Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 27.09 - 10:00
Teslim Tarihi 02.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Keleş Araç Kiralama - Keleş Oto Kiralama | Gezgin724

Keleş Araç Kiralama

Bursa iline bağlı bulunan Keleş ilçesi aynı zamanda çilek ve kiraz diyarı olarak da anılmaktadır. Büyük bir bölümü ormanlarla kaplı olan ilçemizi Gezgin 724 Keleş araç kiralama yaparak harika bir konfor a sahip en beğendiğiniz araçlarla gezmeye ne dersiniz?

İl merkeziyle arasında kiralamış olduğunuz arabanızla yaklaşık olarak bir saatlik bir mesafe bulunan Keleş ilçesi, Bizans ve Roma İmparatorluğu dönemleri sırasında da yerleşim yeri olarak kullanılmaktaydı. Fakat o dönemlerde çıkan veba salgını yüzünden tahrip edilerek terk edilen ilçemizde; tarihi eser konusunda geniş bir kopsam bulunmamaktadır. 

Doğaseverler açısında mükemmel nitelikleri bulunan Keleş; Gezgin 724 Keleş oto kiralama sayesinde hoş bir o kadar da kapsamlı bir tatil olanağı sunmaktadır. Mükemmel tabiatı sayesinde her sene gerek yerli gerekse yabancı oldukça fazla turisti misafir eden ilçemiz; huzur arayanların, günlük şehir hayatının stresinden uzaklaşmak isteyenlerin günü birlik bile huzura kavuşacaklar yerler arasında bulunmayadır. 

Keleş Gezilecek Yerler 

Osmanlı İmparatorluğu zamanda inşa edilmiş edilen yapıtların da yer aldığı keleş ilçesi; Gezgin 724 Bursa Keleş araç kiralama yapmanız durumunda harika bir doğal güzelliğin tadını çıkararak keyifli bir tatil yapma şansını yakalamanıza yardımcı olacaktır. Kamp severler için de harika alternatifler sunan ilçemiz doğaseverlerin tercih noktalarından biri olmaktadır.  Bu ilçeye yapacağınız seyahat sırasında bölgede bulunan yayları da gezmeyi unutmamalısınız. 
keleş araba kiralama
Tarihi kapsamı oldukça geniş olan Keleş ilçesi Gezgin 724 Bursa ucuz araç kiralama yaparak tarih severler harika görsel Şovlar sunmaktadır. Doğal güzellikleriyle de ön plana çıkan ilçemiz; sizi unutamayacağınız bir tatil yaşatacaktır Gezgin 724 Bursa Keleş araç kiralama rehberliğinde bu ilçeye yapacağınız gezi sırasında gezebileceğiniz yerleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Keleş Koca Yayla Şenlikleri 
  • Keleş Gököz Göletti (  Naturel Park Göletti )
  • Keleş Baraklı Göletti 
  • Koca Yayla 

Keleş Kocayayla Şenlikleri 

Bursa bölgesi kapsamında adından sıklıkla söz edilen, hem yerli halk hem de turistler açısından oldukça popüler olan Kocayayla; Gezgin 724 Keleş rent a car aracılığıyla il merkezine yetmiş iki dakika uzaklıkta bulunmaktadır. 

Osmanlı İmparatorlu döneminde bu bölgede bulunan Yörük aşiretlerinin yayla olarak kullandığı bu bölge Nilüfer Hatun ve Orhan Gazinin düğünlerinin olduğu alandır. Ülkemiz sınırları içinde bulunan en büyük yaylak konumunda olan Kocayayla geziniz Haziran ayında gerçekleşirse;  Çilek ve kiraz şenliklerine katılma şansına da sahip olacaksınız. 

Gezgin 724 Keleş ucuz kiralama yapmanız durumunda oldukça iyi vakit geçirerek keyifli bir mola vereceğiniz Kocayayla kapsamında bulunan çeşmeler, oyun parkları, mescit, büfe, kır kahveleri, lokantalar, piknik alanları ve spor alanlarıyla bu bölgede yapacağınız gezi sırasında farklı aktivitelerle seyahatinizi renklendirme olanağına da sahip olacaksınız. 
keleş araç kiralama
Keleş Gököz Göletti ( Naturel Park Göletti ) 

Uludağ’ın tam arka kısmında kalan; dört mevsim de kar zevkini yaşamanızı sağlayan Naturel Park Göletti ya da diğer bilinen adıyla Keleş Gököz Göletti; Gezgin 724 Keleş kiralık araç kullanılması durumunda ilçe merkezine bir saatlik bir uzaklıkta yer almaktadır. Büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Keleş Gököz Göletli; günübirlik seyahatlerin yanında dilerseniz uzun tatil yapabilme fırsatı da yakalayabileceğiniz bir konuma sahip olmaktadır. Etrafında bulunan Bungalov evler

Keleş Baraklı Göletti

Uludağ bölgesinin güney kesiminde bulunan dağ ilesinde yer alan Keleş Baraklı Göletti; etrafında yer alan çam ağaçlarıyla büyüleyici bir güzelliğe sahip olmaktadır. Cennetten bir köşeyi andıran manzarasıyla olukça etkileyici bir kapsamı bulunan Keleş Baraklı Göletti; Doğa tutkunları ve fotoğrafçılığa ilgisi olanlar için mükemmel zaman geçirebilecekleri bir alanda bulunmaktadır. 

Yaklaşık sekiz kilometrelik bir parkura sahip olan Keleş Baraklı Göletti kapsamına yapacağınız seyahat sırasında farklı aktivitelerde de bulunma şansınız var. Doğa yürüyüşlerinde bulunabilir, balık tutabilir, mangal yakabilir, piknik yapabilir hatta dilerseniz etrafta yer alan kamp alanlarında çadır da kurabilirsiniz. 
keleş oto kiralama
Koca Yayla 

Keleş gezilecek yerler arasında oldukça önemli bir sırada bulunan Koca Yayla; kiraladığınız Gezgin 724 araçlarıyla ilçe merkezine dört ya da beş dakika uzaklığa sahiptir. Bursa ili kapsamında bulunan en önemli mesire yerlerinden biri olan Koca Yayla; aynı zamanda ülkemizin de en büyük yaylasına sahip olmaktadır. bursa araç kiralama Küçük büyük her insana hitap eden özellikleri bulunan Koca Yayla kapsamında; piknik alanları, büfe, kafe, kır restoranları, oyun parkurları, yürüyüş ve bisiklet parkurları gibi aklınıza gelebilecek her şey bulunmakta. 

Keleş gezilecek yerler arasında en çok ilginizi çekecek bölgelerden biri olan Koca yayla; kamp severleri de düşünmüş durumda. Bünyesinde çadır ya da karavan kampları için ayrılmış alanlar; sadece yurdumuz genelinden değil; tüm dünya ülkelerinden pek çok kamp severi bünyesine mıknatıs gibi çekmekte. Harika bir doğanın kucağında; hiç sıkılmadan vakit geçirebilme şansına sahip olacağınız Keleş Koca Yayla; otantik ortamıyla, natürel doğasıyla sizi büyüleyecek, huzur verecek enerji yükleyecek ve bütün stresinizden uzaklaştıracak bir ortama sahip olmakta.