Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Nereden Alacaksınız? 02.02 - 10:00
Drop of location 07.02 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Düzce Kurumsal Oto Kiralama - Düzce Rent A Car

Düzce Oto Kiralama

Düzce oto kiralama firmaları ile Düzce’de kiralık araç arayanları bir araya getiren Gezgin724 üzerinden yapacağınız Düzce araç kiralama işlemlerinizde, web sitemize özel sunulan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Düzce Ucuz Araç Kiralama

Rent a car firmalarıyla kiralık araç ihtiyacı olanları buluşturan Gezgin724 üzerinden yapılan tüm işlemler, Düzce ucuz araç kiralama hizmeti almak isteyenlere büyük kolaylıklar tanıyor.

Sitemiz üzerinden Düzce oto kiralama firmaları arasında kıyaslama yaparak, en uygun aracı bulup hemen online olarak kiralamanız mümkündür. Aynı zamanda Düzce rent a car firmalarının belirli dönemlerde sunduğu farklı birçok avantaja da, yine sitemiz üzerinden araç kiralama hizmeti alarak sahip olmanız mümkündür.

Düzce Hakkında Bilgiler

Karadeniz Bölgesi’nin Batısında yer alan şehirlerden birisi olan Düzce’nin nüfusu, 387 bin 844 kişidir. Türkiye"nin en genç illerinden olan Düzce, 1999’da il statüsünü kazanmış olup, şehirde 1999 yılında yaşanan acı deprem sonunda on binlerce kişi hayatını kaybetmiş ve şehir ekonomisi de bu deprem nedeniyle ağır bir darbe almıştır. 

Ormancılık ve hayvancılık, halkın temel geçim kaynakları olup sanayii bakımından aşırı gelişmiş bir şehir değildir.
düzce rent a car

Düzce Gezilecek Yerler

Milattan önce 800’lü yıllarda Hititlerin hüküm sürdüğü şehirde, Düzce gezilecek yerler arasında Hitit uygarlığından günümüze kadar gelen yapılar ve antik kentler bulunmaktadır. Elbette ki şehrin tarihi yapısı sadece bununla sınırlı olmayıp, Britanyalılar, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlı Devleti gibi farklı dönem ve medeniyetlere ait izleri de şehirde görmek mümkündür.

Konuralp Müzesi

Adını almış olduğu Konuralp Kasabasında bulunan müze, bölgede yapılan arkeolojik kazılar sonrasında ortaya çıkan tarihi eserlerin yanı sıra tarihi eser özelliği taşıyan ve şehrin geçmişini yansıtan farklı birçok eserinde sergilendiği bir yerdir. Müze bahçesinde ve kapalı sergi salonlarında, farklı birçok tarihi eseri görmek mümkündür. Müzenin bahçesinde tarihi mezarlar, aslan başı taş oyma heykeller ve çok daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Samandere Şelalesi

Şehirden 26 kilometre uzaklıktaki şelale, bulunduğu köyden adını almaktadır. Tabiat Anıtı olarak Orman Bakanlığı tarafından korumaya alınan şelale, su ile yeşilin kucaklaştığı harika bir doğal güzelliktir. Şelale içerisinde bulunan anıt ağaçlar ve doğal yapısı, ziyaretçilerine muhteşem bir seyir keyfi sunmaktadır. Samandere şelalesi ve çevresindeki yerleri ziyaret etmek için, Düzce araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Güzeldere Şelalesi

Şehrin en güzel şelaleleri arasındaki Güzeldere Şelalesi, doğayla yeşilin sarmaş dolaş olduğu muhteşem bir seyir keyfi yaşayacağınız alanlardan biridir. Gölkaya ilçesinden 16 kilometre uzaklıktaki doğa harikası şelaleye çıkmak için, uzun bir merdiveni çıkmanız gerekiyor. 

Melan Çayı

Düzce’nin önemli turistik mekanlarından olan ve rafting sporlarının da sıklıkla yapıldığı Melen Çayı, Düzce şehir turizmi için önemli katkılar sunmaktadır. Farklı doğa sporlarının yapılması için oldukça elverişli olan bölge, doğanın kucağında huzur bulmak isteyen herkes tarafından ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir. Şehir merkezine uzak olması nedeniyle, çayı ve çevresindeki alanları ziyaret etmek için, Düzce araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Akçakoca Merkez Camii

Şehir meydanında 58 metrelik minare ve 31 metre kubbesinin ihtişamıyla dikkat çeken Akçakoca Merkez Camii, Düzce’de gezilecek yerler arasındaki yapılardan biridir. Camiinin temelleri 1989 yılında atılmış ancak 2004 yılında hizmet vermeye başlayan camii, çevre süslemeleri ve aydınlatmasıyla birlikte farklı ve oldukça modern bir tasarıma sahiptir. Yeni yapılan bir camii olmasına rağmen Türk Otağ çadırlarından esinlenilmiş mimarisiyle dikkat çeken camii, Selçuklu mimarisine benzerliğiyle dikkat çekmektedir.

