Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Nereden Alacaksınız? 15.05 - 10:00
Drop of location 20.05 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Bursa Yenişehir Havalimanı Ucuz Araç Kiralama | Gezgin 7/24

Bursa Havalimanı araç kiralama

Türkiye"nin en büyük illerinden biri olan Bursa"ya hava yolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız, ulaşım maliyetleri en aza indirmek için Gezgin 7/24 üzerinden Bursa Havalimanı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Web sitemiz üzerinde hizmet veren Bursa Havalimanı oto kiralama firmaları, Gezgin 7/24 için özel olarak belirledikleri fiyatlarla web sitemiz üzerinden rezervasyon yapanlara hizmet vermektedirler. En uygun fiyat avantajları ve geniş yelpazeye sahip hizmet seçenekleri ile Bursa Havalimanı araç kiralama ihtiyacınızı, dakikalar içerisinde kiralayacağınız araçla giderebilirsiniz. 

Sizlere en iyi hizmeti vermek için Bursa oto kiralama firmalarını bir araya getiren Gezgin 7/24, internet üzerinden araç kiralamanın en popüler yoludur. Çeşitli kıyaslama seçenekleri sayesinde, Bursa Havalimanı oto kiralama hizmeti veren firmalar arasında kıyaslama yaparak, sizin için en uygun olan firmadan araba kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Bu kıyaslama özelliğinin bir diğer avantajı da, en uygun fiyatı veren firmadan Bursa Havalimanı ucuz araç kiralama hizmeti alma fırsatının olmasıdır.

Web sitemiz üzerinde bulunan araç kiralama firmalarından Online olarak, güvenilir bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı 

İlk olarak 1944 yılında askeri üs olarak hizmet vermeye başlayan Bursa Yenişehir Havalimanı, 3 Kasım 2000 tarihinde yapılan ilave ek tesislerle birlikte, sivil hava ulaşımına da açılarak hizmet vermeye başlamıştır. 

Bursa şehir merkezine yaklaşık olarak 11 kilometre mesafede bulunan havalimanından Bursa merkeze gitmek için, Bursa oto kiralama firmalarından araç kiralamanız daha ideal olacaktır. 

Bursa Yenişehir Havalimanı adresi: Bursa Caddesi, numara: 50, 16900 Yenişehir Bursa 
bursa havalimanı araba kiralama
Bursa Yenişehir Havalimanı telefon numarası: 0224 781 81 81

Bursa hakkında genel bilgiler 

Türkiye"nin en kalabalık 4. şehri olan Bursa, pek çok anlamda gelişmiş yapıya sahip illerimizden biridir. Dünyanın en yaşanabilir şehirleri araştırmasında 2016 yılında 28. Sırada yer alan Bursa, Türkiye"de ise en yaşanılabilir şehri unvanını taşımaktadır. 

Marmara Bölgesi"nin önemli konuma sahip illerinden biri olan Bursa, sanayinin yanı sıra turizm, tarımcılık ve hayvancılık bakımından da gelişmiştir. Şehrin gelir kaynakları çok çeşitli olması nedeniyle, farklı iş imkanlarına da sahiptir. 
bursa havalimanı araç kiralama
Bursa nüfusu: 1 milyon 854 bin kişidir.

Bursa il plaka kodu: 16

Bursa il telefon kodu: 224

Bursa ilçeleri: Büyükorhan, Nilüfer, Osmangazi, Orhangazi, Harmancık, Gürsu, Yıldırım, İnegöl, İznik, Yenişehir, Orhaneli, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Kestel, Keleş, Karacabey olmak üzere Bursa"nın toplam il merkezi ile birlikte 18 ilçesi bulunmaktadır.

Bursa Ekonomisi

Şehrin ekonomik anlamda, oldukça gelişmiş olduğunu söylemek mümkündür. Sanayi ve tarımın yanı sıra, şehir ekonomisine turizmde önemli katkılar sağlamaktadır. Hizmet sektörünün de ilerlemiş olduğu Bursa"da ekonomik yapı, Türkiye"nin en gelişmiş yapıları arasındadır. 

Selçuklu ve Osmanlı başta olmak üzere farklı medeniyetlere ait tarihi yapıların bulunduğu şehirde, Uludağ kayak merkezi ise kış turizmine katkı sağlamaktadır. Özellikle İstanbul’a yakın olması nedeniyle, İstanbul’da yaşayanlarında günübirlik stresini atmak için ziyaret ettikleri şehirde ticarette diğer gelir kaynakları gibi, ayrı bir değere sahip olmaktadır.

Bursa Gezilebilecek Yerler

Bursa"da gezilebilecek yerler hem doğa güzellikleri ve hem de tarihi yapıları ile oldukça zengindir. Bunlardan sadece bazıları, şunlardır.

  • Yeşil Camii
  • İshak Paşa Külliyeleri
  • Bursa Kent Müzesi
  • İpek Han
  • Pirinç Han
  • Irgandı Köprüsü
  • Ulu Camii
  • Botanik Parkı
  • Koza Han
  • Uludağ Kayak Merkezi

bursa havalimanı oto kiralama
Gibi alanların dışında, gezilecek yerler çok daha fazladır. Bursa"da kısa sürede daha geniş bir alanı gezmek için, Bursa oto kiralama firmalarından araç kiralayabilirsiniz. Uçakla Bursa’ya gelecekseniz, Gezgin 7/24 platformu üzerinden Bursa havalimanı oto kiralama firmalarından hızlıca araç kiralayabilirsiniz.