Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 23.09 - 10:00
Teslim Tarihi 28.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Araç Kiralama | Gezgin 7/24

Isparta Havalimanı araç kiralama 

güller diyarı Isparta"ya uçakla gelip işlerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlamak için oto kiralama hizmeti almak istiyorsanız, şehir merkezine gitmenize ya da aracı şehir merkezinden teslim almanıza gerek bulunmamaktadır. Gezgin 7/24 üzerinde bulabileceğiniz Isparta Havalimanı araç kiralama firmaları, sizlerin en ekonomik koşullarda zahmetsiz bir şekilde Isparta Havalimanı araç kiralama hizmeti almanızı sağlamaktadır. 

Web sitemiz üzerinde Isparta Havalimanı oto kiralama firmaları arasında hizmet ve fiyat kıyaslaması yaparak, sizin için en uygun olan firmadan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gezgin 7/24 platformuna özel sunulan fiyat ve hizmet avantajlarından yararlanmak için, rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden yaptırmanız gerekmektedir. Gezgin 7/24 üzerinden yapılacak hiçbir işlem için, sizden ek ücret talep edilmez. Rent A Car firmaları arasında bol seçenek olması, sizlerin istediğiniz özelliklerdeki aracı daha uygun fiyata kiralamanızı sağlamaktadır. 

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı 

1997 yılından beri iç ve dış hat sivil taşımacılık için hizmet veren Isparta Süleyman Demirel Havalimanı, toplamda 600.000 yolcu kapasitesine sahiptir. 5400 metrekarelik iç ve dış hatlar ortak kullanım terminalinde hizmet vermektedir.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı telefon numarası: 0246 559 20 08

Isparta Havalimanı adrese: Dörtyol, Kükürt, numara: 39 Keçiborlu – Isparta 32090

Isparta hakkında genel bilgiler 

Isparta"nın nüfusu: 433.830

Isparta İl plaka kodu: 32 

Isparta il telefon kodu: 0246 

Isparta"nın ilçeleri: Atabey, Yenişarbademli, Aksu, Gönen, Uluborlu, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Senirkent, Keçiborlu, Eğirdir, Gelendost, Yalvaç ve Merkez olmak üzere, Isparta"nın toplam 13 ilçesi bulunmaktadır.
ısparta havalimanı araç kiralama
Isparta’nın nüfus açısından en küçük ilçesi, 2300 nüfuslu Yenişarbademli ilçesidir. En büyük ilçe ise merkez ilçe olup, 258375 kişilik nüfusa sahiptir.

Akdeniz Bölgesi"nin gülleri ile ünlü şehirlerinden biri olan Isparta, Türkiye"nin askeri ve üniversite üstleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple şehirde tarım ve hayvancılık gibi gelir kaynaklarının yanı sıra ticaret ve hizmet ekonomisi de şehrin gelir kaynakları arasındadır.

Isparta"da gezilebilecek yerler 

Eğirdir Gölü: Eğirdir Gölü, Isparta"nın en büyük Türkiye"nin ise en büyük gölleri sıralamasında yer almaktadır. Çevresinde bulunan mesire alanları, sosyal tesisler ve mahalleler, buraya ayrı bir güzellik katmaktadır. 

Lavanta Bahçeleri: Hem görsel açıdan bir mükemmellik arıyor hem de mis gibi lavanta kokusunu ciğerlerinize çekmek istiyorsanız, Isparta"ya uğramışken mutlaka lavanta bahçelerini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. 

Davraz Dağı: Neredeyse her türlü dağcılık sporları için mükemmel bir yapıya sahip olan Davraz Dağı, şehrin kış turizmine de önemli katkılar sağlayan kayak merkezi ile yaz kış ziyaret edilen yerlerden biridir. toplam 12 kayak pistinin bulunduğu Davraz Dağı ve çevresini ziyaret etmek için, Isparta araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. 

Kutlubey Ulu Cami: 1429 yılında yapılan Kutlubey Ulu Camii, Isparta şehir merkezinde yer almaktadır. Osmanlı döneminin komutanlarından olan Kutlu Bey tarafından yaptırılan Cami, Isparta merkezde bulunan en eski camiler arasındadır. Cami günümüzde halen ibadete aktif olarak kullanılmaktadır.
ısparta havalimanı oto kiralama
Zindan Mağarası: Aksu ilçesi sınırlarında bulunan Zindan Mağarası, toplam 765 metre uzunluğa sahiptir. Ancak mağarayı ziyaret edenlerin, sadece 300 metreye kadar içeri girmesine izin verilmektedir. Mağara içerisinde dev sarkıtları ve sütunları görmek mümkündür.

Yazılı Kanyon 

Kızıldağ Milli Parkı 

Pınargözü Mağarası 

Karacaören Baraj Gölü 

Adada Antik Kenti 

Eğirdir Kalesi 

Dündar Bey Medresesi 

Firdevs Bey Bedesteni 

Aya Payana Kilisesi 

Isparta Müzesi 

Yalvaç Müzesi 

Dedegöl Dağı 

Pisidia Antik Kenti 

Milas Mesire Yeri 

Tota Yaylaları 

Kuz Mağarası

İnönü Mağarası 

Men Tapınağı 

Atabey Ertokuş Medresesi 

Sığırlık Kalesi 

Gibi yerleri de, Isparta ziyaretlerinizde gezip görebilirsiniz. Birbirinden çok uzak mesafede bulunan bu alanları rahat bir şekilde gezmek için, kendi aracı bulunmayanlar Gezgin 7/24 üzerinden Isparta oto kiralama hizmeti alabilirler.
ısparta havalimanı rent a car
Web sitemiz üzerinde Isparta"ya uçakla gelecek misafirlerimize uygun fiyatlarla hizmet verecek Isparta Havalimanı oto kiralama firmaları da bulunmaktadır.