Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 23.09 - 10:00
Teslim Tarihi 28.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Ula Araç Kiralama - Ula Rent A Car | Gezgin724

Ula Araç Kiralama

Eğer Muğla ilini bu sene tatil için seçtiyseniz; Gezgin 724 sizlere Ula araç kiralama hizmeti vererek; tatilinize daha kaliteli ve daha kapsamlı bir anlam yüklemektedir. Neden sizde bu ayrıcalığı yaşamayasınız? Gezgin 724 web sitesi aracılığıyla beğendiğiniz bir araç modeline, en ekonomik fiyat aralıklarında dilediğiniz süre için sahip olup Ula ilçesini daha kapsamlı ve daha kaliteli bir şekilde gezebilirsiniz. Kısa tatil aralığı yapıyorsanız, kendinizi Gezgin 724 konforuyla ödüllendirin.

Muğla iline bağlı on üç ilçe içinde yer alan Ula; güzelliği türkülere kadar konu olan muhteşem bir doğa sahip, önemli bir ilçedir. Gezgin 724 Ula oto kiralama yaparak il merkezinden yola çıkıp o beş yirmi dakika içinde ulaşım sağlayacağınız Ula ilçesi; Fethiye, Köyceğiz ve Marmaris ilçelerine de oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. 

Sevimli, küçük, şirin bir kasabaya benzeyen Ula ilçesi; yurdumuz genelinde çekilen Dondurma Kaymak gibi pek çok filme de mekân olmuştur. Her kapı önünde göreceğiniz bisikletler bu bölgeye neden bisiklet şehri denildiğini de açıklamakta aslında. 

Küçük bir yer olan Ula ilçesinde ister bisikletle dolaşın ıstar yürüyerek gezin; hangisini tercih ederseniz edin eğer bu ilçeye kendi arabanızla gelmediyseniz; Ula’nın bütün güzelliklerinden yararlanmak için bir araca ihtiyacınız olacak. Gezgin 724 web sitesinin kapsamlı bir hizmeti olan Muğla Ula araç kiralama kendi aracınızın bulunmaması durumunda bu seyahat sırasında oldukça fazla işinize yarayacak. 

Ula Gezilecek Yerler

Otantik ve bir o kadar da nostalji kokan bir mimari yapısına sahip olan Ula ilçesi; dağların arasında yer almaktadır. Dağ sporlarına merakı olanlara oldukça çekici gelen bu özellik Ula ilçesine farklı etkileyici özellikler de yüklemektedir. Etrafında bulunan dağların dışında Ula kendi başına da oldukça yoğun ilgi gören bir turizm merkezidir. Doğa ile iç içe bir tatil yaparken aynı zamanda hem bu şirin ilçenin kültürel güzelliklerini tanıyabilir hem de harika plajlarında deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Ula ilçesinde Gezgin 724 Ula rent a car aracılığı ile seyahat ederken gezmenizi tavsiye edeceğimiz yerleri şu şekilde sıralayabiliriz: 

  • Ula Göletti
  • Nasip Dondurmaları 
  • Sakartepe
  • Çınar Plajı 
  • Azmak Nehri
  • Kızkumu 

ula araba kiralama

Ula Göletti 

Rahat bir şekilde, yorulmadan ulaşabileceğiniz Ula göletti; bilhassa son beş senedir yapılan çalışmalarla oldukça nezih ve keyifli bir alana dönüşmüştür. Ailenizle ve çocuklarınızla gidebileceğiniz gibi yalnız ya da arkadaşlarınızla da gidip hoş vakit geçirebileceğiniz Ula Göletti; olağan üstü dinlendirici bir ortama sahip olmakta

Etrafında bulunan piknik alanlarında doğa ile kucak kucağa, olağanüstü bir manzara keyfiyle mangal yapıp yemek yiyebileceğiniz gölette; harika zaman geçireceğiniz kesin. Muğla iline bağlı ilçelerden biri olan Ula ziyareti sırasında; Ula Gölet’ine de uğrayarak mutlaka dinlendirici bir mola yapmanızı öneririz. 

