Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 25.09 - 10:00
Teslim Tarihi 30.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Nurhak Araç Kiralama - Nurhak Rent A Car | Gezgin7/24

 

Nurhak Araç Kiralama

Nurhak ilçesinde doğal kekikle otlayan keçilerden elde edilen sütler kullanılarak imal edilen döğme dondurmasıyla Kahramanmaraş ilçesine bağlı bulunan Nurhak ilçesi adını sıklıkla duymaktayız. Tarihi özellikleri yanında doğal güzellikleri ile de ön plana çıkmakta olan bu ilçemizi gezerken Gezgin 724 kapsamındaki yüksek performanslı, ekonomik maliyete sahip olacak Nurhak Araç Kiralama seçeneklerine göz atmalısınız. 

Kahramanmaraş ilçeleri arasında doğal güzellikleri, mesire alanları ve yaylarıyla ayrı bir öneme sahip bulunan Nurhak ilçesi bağlı bulunduğu ile yüz elli iki kilometrelik bir mesafeye sahip olmaktadır. Turizm konusunda ilgi çeken ilçemiz; yolunuz Kahramanmaraş ilinden geçtiğinde görmenizi tavsiye ettiğimiz bölgelerden biri olmakta.

Dağların eteklerinde bulunan Nurhak; Su yatağı içinde yer almasına bağlı olarak oldukça verimli topraklara sahip olmaktadır. 

Nurhak Gezilecek Yerler

Kahramanmaraş ili kapsamında pek çok yer almaktadır. Fakat Nurhak ilçesi; kendine özgü sahip olduğu detaylarla önemli bir ayrıcalığa da sahip olmaktadır. Konum olarak geçiş noktalarının ortasında bulunması bu ilçeye stratejik olarak da ayrı bir değer katmaktadır. 

Sadece Kahramanmaraş ilinin değil Akdeniz bölgesinde yer alan ilçeler arasında da en küçük yüzölçümüne sahip olan bu ilçeyi Gezgin 724 Nurhak oto kiralama yaparak gezebilme şansına sahipsiniz. 

Tarihi alanlarının yanında mesire yerleri, yaylaları ve doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Nurhak ilçesi; Elbistan ilçesine de oldukça yakın bir konuma sahiptir. Bu nedenle bu ilçeye giderken; Elbistan yolunu kullanma olanağına da sahip olmaktasınız. 
nurhak oto kiralama
Nurhak dağları eteklerinde bulunan Nurhak ilçesine ismini alırken bu dağlar ilham olmuştur. Kahramanmaraş Nurhak araç kiralama yapanız durumunda hem kolayca ulaşabileceğiz hem de zahmet çekmeden dolaşabileceğiniz Nurhak İlçesinin kapsamında gezmenizi önerebileceğimiz yerleri şu şekilde sıralayabiliriz: 

  • Tatlar Kasabası 
  • Nurhak Kullar Göletti 
  • Nurhak Yaylaları 
  • Nurhak Dağı 
  • Rahman Söğüdü Mevki 

Tatlar Kasabası 

Nurhak ilçesinin bu sevimli sıcak kasabasının Gezgin 724 Nurhak Rent a Car aracılığı ile mutlaka gezmenizi tavsiye ederim. Her şeyden önce bu kasabaya geldiğinizde yöre halkının samimi ilgisi sayesinde kendinizi evinizde, kendi insanlarınızın yanında hissederek, sanki buranın bir parçası olduğunuzu düşüneceğiniz muhakkak. 

Nurhak ilçesi ile arasında on beş dakikalık mesafe bulunan Tatlar kasabası; Bizans İmparatorlu ile Roma İmparatorluğu döneminde önemli bir yerleşim bölgesi idi. Bu kasabaya yapacağınız seyahat sırasında; kasabada bulunan tarihi değeri olan Kaya Mezarları ile tarihi kalıntılar mutlaka ilginizi çekecektir. 

İçinde mercan balıkları ile alabalıkların yüzmekte olduğu bu doğal kaynaklı çay bu kasabaya ayrı bir natürel güzellik katmaktadır. Kasabayı adeta iki ayrı kısma bölmekte olan çayda balık avlama şansına da sahip olmaktasınız. Bu çay etraf aynı zamanda mesire yeri olarak da kullanılmaktadır. 
nurhak araç kiralama
Nurhak Kullar Göletti

Nurhak Kullar Göletti ziyaretini en mükemmel ve en hesaplı şekilde yapmak için; Gezgin 724 web sitesi imzasını taşımakta olan Nurhak ucuz araç kiralama yapabilme şansın sahip olmaktasınız. Web sitemizin avantajlarından yararlanarak seçeceğiniz arabanızı teslim aldıktan sonra; rotanızı Nurhak ilçesi kapsamında yer alan Kullar Mahallesine çevirerek bağlı olduğu ilçenin en önemli göletti pozisyonunda olan Kullar Gölet’ine ulaşabilirsiniz. 

