Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 27.09 - 10:00
Teslim Tarihi 02.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Giresun Araç Kiralama - Giresun Rent A Car

Giresun Oto Kiralama

Giresun"da profesyonel olarak hizmet veren Giresun oto kiralama firmalarının kiralık araba fiyatlarını görmek ve firmalar arasında kıyaslama yapmak için, web sitemiz üzerindeki filtreleme özelliğine sahip seçenekleri kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz marka aracın hangi firmalarda olduğunu görebileceğiniz gibi, Giresun oto kiralama arasında kıyaslama yaparak en uygun fiyata araç kiralayabilirsiniz.

Giresun Ucuz Araç Kiralama 

Gezgin 7/24 Giresun ucuz oto kiralama hizmeti alabilmeniz için oldukça gelişmiş bir altyapıya sahip olup, Giresun oto kiralama firmalarından sizlere daha nitelikli hizmet vermesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. 

Bunun yanında Türkiye"nin her yerinden Giresun Araç Kiralama bulmanıza imkan tanıyan web sitemiz, bir oto kiralama firması olmayıp sadece sizlerin internet üzerinden oto kiralama hizmeti almanıza fırsat veren gelişmiş bir sistemdir. Yapacağınız karşılaştırmalar sayesinde kısa sürede Giresun ucuz oto kiralama firmalarına ulaşabileceğiniz gibi, web sitemiz üzerinden bu firmalarla rezervasyon yapabilirsiniz.

Giresun Havalimanı Araç Kiralama  

Ordu Giresun havalimanı araç kiralama hizmeti veren firmalardan araç kiralayarak, şehre uçakla gelecekseniz siz havalimanına indiğinizde, aracınız sizi bekliyor olacaktır. Havalimanından aracınızı alarak, istediğiniz adrese daha hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz. Giresun"a özel havalimanı bulunmasa da, Giresun-ordu arasına yapılan havalimanı iki şehrin havaalanı ihtiyacını karşılamaktadır. 

Giresun Hakkında Bilgiler

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Giresun, bölgenin doğu kısmında bulunmaktadır.

Uzun yıllar Trabzon’a bağlı bir ilçe olan ve 1924 yılında il olan Giresun"un nüfusu 444 bin 467 olup, 16 ilçeden oluşmaktadır. Karadeniz Bölgesi’nin doğal güzelliğini yansıtan şehirler arasındaki Giresun, kiraz ve fındığı ile dünyaca ünlüdür. Şehrin bilinen yerleşik tarihi, milattan önce 2000"li yıllara kadar dayanmaktadır.

Giresun Gezilecek Yerler

Giresun"da yayla turizmi önemli bir yer tutmakta olup, bu nedenle Giresun Araç Kiralama listesinde yaylalar ve doğal alanlar daha fazla ön plana çıkmaktadır. Aşağıda Giresun"da gezilecek yerler arasından seçtiğimiz, tarihi ve doğal mekanlar bulunmaktadır.

Sis Dağı Yaylası

Benzersiz güzelliğiyle muhteşem bir seyir keyfi sunan yayla, tertemiz havasıyla tüm stresinizi alacak en güzel yerler arasındadır. Giresun Trabzon il sınırında bulunan bu muhteşem doğa harikasını ziyaret etmek ve burada piknik yapmak için, piknik malzemeleriniz ile birlikte Giresun oto kiralama hizmeti alarak buraya gelmenizi tavsiye ederiz.

Gölyanı Yaylası 

Doğu Karadeniz’in eşsiz seyrine dalmak ve tertemiz havasını solumak için, yine Giresun"da gezilecek yerler arasında tavsiye ettiğimiz doğal alanlardan biri olan Gölyanı yaylası, tertemiz yayla havası arayan ve doğa ile bütünleşmek isteyenlerin uğrak yerleri arasındadır.
giresun havalimanı arac kiralama
Yaylaya dilediğiniz zaman çıkmak ve dilediğiniz zamanda başka alanları görmek için, Giresun ucuz araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede sürekli toplu taşıma araçlarına ücret ödemek zorunda olmadığınız gibi, daha konforlu ulaşım imkanına da sahip olursunuz.