Nasip Dondurmaları 

Dondurma kaymak filmini seyredip de Ula ilçesinde yer alan meşhur dondurmacıyı ziyaret etmeden olmaz tabii ki. Filmle birlikte meşhur olan bu dondurmacı, gerçekten harika çeşitlerle sıcak yaz günlerine farklı bir anlam katmakta. Önüne yerleştirdiği beyaz taburelerde oturup; dondurmanızı yerken ilginç bir nostalji yaşayacağınız kesin.
ula araç kiralama

Sakartepe

Ula seyahatinizi daha bir keyifli hale getiren Gezgin 724 web sitesi üzerinde online olarak ya da canlı destek birimiyle iletişim kurarak kiraladığınız Ula ucuz araç kiralama ile Ula ilçesinden yola çıkarak on ya da on beş dakika çıkacağınız Sakar rampasında gizlenen bir tepe göreceksiniz. Sakartepe adı verilen bu bölgede karşınıza çıkacak olan muhteşem manzara sizi adeta büyüleyecek.

 Bütün Muğla ilinin ayaklarınızın altında bulunacağınız Sakartepe; etrafında bulunan tesislerde mola vererek bu harika manzaranın tadını çıkararak unutamayacağınız bir yeme şansına da sahipsiniz. Yolunuz Ula ilçesine düşerse ve eğer hava yağmurlu değilse Sakartepe’ye çıkmadan bu bölgeden ayılmamanızı tavsiye ederiz. Kesinlikle yorulmanıza değecek bir güzellikle karşılaşacaksınız. 

Çınar Plajı 

Denizi tek kelime ile olağanüstü olan Çınar Plajı; tatilinizde doyasıya yararlanabileceğiniz bir ortama sahip olmaktadır. Pek çok kişinin aklına tatil dendiğinde doğal olarak güneş ve deniz gelmekte. Hele ki Muğla ilinde bulunuyorsanız, serin turkuaz renginde denizine girmeden, altın sarısı ya da gümüş rengindeki kumlarında uzanıp güneşlenmeden dönmeyeceğiniz kesin.

Muğla iline bağlı pek çok plaj arasında bulunan Çınar Plajı Ula ilçesinde yer almaktadır. Gezgin 724 Ula kiralık araç yardımıyla kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Çınar Plajı; harikulade deniz ve güneşi yanında muazzam bir doğaya da hâkim olmakta. 

Karnınız acıktığında veya çay ya da soğuk bir şeyler içmek istediğinizde Çınar plajının etrafında yer alan tesislerden yararlanma şansına da sahipsiniz. Büyük şehrin yarattığı yoğun tempo ve stresten kurtulabileceğiniz denizin serin suları adeta yenilenmenizi sağlayacak. 
ula oto kiralama

Azmak Nehri. 

Bir tatlı su nehri olan Azmak; Ula gezilecek yerler arasında oldukça yoğun ilgi görmekte. Yerli ve yabancı turistlerin akımına uğrayan nehir; yaz aylarının bunaltıcı sıcağında buz gibi sularıyla ilk başta şok etkisi yaratacak niteliklere sahip olmakta. 

Nehrin bir bölümüne soğuk suyun üzerine bir salıncak kurulmuş. Ağır ağır girmenizin çok zor olacağı Azmak nehrine bu salıncakta sallanarak birden bire atlamak değişik bir heyecan yaratmakta. Dilerseniz tekne turlarına katılarak Azmak nehrinde unutamayacağınız bir tekne turu macerası yaşayabilirsiniz.

Azmak nehri; kamp sevenleri de düşünmüş. Bu bölgede çadır için ayrılan bölümler bulunmakta. Konaklamak istemeniz durumunda Azmak nehri etrafında çadır kurup kamp yapma olanağınız da bulunmakta. Eğer Gezgin 724 Ula araba kiralama refakatiyle Azmak nehrine günü birlik bir seyahat yaptıysanız; nehir etrafında ayrılan alanlarda piknik yapabilme imkânınız da bulunmakta. Her şekilde Azmak nehrine yapacağınız gezide keyifli saatler geçireceğiniz kesin. Tatlı su balıklarının yüzdüğü Azmak Nehri etrafındaki sazlıkları ve ördekleriyle harika bir doğa harikası olmakta. 

Kız Kumu 

Muhteşem ve etkileyici özellikleri bulunan bir denize sahip olan Kız kumu iki bin seneden fazla bir tarihi geçmişe sahip olmakta. Gerek plajı gerek se denizi ilginç bir yapıya sahiptir. Yukarlardan bakıldığında berrak denizinin içine değil de adeta suyun yüzeyinde yürüdüğü izlenimi edinirsiniz. Gezgin 724 muğla oto kiralama en hesaplı fiyat aralıklarında yapacağınız seyahat sırasında sizi büyülü havasıyla en çok etkileyecek,  bölgelerden biri de kesinlikle Kız kumu olacaktır.