Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 30.10 - 10:00
Teslim Tarihi 04.11 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Elazığ Araç Kiralama - Elazığ Rent A Car | Gezgin7/24

Elazığ Oto Kiralama

Şehre ister iş ziyareti için ve isterseniz Elazığ gezilecek yerler için gelin, işlerinizi daha hızlı bir şekilde halletmek için Elazığ oto kiralama hizmeti almanız daha rahat bir şehir ziyareti için ideal seçenekler arasındadır.

Elazığ oto kiralama firmaları arasında kıyaslama yapmanızı sağlayan akıllı panelimiz sayesinde, kısa sürede yerinizden kalkmadan Elazığ araç kiralama hizmeti veren firmalara ulaşmanız mümkündür. Elazığ rent a car firmalarının kiralık araçları hakkındaki detaylı bilgilere ulaşabilir, çevrimiçi araç kiralama keyfini çıkarabilirsiniz.

Yapacağınız kıyaslama sayesinde, Elazığ ucuz araç kiralama hizmeti sunan firmalardan hemen aracınızı kiralayabilirsiniz.

Elazığ havalimanı araç kiralama hizmeti almak istiyorsanız, yine Gezgin724.com sitemiz üzerinden online rezervasyon yaptırarak ucuz araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Türkiye’nin en gelişmiş elazığ araba kiralama sitesi olan gezgin724.com, her şehirden kurumsal çalışma yapan ve kaliteli hizmet sunan elazığ oto kiralama firmalarını bir araya getirerek kullanıcılarına kıyaslama imkânı sunmaktadır. Sizde bu imkanlardan yararlanmak için, web sitemiz üzerinde bulunan elazığ araç kiralama  sayfalarından, aradığınız araç için hangi firmanın ne fiyat verdiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Elazığ Araç Kiralama

Harput Kalesi 

Elazığ Harput ilçesinde bulunan Harput Kalesi, aynı zamanda süt Kalesi olarak da bilinir. Kalenin süt Kalesi olarak anılmasının nedeni, kale yapılırken inşaatın harcında su yerine süt kullanıldığının rivayet olmasıdır. Böyle bir rivayet dünya yapı tarihinde, belki de sadece Harput Kalesine özgü bir durumdur. 

Ayrıca rivayet odur ki, kalenin yapıldığı dönemde bölgede su kıtlığının bulunması nedeniyle süt kullanılmıştır. Elazığ airport oto kiralama incelemeyi unutmayınız. Tarihi Harput Kalesi’nin milattan önce 8. Yüzyılda Urartular tarafından yapıldığına dair, birtakım bulgular yer almaktadır. Elazığ havalimanı araç kiralama Kalenin Elazığ merkezden uzak olması nedeniyle, ulaşım için Elazığ oto kiralama hizmetinden yararlanabilir ya da kendi aracınızın kullanabilirsiniz. Hazar baba kayak merkezi

Şehirde kış turizmi için önemli bir yere sahip olan hazar baba kayak merkezi, Sivrice’de bulunmaktadır. 1997 yılında yapılan kış turizmine yönelik çalışmalar neticesinde kayak merkezine modern tesisler yapılmış olup, bölgenin önemli kayak merkezlerinden birisi haline getirilmiştir. 

Kömürhan Köprüsü 

Türkülere de konu olan Kömürhan Köprüsü, Elazığ-Malatya karayolu üzerinde bulunmaktadır. Bir diğer adı İsmet Paşa Köprüsü olan Kömürhan Köprüsü, baraj yapımı esnasında sular altında kalmış olsa da, 1986 yılında tekrardan yenilenmiştir. 

Köprünün geçmişi ise, sultan 4. Murat zamanına dayanmaktadır. İlk yapım tarihi olarak ise, 1638 yılı bilinmektedir. 

