak aynı zamanda sunulan gösterileri de izleme şansını yakalama fırsatına sahip olacaksınız. Kesinlikle keyif alacağınız bir Göksu beldesi olduğunu söyleyebiliriz. 

Ericek Göletti 

Yapan nitelikte bir gölet olan Ericek Gölet’ine Gezgin 724 Göksu rent a car hizmetleriyle gidebilirsiniz.  Etrafında bulunan mesire ve piknik alanlarından yararlanma şansına da sahip olabileceğiniz gölet seyahatiniz sırasında hem dinlenme hem de harika bir hafta sonu kaçamağı yapabileceksiniz. 

Ericek Gölet’ine yapacağınız seyahat sırasında sadece piknik yapmakla kalmayacaksınız. Gölet etrafında bulunan yeşil alanlarda huzur veren bir doğa yürüyüşü, balık tutma ya da etrafında yer alan aktiveleri de değerlendirebilme olanağınız bulunmakta.

İlçe merkeziyle arasında yaklaşık olarak otuz ya da otuz beş dakikalık bir mesafe bulunan Ericek göletti kapsamında yer alan kamp alanlarında karavan ya da çadır kurarak konaklama şansına da sahipsiniz. 

Şehrin kalabalığında, yoğun stres yüklü temposundan Gezgin 724 Göksu ucuz araç kiralama yaparak uzaklaşıp geleceğiniz Ericek Göletti; etrafında bulunan ormanıyla cennetten bir köşe görünümündedir. Göksu seyahatiniz sırsında bu gölet; mutlaka gezmeniz gereken bölgelerden biri olmakta

Adrenalin Parkı 

2018 senesinde Haziran ayını ilk Pazar günü halka açılan Adrenalin Parkı da Göksu kiralık araç kapsamında gezebileceğiniz alanlardan biri olmakta. Zline hattı ile Bursa ilinde oldukça gözde olan Göksu Adrenalin Parkı; Göksu gezilecek yerler arasında önemli bir kapsama sahip olmaktadır. 

Göksu Adrenalin Parkı kapsamında yapabileceğiniz aktiviteleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Olimpik trap poligonu
 • ATV safari parkurları
 • Okçuluk Poligonu 
 • Seyir Alanları 
 • Yapay tırmanma duvarları
 • Airboat, deniz bisikleti ve kano gibi gölet spor alanları 
 • Dağcılık tırmanma Parkurları 
 • Kampçılık alanları 
 • Zipline hattı 

Göksu Bungalov Evleri 

2018 senesinde halka açılan Göksu Bungalov Evleri; Gezgin 724 Göksu araba kiralama yaparak harika bir şekilde tadına vararak gidebileceğiniz bir bölgede yer almaktadır. Kapsamında restoran, kafeterya, yörük çadırları da yer alan Göksu Bungalov Evleri; bu bölgeye yapacağınız seyahat sırasında eğer isterseniz harika bir konaklama yapacağınız içeriklere sahip olmaktadır. 

Bursa iline bağlı bulunan Göksu ilçesi yolculuğunuz sırasında oldukça ilginizi çekecek olan Bungalov evleri; bu bölgede yapacağınız seyahatinize ayrı, unutulmaz bir renk katacaktır. Kendi eviniz gibi hissedebileceğiniz bir konfora sahip olacağınız bu evler; konaklama yapmak için oldukça uygundur. 

Ericek Göletti Kamp Alanı 

Kamp yapmaktan hoşlananlar için doğa ile iç içe harika bir tatil yapma olanağı sunan Ericek Göletti Kamp Alanı; Gezgin 724 Bursa ucuz araç kiralama yapılması halinde harika alternatiflerle dolu bir tatil geçirmenize zemin hazırlayacaktır. 

Ericek Göletti Kamp alanında; lavabosundan, çeşmesine hatta büfesine kadar aklınıza gelebilen her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek alanlar da yer almakta. Doğanın kucağında, uygarlıktan uzak bir ortamda çadırınızı kurabilir, etrafta bulunan kozalak ve ağaç dallarıyla ateşinizi yakıp hem yemeğinizi yapabilir hem de ateş etrafında harika zaman geçirebilirsiniz

Yapacağınız kamp sırasında Ericek göletti ne inerek oltanızla balık avlayabilir, kendi yaktığınız ateşte kendi balığınızı pişirerek karnınızı doyurabilirsiniz.  Günlük şehir yaşantısının yorucu hareketli temposundan uzaklaşıp kendinizle, aileniz ya da arkadaşlarınızla baş başa kalıp kafanızı dinleyerek huzur bulacağınız harika bir ortam olduğu kesin.