2016 senesinde yapımı başlayan Nurhak Kullar Gölet’i; kapsamında bulunduğu bölgeye ayrı bir doğal güzellik katmaktadır. Manzarasında, tabi doğasından oldukça etkileneceğiniz Nurhak Kullar Gölet’ine yapacağınız ziyaret sırasında dilerseniz çadır kampı yapma şansına da sahip olmaktasınız. 

Gezgin 724 Nurhak kiralık araç huzur dolu bir tatil zemini hazırlamak için kapsamında farklı alternatiflere yer vermektedir. Bol oksijenli havasının size bedensel yenilenme sağlayacağı Nurhak Kullar Gölet’i; bu bölgede bulunduğunuz süre içinde, balıkçılık, dağ yürüyüşleri, piknik mangal keyfi, dağcılık gibi aktivitelerde de bulunabilme şansına sahip olmaktasınız. 

Nurhak Yaylaları 

Yaylalar konusunda oldukça geniş alternatiflere sahip olan Nurhak ilçesi; yaylacılık kültürünün en mükemmel şekilde yaşatıldığı bir bölgedir. Temiz havası, etrafında yer alan dağlarıyla yayla turizmine ilgisi olanlar için harika bir ortama sahip olan Nurhak Yaylaları; Nurhak gezilecek yerler konu olduğunda önemli bir ayrıcalığa sahip olmakta. 

Etrafında yer alan gölleri ve dağlarıyla ayrı bir çekicilik kazanan Nurhak Yaylalarına yapacağınız seyahatler için en uygun zaman dilimi bahar ayları olmaktadır. Her zaman serin olan havası; Nurhak Yaylalarına yapacağınız seyahat sırasında eğlenceli aktivitelerde bulunma olanağınızı da arttırmaktadır. Bu yaylalar kapsamında bulunan kamp alanları çadırınızı kurmaya giderken; yanınıza dağ bisikletinizle oltanızı da almayı ihmal etmeyin.

Nurhak Dağı 

Adını etrafında bulunan Sıradağlardan biri olan Nurhak Dağından alan Kahramanmaraş ilçemiz; fotoğraf meraklılarına eşi benzeri olmayan kareleri yakalama şansını da vermektedir. Nurhak araba kiralama bir Gezgin 724 hizmeti olmaktadır. Bu hizmetten yararlanarak unutulmaz bir tatil yapabilme şansına sahip olmaktasınız. 

Nurhak dağı özellikle geceleri yıldızların ve ay ışığının altında olağanüstü bir biçimde parlamaktadır. Nurdağı anlamında anlamını bu sıradağlara yüklemiştir. İlçe adını alırken Nur-i Hak yani hakkın nuru olayından ilham almıştır. Bu dağlarda bulunan fosfordaki yüksek oran; dağlarda otlamakta olan hayvanların bile dişlerinin bembeyaz parlamasına neden olmakta.

Rahman Söğüt Mevki 

Nurhak ilçesinde bulunan Rahman Söğüt Mevki; bütün ilçenin kuş bakışı bir şekilde gözlerinizin önüne harika bir şekilde manzaraya tamamen sahip olacaksınız. Gezgin 724 Nurhak araba kiralama Rahman Söğüt Mevkiine yapacağınız keyifli yolculuk sırasında size tüm konforuyla eşlik edecektir.

Rahman Söğüt Mevkiime vardığınız zaman ilk olarak karşınıza kısa, bodur gövdeleri olan, kalın söğüt ağaçları çıkacaktır. Bu ağaçların oldukça fazla olan dalları bir ahtapot gibi uzayarak harka bir görünüm sergilemekte. Rahman Söğüt Mevki kapsamında bulunan söğüt ağaçlarının yanında tarihi bir çeşme bulunmaktadır. Üzerinde kitabe bulunan bu çeşme; buz gibi doğal suyuyla zamanımıza kadar gelmeyi başararak buz gibi suyuyla hala hizmet vermeye devam etmekte olan önemli bir tarihe sahip bir yapıdır. 
nurhak-araba-kiralama
Rahman Söğüt Mevki inde aşağı doğru bakınca Nurhak ilçesinin adeta bir kartpostal görünümüne sahip olduğunu fark edeceksiniz.  Gördüğünüz manzara kesinlikle sizi büyüleyecek etkisi altına alacaktır. Dilediğiniz takdirde bu mükemmel manzara eşiğinde piknik yapma şansına da sahip olmaktasınız. 

Gezgin 724 hizmetleri arasında ayrıcalık bir kapsama sahip olan kahramanmaraş araç kiralama sayesinde Nurhak ilçesinin bütün güzelliklerini en hesaplı şekilde ve büyük keyif alarak gezme, kültürünü tanıma, harika bir tatil yapma olanağına sahip olacaktır.