Camiinin kubbe kaplamalarında, 32 ton bakır levhanın kullanıldığı bilinmektedir.

Akçakoca Tarihi Evleri

Akçakoca ilçesinde bulunan ve kendine özgü tasarımıyla yapılan Akçakoca Evleri, şehrin dokusunu yansıtan önemli yapılar arasındadır. Geçmişleri 150-200 yıl öncesine dayanan bu evler, genellikle tek katlı ve geniş mutfaklı olarak yapılmış. Zemin katları kısmen betonarme olan bu evlerin genel özelliklerinden biri de, üst katların ahşaptan yapılmış olmasıdır. Adeta bir açık hava müzesi görünümü sunan bu evleri Akçakoca ilçesine gidip ziyaret etmek ve diğer alanları daha rahat gezmek için, Düzce araç kiralama firmalarından kiralık araç temin edebilirsiniz.
düzce oto kiralama

Cumayeri Yeni Camii

Cumayeri ilçesinde yer alan camii, yöresel mimarinin özellikleri dikkate alınarak, 1942 yılında yapılmıştır. İç ahşap mimarisiyle muhteşem bir görsellik sunan camii, kare planına göre inşa edilmiştir. Kültür Varlıklarını Koruma Kurulu tarafından tescillenen camiinin dış yüzeyi kadar, mutlaka iç kısmındaki ahşap detaylarını da görmenizi tavsiye ederiz. Cumayeri ilçesine ulaşmak için, gezgin724 sitemiz üzerinden online Düzce ucuz araç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Kızık Yaylası

Doğanın muhteşem ve saf görüntüsünü her saniyesinde hissedeceğiniz Kızık Yaylası, Gölkaya ilçesi sınırlarında bulunmakta ve Düzce şehir merkezinden 38 kilometre uzaklıktadır. 1600 rakıma sahip olan yayla, şehrin en önemli yeşil alanlarından biri olup eşsiz bir seyir keyfi sunmaktadır. 

Göktepe Köyü Camii

Akçakoca ilçesine bağlı Göktepe köyü sınırlarında bulunan camii, 1932 yılında yaptırılmıştır. Yine Düzce’nin yöresel mimarisine uygun olarak ahşap ağırlıklı yapılan camii, küçük olmasına karşın adeta sunduğu sanatsal görsel ile Düzce gezilecek yerler listesinde yer alması gereken yapılardan biridir.

Düzce’de gezilecek yerler bunlarla sınırlı olmayıp;

 • Koca Yayla
 • Sakarca Yaylası
 • Kurugöl Tabiat Parkı
 • Yörükler Yaylası
 • Şehirli Yaylası
 • Sarıçökek Köyü Camii
 • Sırık Yaylası
 • Tepeköy Camii
 • Derebalık Yaylası
 • Saklıkent Şelalesi
 • Büyük Yeni Camii
 • Çiçekli Yaylası
 • Çamlıpınar Göleti
 • Kütüklü Yaylası
 • Sarıkaya Mağarası
 • Kurugöl Kanyonu
 • Uğurlu Köyü Yeni Meze Camii
 • Orhangazi Camii
 • Kardüz Yaylası
 • Harmankaya Şelalesi
 • TYCHE Heykeli Ve Orpheus Mozaiği
 • Hemşin Köyü Camii 

düzce arac kiralama
Gibi, doğa güzellikleri ve pek çok tarihi yapı bulunmaktadır. Gezilecek yerler bakımından bu kadar zenginliği kısa sürede ziyaret etmek için en ideal ulaşım yolu, şahsi araçlar ile yapılacak bir gezintidir. Bu nedenle kendi özel aracınızla ya da Düzce oto kiralama firmalarından temin edeceğiniz kiralık araba ile daha rahat bir gezinti yapabilir, hem ulaşım maliyetlerinizi azaltabilir ve hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.