Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 18.08 - 10:00
Teslim Tarihi 23.08 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Beykildüzü Araç Kiralama - Beylikdüzü Rent A Car | Gezgin 7/24

Beylikdüzü İlçe Tanıtımı

Helenler tarafından M.Ö 7. Yüzyılda ilk yerleşimlerin başladığı düşünülen Beylikdüzü Avrupa yakasında bulunmaktadır. Sonrasında Bizans ve İstanbul’un fethi ile Osmanlı Devleti kontrolünde kalmıştır. Bölgede eski dönemlerde yoğun tarım ve hayvancılık faaliyetleri gerçekleştirilmiş sonrasında konaklama amaçlı kullanılmıştır. İstanbul’un gelişen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü doğasıyla da bir cazibe merkezi olmaktadır. 

Beylikdüzü ilçesinin güneyinde Marmara Denizi sınırı bulunmaktadır. Bununla birlikte Beylikdüzü ilçesi doğuda Avcılar, batıda Büyükçekmece ve kuzeyinde Esenyurt ile komşudur. 315 bin nüfusu bulunan ilçede sanayi tesisleri en önemli geçim kaynaklarından biridir. Beylikdüzü ilçesinde görülecek tarihi yapılar ve doğal alanlar da bulunmaktadır. Beylikdüzü araç kiralama firmalarından alınacak hizmet ile kolayca gezi gerçekleştirilebilmektedir. 

Beylikdüzü Gezilecek Yerler

Beylikdüzü ilçesi bilinen 27 yüzyıllık tarih ile köklü bir geçmişe sahiptir. Helenler tarafından başlayan bölgedeki ilk yerleşimleri sonrasında Bizans ve Osmanlı Devleti izlemiştir. Sonrasında da ülkemiz sınırları içerisinde yer almıştır. Köklü tarihinde farklı kültürlere ev sahipliği yapmış olan Beylikdüzü birçok tarihi yapıya da sahiptir. Bu noktada Beylikdüzü gezilecek yerler;
beylikdüzü-araba-kiralama.png

 • Beylikdüzü Yaşam Vadisi
 • Kavaklı Sahil Parkı
 • Roma Kayıkhanesi
 • TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi
 • Tepecik Çamlık Piknik Alanı
 • Kapıağa Köprüsü
 • Malik Ağa Çeşmesi
 • Rum Evleri
 • Haramidere Av Köşkü
 • Değirmendere Feneri
 • Beylik Pazarı
 • Piri Reis Parkı gibi yerlerden oluşmaktadır.

Birçok farklı kültüre ait tarihi yapıları bünyesinde bulunduran Beylikdüzü ziyaretçiler için de önemli bölgelerden olmaktadır. Geniş alternatifleriyle Beylikdüzü gezisi için Beylikdüzü oto kiralama firmalarından hizmet alarak gezinizi gerçekleştirmeniz daha kolay olacaktır. 

Beylikdüzü Yaşam Vadisi

Ülkemizin en büyük sosyal tesislerinden biri tamamlandığında Beylikdüzü Yaşam Vadisi olacaktır. 6 etaptan oluşacak olan Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nin ilk etabı tamamlanarak halka açılmıştır. Yapımı tamamlandığında gölet şelale ve parklarla kapsamlı ve fonksiyonel bir alan olacaktır. 1000 dönüm arazi üzerinde inşa edilecek olan Beylikdüzü Yaşam Vadisinde binlerce çeşit ağaç ve bitki türü bulunacaktır. 

Doğa severlerin ve İstanbul’da doğal alanlar arayanların yardımına koşacak olan Beylikdüzü Yaşam Vadisi piknik, doğa yürüyüşü ve çeşitli faaliyetler için de elverişli bir yer olmaktadır. Beylikdüzü’nde doğal bir ortamda yeşilliklerin içerisinde eğlenceli bir gün geçirmek için Beylikdüzü rent a car firmalarından hizmet alabilirsiniz. 

