EDİRNE - KEŞAN HAVALİMANI Oto Kiralama

Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araç Markası

EDİRNE - KEŞAN HAVALİMANI En Uygun Araç Kiralama Fiyatları

EDİRNE - KEŞAN HAVALİMANI Tanıtımı

Edirne Keşan Havalimanı

Merkez ilçesiyle aynı adı taşıyan Edirne ilimiz, Bulgaristan ve Yunanistan ile sınırdır. Kalabalık bir nüfusa sahip değildir. Avrupa ile ülkemiz arasında köprü vazifesi görmektedir. Yunanistan’a 7 km’lik mesafede yer almaktadır. Karasal iklime sahip olan kent, Osmanlı İmparatorluğu’nun bir dönem başkentliğini yaptığından çok değerlidir. Selimiye Camii, Adalet Kasrı, İlhan Koman Evi, Alipaşa Çarşısı gezilmesi ve görülmesi gereken yerler arasındadır. 

Arda, Meriç, Tunca nehirlerinin buluştuğu alanda kurulmuş olan kentte havalimanı yoktur. Edirne Keşan Havalimanı, projesi bulunmaktadır. Fakat daha tam netleşmiş durumda değildir. Edirne’ye havayolu ulaşımını kullanarak gitmek isteyenler Çorlu Havalimanını kullanmalıdır. Çorlu Havalimanı, ilimize 151 km uzaklıktadır. Belediyenin toplu taşıma araçları, ticari taksiler ve havayolu firmalarının yolcularına özel servisleri kullanılarak Edirne’ye ulaşım sağlanabilir. Fakat bu seçenekler arasında gezginler için en uygun olan araç kiralamaktır. Edirne Keşan Havalimanı olmasa da Çorlu Havalimanındaki hizmetlerimiz değerlendirilerek gezinizi hem daha ekonomik hem de daha rahat yapabilirsiniz. 

Edirne Keşan Havalimani Arac Kiralama

Avrupa ile köprü vazifesi gören güzel Edirne Keşan havalimanı araç kiralama hizmetlerimizle kolayca gezilebilir. Osmanlı’dan kalma eserlerin günümüz mimarisiyle buluştuğu harika Edirne’yi ve yakınlarındaki turistik mekanları gezmek için çeşitli seçenekler vardır. Bu seçeneklerin bazıları maddi olarak bütçeyi zorlamaktadır. Araç kiralama firmamızdan kiralayacağınız araçla istediğiniz yere istediğiniz vakit gidebilirsiniz. İlimize ait havalimanı olmasa da Çorlu Havalimanından kiralayacağınız araçla harika bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. 

Bilmediğiniz bir kentte seyahat etmeyi düşünüyorsanız ulaşımınızı iyi ayarlamalısınız. Ulaşımda yaşanan problemler bütün gezinizi bozabilir. Oysaki firmamızın sizlere sunduğu imkanlar seyahatinizin daha konforlu ve harika geçmesini sağlayacak mükemmelliktedir. Edirne Keşan Havalimanı araç kiralama için öncelikle yapmanız gereken kaç gün kalacağınızı belirlemektir. Gününüzü belirledikten sonra kişi sayısına uygun araç modellerimizden birini seçebilirsiniz. Aileye uygun geniş araçlarımız mevcuttur. 
edirne keşan araba kiralama
Edirne Keşan havalimani oto kiralama

Oto kiralama hizmetlerimiz, müşterilerimizin rahatı ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Toplu taşıma araçları belli saatlerde hizmet verir. Birkaç günlüğüne geldiğiniz Edirne’de zamanınızı toplu taşıma bekleyerek harcamak istemezsiniz. Ticari taksiler de malum olduğu üzere bütçenizi zorlayacaktır. Edirne Keşan havalimanı oto kiralama, sizleri beklemekten ve ulaşıma fazla bütçe ayırmaktan kurtarır. Havalimanına indiğinizde merkeze ve turistik alanlara nasıl giderim derdinden firmamızdan araç kiralayarak kurtulabilirsiniz. 

