Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 24.09 - 10:00
Teslim Tarihi 29.09 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Nevşehir Kapadokya Havalimanı Ucuz  Araç Kiralama | Gezgin 7/24

Nevşehir havalimanı araç kiralama 

Nevşehir havalimanı araç kiralama ihtiyacınıza en nitelikli ve uygun fiyatlarla cevap verecek bir platform olan Gezgin 7/24, kısa sürede internetten Nevşehir havalimanı oto kiralama hizmeti almanıza imkan tanımaktadır. Sizler için her zaman en iyisini sunma çabasında olan Gezgin 7/24 üzerinde gördüğünüz fiyatlar, Nevşehir oto kiralama firmaları tarafından web sitemiz üzerinden yapılacak rezervasyonlara özel olarak verilmektedir.

Web sitemizin arama ve karşılaştırma modülü sayesinde, Nevşehir havalimanı araç kiralama firmaları arasında fiyat ve hizmet kıyaslaması yaparak, dilediğiniz firmadan rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gezgin 7/24 üzerinden yapılacak rezervasyonların hiçbirinde, aldığınız Nevşehir oto kiralama hizmeti dışında herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Gezgin 7/24 online araç kiralama platformunun tüm sayfaları, SSL güvenlik sertifikası ile korunmakta olup, bilgileriniz 3. Taraflara karşı tam koruma altında işlem yapılmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı 

1998 yılında hizmete giren Nevşehir Kapadokya Havalimanı, 700.000 yıllık yolcu taşıma kapasitesine sahip olup iç ve dış hatlar seferleri için hizmet vermektedir. Kapadokya bölgesine yabancı turistlerin ilgisi nedeniyle, dış hat seferleri de yoğun olarak Nevşehir Kapadokya havalimanından yapılmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı adresi: Nevşehir Kapadokya Havalimanı girişi – Tuz Köyü – Gülşehir, Nevşehir 50900 

Nevşehir Havalimanı telefon numarası: 0384 421 44 55 

Nevşehir hakkında genel bilgiler 

Nevşehir"in nüfusu: 292.365

Nevşehir il plaka kodu: 50 Nevşehir il telefon kodu: 0384
nevşehir havalimanı araç kiralama
Nevşehir"in ilçeleri: Avanos, Gülşehir, Derinkuyu, Acıgöl, Hacıbektaş, Ürgüp, Kozaklı ve Merkez olmak üzere, Nevşehir"in toplam 8 ilçesi bulunmaktadır. Nevşehir"in en küçük ilçesi 11478 nüfusa sahip Hacıbektaş, en büyük ilçesi ise 143194 nüfusa sahip Merkez ilçedir.

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde bulunan Nevşehir, özellik ve peri bacaları ile ülke turizmine önemli katkılar sağlamaktadır.Nevşehir Havalimanı Oto Kiralama 20 Temmuz 1954 tarihinde il statüsüne geçen Nevşehir, başta tarım olmak üzere hayvancılığın daha yoğun bir şekilde yapıldığı illerimizi arasında yer almaktadır. 

Özellikle patatesi ile ünlü olan bu şirin İç Anadolu şehri, bulunduğu bölgenin önemli turizm merkezlerinden biridir. Balon turizmi, eğlence turizmi ve inanç turizmi için önemli bir merkez olan Nevşehir"e özellikle Doğu Asya bölgelerinden gelen yabancı turist sayısı dikkat çekmektedir.

Nevşehir"de gezilebilecek yerler 

Göreme açık hava müzesi: UNESCO Dünya mirasları Listesi"nde olanağın Göreme açık hava müzesi, bölgede peri bacaları olarak da bilinen yumuşak Kaya dokusu oluşumlarının insanlar tarafından içinin oyularak ibadet ve yaşam merkezi haline getirildiği bir yerdir.Nevşehir Havalimanı Oto Kiralama Milattan sonra 2. yüzyılda bu şekilde yaşam alanına dönüştürüldüğü bilinmekte olup, bölgede 360 tane kilise bulunmaktadır. 

Hacı Bektaşi Veli türbesi ve Müzesi: Nevşehir"in simgeleri arasındaki Hacı Bektaşi Veli Türbesi, Bektaşilik tasavvufunun lideri olan Hacı Bektaşi veliye ait olduğu iddia edilen türbedir.

Ihlara Vadisi: Kapadokya bölgesinin en özel doğal güzelliklerinden biri olan Ihlara Vadisi, yerli ve yabancı turistlerin en fazla ziyaret ettiği alanlardan biridir. 

Yeraltı şehirleri: Nevşehir"in neredeyse tüm ilçelerinde görebileceğiniz yer altı şehirleri, milattan önce 4 binli yıllara dayanan tarihi ile dikkat çekmektedir. Bu şehirlerden birinin 8 katlı olması, daha fazla ziyaret edilmesine sebep olmaktadır.
nevşehir havalimanı oto kiralama
Kapadokya Çavuşin Kilisesi 

Hallaç Manastırı 

Karanlık Kilise 

Pancarlı Kilisesi Vadisi 

Kozaklı Kaplıcaları 

Saklı Kilise 

Uçhisar Kalesi 

Kapadokya Zelve Vadisi 

Ürgüp Taşkınpaşa Camii 

Göreme Kiliseleri 

El Nazar Kilisesi 

Kapadokya Kaya Evleri 

Güvercinlik Vadisi 

Tatlarin Yeraltı Şehri 

Nevşehir Müzesi 

Kapadokya Üzengi Vadisi 

Ayvasil Kilisesi 

Kaymaklı Yeraltı Şehri 

Meskendir Vadisi 

Göreme Bağlıdere 

Aşk Vadisi 

Fırkatan Kilisesi 

Ürgüp Damsa Barajı 

Yılanlı Kilise 

Kapadokya Peri Bacaları 

Tokalı Kilise 

Ortahisar Etnografya Müzesi 

Gümüşler Manastırı 

Kapadokya Ortahisar Kalesi 

Zelve Ören Yeri 

Elmalı Kilise 

Kapadokya Kültür Merkezi 

Ürgüp Pembe Vadi 

Göreme Milli Parkı 

Kapadokya Yeraltı Şehirleri 

Özkonak Yeraltı Şehri 

Zemi Vadisi 

Damat İbrahim Paşa Külliyesi 
nevşehir havalimanı rent a car
Nevşehir"de gezilecek yerler arasındadır. Kendi aracınız yoksa bu yerleri hızlı bir şekilde gezmek için, Nevşehir oto kiralama firmalarından araba kiralayabilirsiniz. Nevşehir"e uçakla gelecek kişiler ise, Gezgin 7/24 üzerinden Nevşehir Havalimanı araç kiralama hizmeti alabilirler.