İSTANBUL - İSTANBUL HAVALİMANI (ISL) Oto Kiralama

Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araç Markası

İSTANBUL - İSTANBUL HAVALİMANI (ISL) En Uygun Araç Kiralama Fiyatları

İSTANBUL - İSTANBUL HAVALİMANI (ISL) Tanıtımı

İstanbul Havalimanı araç kiralama 

Dünyanın sayılı metropol kentlerinden biri olan İstanbul ziyaretinizi uçakla yapacaksanız, İstanbul Havalimanı araç kiralama firmalarından kiralık araba temin ederek İstanbul’daki işlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İstanbul yeni havalimanı araç kiralama hizmeti sunan tüm firmalara, Gezgin 7/24 üzerinden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla alacağınız İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmeti sonrası, şehirdeki işlerinizi daha kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Her ne kadar toplu ulaşım araçları biraz daha avantajlı gibi gözükse de, kalabalık olması ve istenilen mekana tam olarak gidilme imkanının olmaması, bazı durumlarda dezavantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. 

İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmeti aldığınızda, kiraladığınız araç havalimanında size teslim edilmektedir. Bu sayede havalimanına iner inmez hiçbir ulaşım sorunu yaşamadan, tüm işlerinizi kolaylıkla takip etmeye hemen başlayabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı

Şu anda dünyanın en büyük havalimanı olma özelliğini taşıyan İstanbul yeni havalimanı, içerisinde dünyada eşi benzeri görülmemiş şekilde birçok farklı sosyal tesis bulunmaktadır. Mimarisi ile muhteşem bir şekilde dikkat çeken İstanbul yeni havalimanı, içerisinde evcil hayvan misafir odalarından sağlık bakım ünitelerine kadar, birçok farklı birimi bulunmaktadır. Muhteşem özelliklere sahip İstanbul Havalimanı, ilk 6 ay içerisinde 250 bine yakın uçuş gerçekleştirilmiş ve 40 milyon yolcu taşımacılığı yapılmıştır. 
istanbul havalimanı kurumsal arac kiralama
İçerisinde 279 farklı mağaza bulunan İstanbul yeni havalimanı, 29 Ekim 2018 tarihinde hizmete açılmış ve cumhuriyet döneminin en büyük altyapı projesi olarak öne çıkmıştır.

İstanbul Havalimanı’nın tüm çalışmaları tamamlandığında, yıllık 200.000.000 yolcu kapasitesine ulaşması beklenmektedir. Çatalca-Göktürk-Arnavutköy Kavşağı üzerinde bulunan İstanbul Havalimanı, Taksim’den 40 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. İçerisinde birçok lüks mağazanın bulunduğu ve dünyaca ünlü markaların satış yaptığı İstanbul Havalimanı aynı zamanda yolcuların rahat edebilmesi için ihtiyaç duyabilecekleri neredeyse her türlü sosyal tesise sahiptir.

İstanbul Havalimanı adresi: Terminal Caddesi, Tayakadın Mahallesi, numara: 01 – Arnavutköy İstanbul

İstanbul yeni Havalimanı telefon numarası: 444 1 442

İstanbul yeni havalimanı whatsapp iletişim hattı: 0549 563 34 34

İstanbul Havalimanı Oteli 

Yolcular için tüm detayları düşünülmüş olan İstanbul Havalimanı içerisinde, toplamda 451 odalı Avrupa’nın en büyüğü, dünyanın ise yine en büyük havalimanı otellerinden biri bulunmaktadır. Pasaport kontrolü yapılan kişilerin ve yapılmamış kişilerin konaklaması için ayrı yerlerin bulunduğu İstanbul yeni Havalimanı Oteli, yolcuların dinlenme ihtiyaçlarını rahat bir şekilde gidermelerine imkan tanımaktadır. 
istanbul havalimanı ucuz araç kiralama
Her anlamda havalimanında bulunan tesislerle birlikte dünyanın ilk ve en büyük havalimanı tesislerine sahip olan İstanbul yeni havalimanı, muhteşem bir teknik ve sosyal donanımla yolculara hizmet vermektedir.

İstanbul hakkında genel bilgiler 

15 milyonu aşan nüfusuyla dünyanın en büyük şehirleri arasında bulunan metropol İstanbul, Türkiye’nin olduğu gibi dünyanın da sayılı ticaret merkezleri arasında yer almaktadır. Birçok farklı önemli kültürünün mirasçısı olan şehir, bu nedenle turizm açısından da Türkiye ekonomisine oldukça fazla katkı sağlamaktadır. 

Turizm dışında İstanbul üzerinden yapılan ticaret, Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Nüfusu ve ekonomik altyapısı ile birçok küçük Avrupa ülkesinin çok daha ilerisinde olan İstanbul, sanayileşme bakımından da Avrupa’nın sayılı kentleri arasındadır. Neredeyse tüm markalara ait sanayi kuruluşlarının bulunduğu İstanbul’da, hizmet sektörü de üst düzey şekilde hizmet verilmektedir. Ticaret, turizm ve hizmet sektörü İstanbul ekonomisinin temelini oluşturan 3 ana önemli gelir kaynağıdır. 

İstanbul’un dünyanın en önemli inanç ve medeniyet beşiği olması sebebiyle, dünyanın farklı ülkelerinden yüz binlerce hatta milyonlarca turist mevsim fark etmeksizin İstanbul’da tatil yapmaktadır. Yılın her mevsiminde hem ticaret hem de İstanbul’da tatil yapmak için Türkiye’ye gelen yüzbinlerce yabancı insanı, İstanbul’da görebilirsiniz.
istanbul havalimanı ucuz rent a car
İstanbul Havalimanı’na gelmeden önce ya da geldikten sonra, Gezgin 7/24 üzerinden İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmeti almanız, fiyat bakımından önemli avantajlara sahip olmanızı sağlayacaktır. İstanbul araç kiralama firmalarından kiralayacağınız araç ile şehirdeki işlerinizi daha hızlı bir şekilde yapabilir ve gezilecek yerleri konforlu bir ulaşımla gezebilirsiniz.