Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Nereden Alacaksınız? 26.04 - 10:00
Drop of location 01.05 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Denizli Çardak Havalimanı Ucuz  Araç Kiralama | Gezgin 7/24

Denizli Havalimanı araç kiralama 

Gezgin 7/24 online araç kiralama platformu üzerinden, Denizli Havalimanı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Denizli"de bulunan Rent A Car firmalarının yer aldığı web sitemiz, bu firmalar arasında kıyaslama yaparak Denizli Havalimanı ucuz araç kiralama hizmeti almanıza olanak tanımaktadır. 

Türkiye"nin en popüler İnternetten araba kiralama Sitesi olan Gezgin 7/24, sizlere en kapsamlı hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir. Web sistemiz üzerinden yapacağınız araç kiralama işlemlerinde, kiralayacağınız aracın bedeli dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Yani sadece kiraladığınız aracın ücretini ödeyip, farklı platformlarda olduğu gibi çeşitli isimler altında sizden hiçbir şekilde ek ücret talep edilmemektedir. 

Web sitemizin arama ve filtreleme özelliklerini kullanarak, Çanakkale Havalimanı oto kiralama hizmeti veren firmaların arasında kıyaslama yapabilir, kiralamak istediğiniz araç için en uygun fiyatı veren firmadan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tüm bu avantajların yanı sıra, Gezgin 7/24 online araç kiralama platformuna özel sunulan farklı hizmet avantajlarından da yararlanabilirsiniz. 
denizli havalimanı arac kiralama
Web sitemiz üzerinden ilan açan oto kiralama firmaları çoğu zaman, indirimli fiyatlarının yanı sıra farklı hizmet kampanyaları düzenleyerek bazı ek hizmetleri ücretsiz olarak verebilmektedir. Siz de tüm bu avantajlardan yararlanmak ve hızlı bir şekilde internet üzerinden Çanakkale Havalimanı araç kiralama hizmeti almak için, rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı 

Sivil ve askeri uçuşlar için kullanılan Denizli Çardak Havalimanı, şehrin ve çevre illerin hava yolu ulaşımında önemli bir yere sahiptir. 23 Nisan 2008 tarihinde 2.200.000 yolcu kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan Çardak Havalimanı, iç ve dış hat seferleri bulunan havalimanları arasındadır. 

Havalimanından Denizli şehir merkezine belediye otobüsleri, firma servisleri ve ticari taksiler ile ulaşım sağlanabilmektedir. Firma servislerinin ve belediye otobüslerinin belirli saatlerde hareket etmesi, sizin için bir zaman kaybı olacağı nedeniyle ticari taksi ya da Denizli Havalimanı oto kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Şayet şehirde ziyaret edeceğimiz yerler fazla ise, işlerinizi hızlı ve daha rahat halletmek için Denizli oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Gezgin 7/24 platformu üzerinden alacağınız hizmet sonrası, uçağınız Denizli Havalimanı"na inmeden aracınız hazır hale getirilmektedir. 

Denizli Havalimanı adresi: Cumhuriyet Mahallesi, Küme Evler Sokağı, numara: 1 Çardak Denizli 20350 

Denizli Havalimanı telefon numarası: 0258 846 11 39

Denizli gezilecek yerler 

Doğal güzelliklerinin yanında tarihi yapılarıyla dikkat çeken Denizli"de gezilecek yerlerden bazıları, şunlardır. 

Pamukkale travertenleri: UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alan Pamukkale travertenleri, şehirde en fazla ziyaret edilen doğal oluşumlar arasında yer almaktadır. 
denizli havalimanı oto kiralama
Akhan Kervansarayı: şehir merkezinden 8 kilometre uzaklıkta bulunan Kervansaray, 1253 yılında yaptırılmış Selçuklu eserleri arasında yer almaktadır.

Bağbaşı kent ormanı: Denizli merkezinden 2 kilometre uzaklıktaki Bağbaşı kent ormanı, doğa ile iç içe olmak ve üzerinizdeki stresi atmak için ideal yerler arasındadır.

Hierapolis Antik Kenti: Diğer adıyla özellikle Hristiyanlar tarafından kutsal Kent olarak isimlendirilen Hierapolis Antik Kenti, Denizli turizminin en önemli noktalarından birisidir.

Keloğlan mağarası: Denizli turizminde önemli bir yere sahip olan doğal yapılardan birisi de, Keloğlan mağarasıdır. Binlerce yıl önce damlayan kireçli sularının oluşturduğu Keloğlan mağarası, Denizli turizmi için önemli bir yere sahiptir.

Topuklu Yaylası: Topuklu Yaylası Denizli"nin müthiş doğa güzelliğine sahip yerlerinden biridir. Şehir merkezinden uzak mesafede bulunan yaylayı, Denizli araç kiralama hizmeti alarak ziyaret edebilirsiniz. 
denizli havalimanı rent a car
Tripolis Antik Kenti: Geç Helenistik Dönemi"nden kalma Tripolis Antik Kenti, muhteşem tarihi yapılarıyla ziyaretçilerini karşılamaktadır.

Bunların dışında Denizli"de; Buldan Evleri, Ağlayan Kaya Şelalesi, Antik Laodikeia Kenti, Kırmızı Su, Kleopatra Havuzu, Salda Gölü, İnceğiz Kanyonu, Kefe Yaylası, Nikfer Kayak Merkezi, Işıklı Göl ve Kaklık Mağarası gibi farklı birçok alan bulunmaktadır.