Bedrama Kalesi 

Tirebolu ilçesinde bulunan Bedrama kalesi, ilçeden 8 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Karadeniz"in hırçın tepelerinden birinin üzerine inşa edilmiş olan tarihi kale, muhteşem bir heybetle ziyaretçilerini selamlamaktadır. Siz de tarihi kaleyi ziyaret etmek bulunduğu tepeden etrafı seyretmek istiyorsanız, Giresun gezi rehberi listenize mutlaka yazmanızı tavsiye ederiz.

Tirebolu Kalesi 

Yine Tirebolu ilçesinde bulunan tarihi kalelerden birisi olan ve ilçenin adı ile anılan Tirebolu kalesi, milattan önce 13. Yüzyılda yaptırılmıştır. İçerisinde Osmanlı dönemine ait mezar taşlarının bulunduğu kale, denize hakim bir tepe üzerine inşa edilmiştir. Bir yandan muhteşem deniz manzarasını izlemek ve bir yandan da yeşilliğin seyrinde huzur bulmak için, Tirebolu kalesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Giresun kalesi 

Roma ve Helenistik dönemin izlerini taşıyan Giresun kalesi, Helenistik döneminde inşa edilen yapılardan biridir.

Kale Camisi 

1830 yılında yaptırılan kale camisi, 1911 yılında ise basit bir tamirattan geçmiştir. Kesme taş işçiliğinin şehirdeki en güzel örneklerinden biri olan cami, aynı zamanda şehrin en büyük camilerinden biri olarak öne çıkmaktadır.
giresun havalimanı oto kiralama

Hacı Hüseyin Camii

Çobanoğlu Hacı Hüseyin tarafından yaptırılan cami, 1594 yılında yapılmıştır. Ancak net olmamakla birlikte caminin ileriki yıllarda nedeni tam olarak bilinmese de yıkıldığı ve yerine tekrardan 1864 yılında, şu anki caminin yapıldığı rivayet edilmektedir.

Kuşluhan Kalesi 

Dereli ilçesi sınırlarında bulunan ve adını bulunduğu köyden alan kale, bölgede bulunan ticaret yollarını gözetlemek ve buradan geçen kervanların güvenliğini sağlamak için yaptırılmıştır.

Cenevizlilerin yaptırdığı tarihi kale, konumu itibarıyla ormanlık bir alanın içerisinde bulunan kayalıkların üzerine inşa edilmiştir. Bu özelliği sayesinde ziyaretçilerine, eşsiz bir seyir keyfi sunmaktadır. Kaleyi ziyaret etmek için, Giresun araç kiralama hizmeti alarak daha rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Giresun Meryem Ana Manastırı 

Giresun Şebinkarahisar ilçesinde bulunan manastır, ilçe merkezinden 11 kilometre uzaklıkta bulunan bir köyde yer almaktadır. Milattan sonra 2. Yüzyılda yapıldığı tahmin edilen manastır, Romalıların yaklaşık 200 sene dini ibadetleri yasaklaması nedeniyle, insanların gizlice ibadet etmek için mağaranın içine yaptığı bir manastırdır. 

Bektaş Yaylası

Özellikle ilkbahar yaz aylarının vazgeçilmez merkezleri arasındaki yaylalar, Giresun genelinde muhteşem bir seyir keyfi sunmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de Bektaş yaylasıdır.
giresun arac kiralama

Taşbaşı Parkı 

Parkın bulunduğu yerin şehirde ilk Müslüman mahallesi olduğuna dair bilgilerin bulunması, burayı daha fazla ilgi çeker hale getirmiştir. Günün stresini atmak için ideal yerlerden birisi olan Taşbaşı parkı,Giresun Araç Kiralama Giresun gezi rehberi listenizde olması gereken yerlerden biridir.