Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 28.09 - 10:00
Teslim Tarihi 03.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Saruhanlı Araç Kiralama - Saruhanlı Oto Kiralama | Gezgin724

Saruhanlı Araç Kiralama

Manisa iline bağlı ilçelerden biri olan Saruhanlı ilçesi; Gediz ovasının verimli toprakları üzerinde bulunmaktadır. Gezgin 724 web sitesine girerek Saruhanlı araç kiralama hizmetlerinden yararlanmanız durumunda oldukça kolay bir ulaşıma sahip olan ilçemiz; Manisa iline on dokuz kilometre mesafede bulunmaktadır. 

Saruhanlı ilçesinin toplam elli bir mahallesi bulunmaktadır. Bu mahallelerden sekizi ilçe merkezinde yer alırken kırk ikisi de kırsal kesimlerde bulunmaktadır. Yolunuz bu ilçeye düştüğünde; birbirinden güzel olan mahallelerini köylerini gezerken Saruhanlı oto kiralama ayrıcalığını yaşamanızı tavsiye ederiz. 

Tarih akışı içinde oldukça hızlı bir gelişme gösteren Saruhanlı ilçesi; Osmanlı imparatorluğu döneminde küçük yüz elli hanesi bulunan bir köy iken 1956 senesinde Manisa iline bağlanan ilçeler arasında yerini almıştır. 

Saruhanlı Gezilecek Yerler

Saruhanlı ilçesi oldukça fazla, göz ardı edilemeyecek doğal güzelliklere sahip olsa da konu tarhı olduğunda zengin tarihi eser kapsamına sahip değildir. Yamaç paraşütü son zamanlarda ilçemizi oldukça popüler hale getirmiştir. Buna rağmen bu sevimli ilçemizin doğal güzelliklerini, otantik ortamını tanırken Gezgin 724 Manisa Saruhanlı araç kiralama hizmetlerinden yararlanmanızı tavsiye ederiz. 
saruhanlı araba kiralama
Saruhanlı gezilecek yerler konusunda en çok ilginizi çekecek olanlardan biri de kuşkusuz Saruhan Bey Türbesi olmaktadır. Bu ilçeye yapacağınız ziyaret sırasında gezmenizi önerdiğimiz yerler arasında en önemliliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Saruhan ey Türbesi 
  • Kum Çayı Mesire Yerleri 

 

Saruhan Bey Türbesi 

Bizans dönemindeyken önemli olan merkezlerden biri olan Saruhan; Saruhan bey tarafından Bizanslılardan alınarak beylik merkezi konumuna getirilmiştir. Saruhan Bey’in ölümün ardından adını aldığı ilçeye gömülerek üzerine de bir türbe yapılmıştır. Manevi ziyaretlerin çok olduğu Saruhan Bey Türbesine ziyarete gelenle adaklar adayarak dualar etmektedir. Saruhanlı gezilecek yerler arasında önemli bir yeri bulunan bu türbeye yapacağınız ziyaret sırasında adaklar adamasınız da dua edip dilekte bulunmanızı öneririz. 

Saruhan Bey’in torunu olan İshak Çelebi tarafından yaptırtılan Saruhan Bey Türbesi u ilçede yer alan en eski tarihi eserlerden biri olmaktadır.

Kum Çayı Mesire Yerleri 

Temiz havası, üzüm bağları, zeytin ağaçları ve harika yeşil tabiatıyla dikkatleri üzerine çeken Manisa ilinin Saruhanlı İlçesi; Kum çayının etrafında yer alan mesire alanlarıyla oldukça yoğun ilgiyi toplamayı başarmıştır.  
saruhanlı araç kiralama
Gezgin 724 sitesinde yer alan Saruhanlı rent a car ayrıcalığını Kum çay ziyaretinizde de yaşama şansına sahipsiniz. Her ne kadar tatil amacı için yapılıyor olsa da seyahat oldukça yorucu bir kavram oluşturmaktadır. Zevkle yapacağınız bu seyahat sırasında kültür turlarının yanında yem yeşil bir doğanın eşliğinde, dinlenerek yol yorgunluğunu atma ihtiyacınız da bulunacaktır.

Kum çayı etrafında yer alan mesire yerleri; Saruhanlı ilçesinde yapacağınız yolculuk sırasında keyif alarak mola verebileceğiniz niteliklere sahip olmaktadır. Bu alana gelirken dilerseniz köy merkezlerinden alış veriş yaparak aldığınız organik ve doğal ürünlerle piknik yapma olanağınız da bulunmaktadır. 

Saruhan Yamaç Paraşütü

Heyecan ve adrenalin tutkunları, doğa açıkları, otantik hayatı sevenler, kamp yaparak tatillerini geçirmek isteyenler; ilk olarak Gezgin 724 web sitesine giriş yapıyorlar daha sonra Saruhanlı kiralık araç hakkında bilgi alarak kendilerine ve zevklerine en uygun olan aracı seçiyorlar. Hemen ardından site içinde yirmi dört saat ulaşabileceğiniz çağrı merkeziyle iletişime geçmek suretiyle seçmiş oldukları arabaları adreslerine istiyorlar.
saruhanlı oto kiralama
Saruhanlı araba kiralama hizmetleri sizleri; sunmuş oldukları geniş kapsamlı araç filoları ve cazip fiyat aralıklarındaki ücretleriyle kesinlikle memnun edecektir. manisa araç kiralama ile seçtiğiniz arabanıza kamp malzemelerinizi, çadırınızı, yamaç paraşütünüzü yükleyerek Saruhanlı ilçesi sınırları içinde yer alan Çınaroba Mahallesinde bulunan Çınarlıtepe’ye ulaşabilmeniz artık an meselesi. Arkasından keyifli, heyecan ve adrenalin yüklü bir tatil başlamakta. 

Coğrafi özellikleri göz önüne alındığında oldukça uyumlu bir konsepte sahip olan Çınarlı tepe; yamaç paraşütü için uygun bir ortam oluşturmaktadır. Bu bölgeye yapacağınız gezi sırasında dilediğiniz taktirde kamp kurma hakkınız da bulunmaktadır.