Havalimanında birçok firma transfer ve oto kiralama hizmetleri vermektedir. Edirne Keşan havalimanı oto kiralama, en kalabalık filo ile en ekonomik hizmeti sunmaktadır. Firmamızda, düz vites, otomatik ve manuel araçlar bulunmaktadır. Yakıt olarak dizel, benzin ve LPG’li araçlarımız mevcuttur. Rakiplerimize göre çok daha uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerimizdeki araçların hepsi sıfıra yakın yeni modellerdir. Müşterilerimizin kullanımı sırasında sorun yaşamaması için en yeni modellerle hizmet vermekteyiz. 

Edirne Keşan Havalimani Rent a Car

 

Gezilecek ve görülecek yer bakımından zengin olan kentte yapacağınız tatilin unutulmaz olması için Edirne Keşan havalimanı rent a car hizmetlerimizden yararlanmalısınız. Saatlerinizin boşa geçmesini istemiyorsanız hemen ofisimize gelerek aracınıza karar vermelisiniz. Aracınızın markasını, yakıt türünü, rengini, vites türünü kafanızda belirlediyseniz ofisimizdeki yetkili kişi işlemlerinizi hemen halledip aracı size teslim edecektir. Araç kiralarken yaş sınırımız olduğunu hatırlatmakta fayda vardır.
edirne keşan araç kiralama
Yaş sınırımıza uygun olmayanlara güvenlikleri gereği araç kiralayamadığımızı bildirmekte fayda olacaktır. Edirne Keşan Havalimanı rent a car firmamız, aracı kiralayacak kişinin en az iki yıllık ehliyet sahibi olmasını şart koşmaktadır. Yaş ve ehliyette konulan sınırların hepsi müşterilerimizin güvenliklerini sağlamak içindir. Kiralama süremiz en az bir gündür. Kiraladığımız aracı yalnızca kiralayan kişi kullanabilir. Farklı bir kişi daha kullanacaksa en başta ek sürücü belgelerinin sözleşmemize eklenmesi gerekir. 

Edirne Keşan havalimani ucuz araç kiralama

Selimiye Camii’ne giderek Mimar Sinan’ın ustalık eserini görmek, Osmanlı’nın havasını hissetmek için Edirne harika bir yer. Edirne Keşan Havalimanı ucuz araç kiralama ofisimize gelerek aracınızı kiralayıp aradığınız Osmanlı havasını keyfinizce soluyabilirsiniz. Turistik bir kent olduğundan Edirne’de araç kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Bulunan seçeneklerden size en uygun olanı seçerek gezinizi ekonomik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Filomuzda, lüks araçlardan arazi araçlarına kadar çok fazla seçenek vardır. 

Grubunuzun sayısına göre Edirne Keşan Havalimanı ucuz araç kiralama, filolarımızdan birini seçebilirsiniz. Kalabalık gruplar için minibüs ve otobüs alternatifimiz bulunmaktadır. Diğer firmalar ile fiyatlarımızı kıyaslayabilirsiniz. Yapacağınız kıyasta firmamızın müşteri yanlısı olduğunu kendiniz keşfedeceksiniz. Firmamızın hedefi, sizlerin sorunsuz ve güzel bir gezi yapmanıza yardımcı olmaktır. Bunu sağlayacak bütün seçenekleri sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.
edirne keşan oto kiralama
Edirne Keşan havalimani ucuz rent a car

Ofisimize gelen müşterilerimiz güler yüzle karşılanır, güler yüzle uğurlanır. Edirne Keşan Havalimanı ucuz rent a car fiyatları müşterimizin yüzünü güldürmeye yetmektedir. Müşterilerimize, araçlarını teslim almadan önce iyice kontrol etmelerini tembih etmekteyiz. Bütün araçlarımız temiz ve kusursuzdur. Gözden kaçan veya müşteriden yeni teslim aldığımız araçlarda eksik olabilir düşüncesiyle kiralamadan önce kontrolü önermekteyiz. Teslim almadan eksikler sözleşmeye yazıldığında müşterilerimiz rahat eder. 

Sorunsuz ve eksiksiz olarak teslim alınan Edirne keşan havalimanı ucuz rent a car araçları, belirlenen günde ve saatte teslim edilmelidir. Teslim saati uzayacaksa önceden ofisimiz haberdar edilmelidir. Firmamız müşterilerimizin sorunsuz bir seyahat gerçekleştirmesi için gerekli bütün hizmeti vererek Edirne’de marka olmayı başarmıştır.