Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 24.09 - 10:00
Teslim Tarihi 29.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Doğanyol Oto Kiralama - Doğanyol Araç Kiralama | Gezgin724

 

Doğanyol Araç Kiralama

Malatya iline yapacağınız seyahat sırasında görmek istediğiniz yerleri ziyaret edebilmek için aracınız var mı? Eğer kendinize ait bir arabanız yoksa uygun fiyat aralıklarında, düşük kilometreye sahip bir arabayı; Gezgin 724 web sitesine girip çağrı merkezleriyle iletiş kurarak Doğanyol araç kiralama yöntemiyle edinebilirsiniz. 

Malatya ili ile arasında Doğanyol oto kiralama yapmanız durumunda bir buçuk saat civarında bir mesafe bulunan Doğanyol ilçesi; kolay bir ulaşım noktasında yer almaktadır. 

Etrafı dağlar ve ovalarla çevrili olan Doğanyol ilçesi; engebeli bir araziye sahip olmaktadır. Doğa ve natürel ortam arayışında bulunanlar, kendisiyle baş başa kalmak isteyenler, stresten uzaklaşmak ve ruhunu dinlendirmek isteyenler için ideal bir tatil beldesi olan Doğanyol ilçesinin saklı cennetlerini Doğanyol rent a car servisleri aracılığıyla keşfetmeye ne dersiniz?

Doğanyol ilçesi engebeli ve dağlık arazisine bağlı olarak bilhassa kış aylarında araba olmadan oldukça zor ulaşım sağlanacak bir bölgedir. Bu nedenle Gezgin 724 malatya araç kiralama kendinize ait bir arabanız olmamanız durumunda mutlak bir gereksinimizdir. 

Tarih boyunca Keferdiz, Kefersut gibi sisimler alan Doğanyol; 1990 senesinde ilçe olan Doğanyol; günden güne daha fazla geliştirmektedir. 
doğanyol araba kiralama
Doğanyol Gezilecek Yerler 

  • Konurtay Köyü
  • Doğanyol yaylaları 
  • Doğanyol Kültür ve Nar Festivali

Konurtay Köyü

Doğanyol gezilecek yerler arasında mesire yerleri ve yaylarıyla gündeme gelen Konurtay köyü; mesire alanları, yaylaları, doğal güzellikleriyle dikkatleri üzerine toplamaktadır. Doğanyol ilçesine bağlı bulunan en güzel köylerden biri de şüphesiz Konurtay Köyü olmaktadır. Sulak bir alanda yer alması bu köyün yeşil alanlar konusunda zengin bir kapasiteye sahip olmasına etki etmektedir. 
doğanyol araç kiralama
Doğanyol kiralık araç ile yapacağınız seyahatiniz; Konurtay yolculuğunuz sırasında organik nar, çilek gibi tadına doyamayacağınız meyveleri hem tatmanıza hem de köy kadınları tarafından yapılan yöresel besinleri satın almanıza da destek olacaktır.

Günlük hayatta kullanılan salça, yumurta, yufka gibi bir takım besinlerin satın alınarak kiler için depolanması klasik bir Türk geleneği olmaktadır. Malatya Doğanyol araç kiralama ile hem Kumurtay köyünü gezmenize destek olacak hem de satın aldığınız organik besinleri istediğiniz kadar alarak taşımanıza yardımcı olacaktır. 

Çadır kamplarında hoşlananların, rahatlıkla çadır kurarak keyifli ve huzurlu bir tatil yaşayabilecekleri Kumurtay köyü; dağlık alanlara da sahip olduğundan dağ turizmi konusunda da geniş bir kapasiteye sahip olmaktadır. Bu bölgede dağcılık yapabilir, ayrılan bisiklet parkur alanlarında; dağ bisikletinizle dolaşabilirsiniz. 

Doğanyol Yaylaları 

Yayla turizmi konusunda oldukça rövanşta olan Doğanyol yaylaları; yerli halkın olduğu kadar bu bölgeye ziyarete gelen turistlerin ilgisini çeken, keyifli zaman geçirmelerini sağlayan doğal alanlardan biri olmaktadır. Doğanyol yaylalarında bulunan Kamp alanlarında bu ilçeye Doğanyol ucuz araç kiralama yöntemiyle yapacağınız seyahat sırsında konaklama olanakları da sunmaktadır. 
doğanyol oto kiralama
Doğanyol Kültür ve Nar Festivali 

 

Her sene ekim ayında Malatya iline bağlı Doğanyol ilçesi Kültür ve Nar Festivaline ev sahipliği yapmaktadır. Üretmiş olduğu narlarıyla dünya çapında üçüncü sırada yer alan Doğanyol; verimli topraklarında yetişen kayısısının yanında Malatya ilinin narıyla da adından söz ettirilmesine vesile olmaktadır.