Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 23.09 - 10:00
Teslim Tarihi 28.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Selçuk Efes Havalimanı Ucuz Araç Kiralama | Gezgin 7/24

İzmir Selçuk Efes Havalimanı araç kiralama

En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet alabileceğiniz platformlarının başında gelen Gezgin 7/24, İzmir Selçuk Efes Havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınız için de nitelikli hizmet bulabileceğiniz online araç kiralama hizmeti veren web sitelerinin başında yer almaktadır. 

Kısa süre içerisinde Türkiye"nin en fazla tercih edilen İnternetten araç kiralama platformu olan Gezgin 7/24, İzmir Selçuk Efes Havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınız için uygun fiyata birbirinden farklı çözümler sunmaktadır. 

Web sitemiz üzerinden İzmir araç kiralama firmalarına ulaşabilir ve birkaç dakika içerisinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız İzmir Selçuk Efes Havalimanı araç kiralama rezervasyon işlemlerinizde, kiralamış olduğunuz araç havalimanında size teslim edilmektedir. Araç kiralamanın en pratik yolu olan Gezgin 7/24, sizlere İzmir Selçuk Havalimanı araç kiralama firmalar arasında hizmet ve fiyat kıyaslaması yapmanıza imkan sunarak sizin için en uygun aracı daha rahat bulmanıza yardımcı olmaktadır.

İzmir Selçuk Efes Havalimanı

İzmir"in Selçuk ilçesinde bulunan Selçuk Efes Havalimanı, 1993 yılında İzmir havayolu taşımacılığı ihtiyaçlarını rahatlatmak için kurulan ikinci havalimanıdır. İzmir merkezinden 85 kilometre uzakta olan havalimanı, dünyaca ünlü antik kentlerden biri olan Efes antik kentinin çok yakınında bulunmaktadır. 
selçuk efes havalimanı araba kiralama
İzmir Selçuk Efes Havalimanı adresi: Selçuk – İzmir 35920 

İzmir Selçuk Havalimanı telefon numarası: 0232 892 64 47

Şehir hakkında kısa bilgiler 

Ege Bölgesi"nin en büyük şehri olan İzmir, aynı şekilde Türkiye"nin de nüfus bakımından en büyük şehirleri arasında yer almaktadır. 4,279,677 kişilik nüfusuyla Ege Denizi"ne kıyısı bulunan İzmir, tarihi boyunca liman ticareti için önemli bir merkez olarak kullanılmıştır. Şehir tüm ekonomik kategorilerde, ileri düzeyde gelişmiştir.

Şehirde bulunan birçok önemli antik kent, İzmir turizm ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. İzmir"in geçmiş ve şu andaki önemi, tüm medeniyetlerin dikkatini çekmiş ve bu medeniyetlerin şehre hakim olma çabası önemli savaşların yaşanmasına neden olmuştur. Tarihi boyunca birçok farklı medeniyetin egemenliği altında kalması nedeniyle, günümüzde tarihi yapılar ve tarihi yer altı kaynakları bakımından en zengin şehirler arasındadır. Bu durumda İzmir ekonomisine turizminin önemli katkılar sunmasını sağlamıştır. 

Liman ticaretinin yanı sıra, turizm, tarım ve hayvancılık önemli ölçüde gelişmiştir. Şehrin sanayisi, oldukça gelişmiş olup ihracatta önemli bir yer tutmaktadır.

İzmir"de gezip görebileceğiniz yerler listesi 

Gezip görülebilecek yerler bakımından oldukça zengin olmasına rağmen, aşağıda sizlere sadece bazı tavsiyelerde bulunduk. 
selçuk efes havalimanı araç kiralama
İzmir saat kulesi tarihi 

Kemeraltı Çarşısı 

Efes Antik Kenti 

Efes Meryem Ana Kilisesi 

Selçuk Kalesi

İzmir Bayındır Termal turizm merkezi 

Foça Antik Tiyatrosu 

Foça Frigya Tepesi

İsabey Camii 

Agora 

Homeros Vadisi 

Demircili Plajı 

Foça Karakum Plajı 

Hadrian Tapınağı 

Alaçatı taş evler 

Alaçatı plajları 

Artemis Tapınağı 

Efes Müzesi 

Çeşme Kalesi 

Athena Tapınağı 

Foça siren kayalıkları 

Alaçatı Kemalpaşa Caddesi 

Alaçatı hacımemiş Ağa Camii 

Akkum Plajı 

Teos Antik Kenti 

Yedi Uyuyanlar mağarası 

Pergamon 

Karantina Adası 

Ekmeksiz Plajı

İzmir Kuş Cenneti 

Alaçatı Meydanı 

Metropolis Antik Kenti 

Çandarlı Körfezi 

Gündoğdu Meydanı 

Ayşekadın Camii 

Konak yalı Camii 

Gödence Köyü

Serapis Tapınağı

İzmir Atatürk Gençlik Merkezi 

Aydınoğlu Mehmet Bey Camii 

Gölcük Yaylası 

Bergama Antik Kenti 

Atarneus Antik Kenti 

Çandarlı Kalesi 

Çeşme Paşalimanı Plajı 

Lübbey hayalet Köyü 

Port Alaçatı 

Karaburun koyları 

Çeşme Müzesi 

Salepçioğlu Camii 

Hisar Camii 

Foça yel değirmenleri 

Foça Su Kemeri 
selçuk efes havalimanı oto kiralama
İzmir"de gezip görebileceğiniz Diğer alanlardır. Bunların dışında İzmir"de onlarca doğal ve tarihi güzellik yer almaktadır. Bu yerlere daha rahat bir ulaşım sağlamak için Gezgin 7/24 üzerinden, İzmir araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda İzmir Selçuk Havalimanı araç kiralama hizmeti veren firmalardan, Selçuk Efes havalimanına uçakla gelecek misafirler de hizmet alabilmektedir.