Kavaklı Sahil Parkı

Marmara Denizi kıyısında 12 km’lik sahil şeridine sahip olan Beylikdüzü Kavaklı Sahili bu alanların değerlendirilmesi mümkün olacaktır. Sahil şeridi boyunca spor alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, piknik alanları gibi çeşitli eğlenceli aktivitelerin bulunduğu Kavaklı Sahil Parkı her yaştan bireyin sosyal hayatını sürdürebileceği bir ortam. Kavaklı Sahil Parkı tamamlandığında sadece Beylikdüzü değil İstanbul’da çevre düzenlemesi gerçekleştirilmiş planlı bir sahil şeridine kavuşmuş olacaktır. 
beylikdüzü-oto-kiralama.png
TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi

Toplamda 145 dönümlük alana sahip olan ülkemizin en büyük fuar alanı TÜYAP Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. Ülkemizin en büyük fuar organizasyonlarının gerçekleştirildiği ve milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapan TÜYAP Fuar Merkezi ile Beylikdüzü büyük bir trafik sağlamaktadır. 120 dönüm kapalı ve 25 dönüm açık fuar alanı bulunan TÜYAP Fuar ve Kültür Merkezi turizm yanında büyük bir gelir de sağlamaktadır. 

TÜYAP fuar ve Kongre Merkezi kurumsal ziyaretçilerin de sıklıkla geldiği bir alan olmaktadır. Bundan dolayı Beylikdüzü kurumsal araç kiralama firmalarından destek alarak fuar alanına gidilebilmektedir. Kurumsal araç kiralama hizmetleri ile firmalar adına fatura kesilerek muhasebelerine bildirilmesi sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi

İstanbul’un en büyük kültür ve sanat merkezlerinden biri olan Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Beylidüzü’nde bulunmaktadır. Tiyatrodan sergi alanlarına müzeden kütüphaneye ve sosyal alanlarına kadar birçok alanı bulunduran Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi 25.000 metrekare büyüklüğündedir. Ülkemizde ve İstanbul’da en kapsamlı sanat faaliyetlerinin yürütüldüğü bu merkezde sergilenen ve sunulan aktiviteler ziyaretçilere açıktır. Atatürk Kültür ve Sanat Merkezinde sanatsal faaliyetleri görmek için Beylikdüzü kiralık araç hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Tepecik Çamlık Piknik Alanı

Metropol şehir olan İstanbul’da sakin bir yerler arayanların ilk duraklarından biri Tepecik Çamlık Piknik alanı olmaktadır. Doğal ortamıyla sessiz ve sakin bir alan arayanlar ve şehrin gürültüsünden sıkılanların sığınabileceği bir alan oluyor Tepecik Çamlık Piknik Alanı. Piknik ve mangal keyfinin yanı sıra kamp programları için de oldukça elverişli bir ortamı bulunmaktadır. Bununla birlikte doğa yürüyüşü içinde uygun bir ortam oluyor. İstanbul’un sakin alanlarından olan Tepecik Çamlık Piknik alanı ziyaretleriniz için Beylikdüzü araba kiralama hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. 
beylikdüzü-araç-kiralama.png
Beylikdüzü Gezi Planı

Beylikdüzü doğal yaşam alanlarında İstanbul genelinde öne çıkan bir yerleşim alanı olmasının yanı sıra kültürel ve ticari faaliyetlerin de merkezinde bulunmaktadır. Birçok gezilip görülecek alanları sınırlarında bulunduran Beylikdüzü’nde ziyaretçiler için bir gezi planı yapılması gerektiğini de söylemeliyiz. Bununla birlikte İstanbul Beylikdüzü araç kiralama firmalarından destek alınabilir. 

Beylikdüzü Ucuz Araç Kiralama

Özellikle TÜYAP Fuar Merkezi ve Atatürk Kültür Merkezi ziyaretçilerinin bölgede oluşturduğu yoğunluk nedeniyle Beylikdüzü ziyaretlerinde araç kullanılması gerekmektedir. Bu anlamda ziyaretçilere istanbul araç kiralama hizmetleri sunulmaktadır. Böylece gezilerin ve ziyaretlerin daha kolay gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.