Keban Barajı Gölü 

Türkiye’nin en büyük ikinci yapay gölü olma özelliğini taşıyan Keban Barajı gölü, toplam 125 kilometre uzunluğundadır. Elazığ Araç Kiralama Çevresi yeteri kadar ağaçlandırılmasa da, Keban Baraj Gölü Elazığ gezilecek yerler listesinde önemli bir yere sahiptir. elazığ havalimanı oto kiralama

Karakoçan Golan Kaplıcaları

Karakoçan ilçesinde bulunmasına rağmen ilçe merkezine 18 kilometre mesafede bulunan Karakoçan Golan Kaplıcaları, Elazığ şehir merkezine de oldukça uzaktır. Birçok hastalığın şifası için kullanılan Karakoçan Golan Kaplıcaları, ulaşım açısından biraz sıkıntılı bir konumda bulunması sebebiyle buraya ulaşım sağlamak için Elazığ araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Elazığ Kapalı Çarşı 

Şehrin en önemli ticaret merkezlerinden birisi olan Elazığ kapalı çarşı, tarihi dokusu nedeniyle şehre gelen yabancı turistlerin de uğrak yerlerinden birisidir. Yapım tarihi tam olarak bilinmese de oldukça eski bir yapı olduğu açık olan kapalı çarşı, günümüzde Elazığ’a özgü yöresel lezzetlerin satıldığı dükkanlar için kiralanmaktadır. 

Hazar Gölü Plajı 

Elazığ’dan 22 kilometre uzaklıkta olan Hazar Gölü Plajı, harika bir doğal güzelliğe sahiptir. Yeşil ve mavinin harmanlandığı Hazar Gölü Plajı, adeta Elazığ’ın ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Marmaris’i olarak nitelendirilmektedir. Harput buzluk mağarası

Harput’a 4 kilometre, Elazığ’a ise 12 kilometre uzaklıkta bulunan buzluk mağarası, içerisinde dev sarkıtların ve sarnıçların bulunduğu muhteşem bir görselliğe sahip olup, kış ayları dışında ziyaretçi akınına uğramaktadır. 

Elazığ'daki kiralama fiyatlarının tamamına web sayfamızı inceleyerek Elazığ oto kiralama fiyatları kıyaslayarak öğrenebilirsiniz.

Çırçır Şelalesi 

Elazığ gezilecek yerler listesinde doğal güzellikler arasında bulunan Çırçır Şelalesi, Keban Baraj gölünden gelen suyun yüksek kayalıklar üzerinden akması ile oluşmuştur. Keban Barajı yapılmadan önce bulunmayan çırçır şelalesi, baraj yapıldıktan sonra ilginç bir şekilde ortaya çıkmıştır. elazığ oto kiralama

Elazığ Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi 

İçerisinde binlerce tarihi eserin bulunduğu Elazığ Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi, şehir merkezinde yer almaktadır. 1982 yılında açılan bu müze, şehirde ziyaret edilen önemli yerlerden birisidir.

Tarihi Hükümet Konağı 

Elazığ Araç Kiralama arasında 1896 yılında yapılan tarihi Hükümet Konağı, şehir merkezinde yer almaktadır. Vali Enes Paşa tarafından yapılan hükümet konağı, Osmanlı mimarisinin önemli eserlerinden birisidir.

Harput Ulu Cami

Harput ulu camii, Artuklu hükümdarı Fahrettin Karaaslan tarafından yaptırılmıştır. Günümüzde hala cami olarak kullanılan tarihi mekan, aynı zamanda Eğri Minareli Cami olarak da bilinmektedir.

Meryem Ana Kilisesi 

Milattan sonra 179 yılında yapılan Meryem Ana Kilisesi, Elazığ’ın Hristiyan dünyası için önemli tarihi mekanlarından birisidir. Meryem Ana Kilisesi yapılmadan önce bu alanda, putperestlerin putlarını topladığı bilinmektedir.

Kurşunlu Cami 

1739 yılında yapımı tamamlanan Kurşunlu Camii, şehirde bulunan Osmanlı mimarisinin en önemli eserleri arasındadır. elazığ rent a car


Elazığ Mutfağı

Oldukça muhteşem bir damak tadına sahip olan Elazığ mutfağında, ünü Türkiye’ye yayılmış birçok lezzet bulunmaktadır.

Elazığ’ın en bilinen meşhur lezzetleri, şunlardır. 

Elazığ’ın en meşhur olan lezzetleridir.

Elazığ'da Gezilecek Yerlere En Uygun Fiyat Garantisi İle Elazığ Araç Kiralama Hizmetimizden Faydalanarak Ulaşabilirsiniz.

Elazığ'da bulunan Elazığ oto kiralama şirketleri nin tamamına web sayfamızdan inceleyerek en iyi fiyatlara aracınızı kiralayabilirsiniz.


 


Powered by Froala Editor