Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 30.10 - 10:00
Teslim Tarihi 04.11 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Ordu Araç Kiralama -Ordu Oto Kiralama | Gezgin 7/24

Ordu oto kiralama 

İş ve turistik geziler için ihtiyaç duyacağınız aracı kiralamak için, Gezgin 7/24 üzerinde bulunan Ordu araç kiralama firmalarından uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. 

İnternetin nimetlerinden yararlanarak şehirde bulunan araba kiralama firmalarına ulaşarak, web sitemizden çıkmadan online kiralama yapabilir, konforunuzdan ödün vermeden Ordu araç kiralama ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Ordu ucuz araç kiralama

Ordu ucuz araç kiralama hizmeti alabilmeniz için farklı özellikleri sizlere sunan Gezgin 7/24, Ordu ucuz araç kiralama hizmeti alabileceğiniz rent a car firmalarını ekranınıza taşımaktadır. İstediğiniz araç için en uygun fiyatla hizmet veren araba kiralama firmasından, online şekilde istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. 

Ordu Havalimanı oto kiralama 

Ordu"ya özel bir havalimanı, bulunmamaktadır. Ordu ile Giresun arasına yapılan havalimanı, gerek Ordu iline ve gerekse Giresun"a ortak kullanım imkanı sağlamaktadır. 

Web sitemiz üzerinde hizmet sunan Ordu oto kiralama firmaları, aynı zamanda Ordu Havalimanı araç kiralama hizmetleri de vermektedir. 

Bu firmalara göz atıp sunduğu hizmet fiyatlarını kıyaslayarak sizin için en uygun olan fiyattan, Ordu Havalimanı ucuz araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 
ordu havalimanı arac kiralama

Ordu gezilecek yerler 

Karadeniz"in küçük ama en şirin illerinden birisi olan Ordu gezilecek yerler açısından, özellikle doğal güzellikleri ile öne çıkan bir yerdir. Aşağıda Ordu"da gezilecek yerler hakkında kısa bilgiler yer almaktadır.

Boztepe 

Ordu"da güzel zaman geçirmek için en ideal yerlerden biri olan Boztepe, deniz seviyesinden 530 metre yüksekte yer almaktadır. Bu Tepenin en önemli özelliği, hem Karadeniz"i hem de şehri yüksek bir tepeden izleme imkanı sunmasıdır. 

Karadeniz ve Ordu"nun muhteşem manzarasını seyretmek için, şehre gelenlerin en fazla ziyaret ettiği alanlardan biri, Boztepe olmaktadır. Teleferikle inip çıkılan bu tepeye, mutlaka çıkarak bu görsel şöleni kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Paşaoğlu Konağı 

Ordu şehir merkezinde yer alan Paşaoğlu Konağı, 1896 yılında yaptırılmıştır. Romanya"dan getirilen ahşaplarla süslenen Konağın yapımında, Ünye"den getirilen özel taşlar kullanılmıştır. 

Şehrin en güzel sivil mimarileri arasında bulunan tarihi Konak, günümüzde farklı ürünlerin satıldığı dükkanlara kiraya verilerek, alışveriş için hizmet vermektedir. 

Taşbaşı Kilisesi 

Şehir merkezinde bulunan tarihi kilise, 1853 senesinde Rum Ortodoks Hristiyanları tarafından yaptırılmıştır. Günümüze kadar ayakta kalan tarihi kilise, mimari bakımından şehirde bulunan zengin yapılar arasında yer almaktadır. bir süre Kültür Merkezi olarak kullanılan kilise, günümüzde Arkeoloji Müzesi olarak kullanılmaktadır.

Yason burnu 

Şehir merkezinden 30 kilometre mesafede bulunan Yason Burnu, şehrin doğal güzelliğini yansıtan alanlardan biri olmasının yanı sıra, tarihi eser bakımından da zengin bir alandır. Bölgede yapılan arkeolojik kazılarda, farklı birçok tarihi eser bulunmuştur. Ayrıca burada bulunan kilise, 1869 yılında yaptırılmış olup, tarihi bir özellik taşımaktadır. 
ordu havalimanı oto kiralama
Şehir merkezinden uzak olan bu bölgeyi, web sitemiz üzerinden Ordu araç kiralama hizmeti alarak ziyaret edebilirsiniz. 

Bolaman Kalesi 

Fatsa ilçesi sınırlarında bulunan Bolaman Kalesi, Patnos Roma imparatorluğu zamanında yaptırılmıştır. Kalenin kesin yapım yılı bilinmese de, 17. yüzyılın sonlarına doğru yapıldığına dair, birtakım işaretler bulunmuştur. 

Oldukça küçük bir kale olan tarihi yapı, daha sonra üzerine yapılan ahşap bir bina ile farklı bir görünüm kazanmıştır. Üst kısmına yapılan ahşap ağırlıklı tesis, günümüzde Ordu"nun geleneksel el sanatlarının ve yöresel yemeklerinin satıldığı bir alan olarak hizmet vermektedir. 

Perşembe Yaylası 

Ordu"nun doğal güzellikleri arasındaki Perşembe Yaylası, Aybastı ilçesinde yer almaktadır. İlçe merkezinden 17 kilometre uzaklıkta yer alan bu doğal güzellik, doğayla iç içe olmak isteyen insanların, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında ziyaret ederek zaman geçirdikleri yerlerden biridir. Sizde bu yaylanın temiz havasını solumak ve stresinizi atmak istiyorsanız, hızlı ulaşım için Ordu oto kiralama firmalarından araç kiralayarak rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. 

Ulugöl 

Şehir merkezinden 63 kilometre uzaklıkta bulunan Ulugöl, Gölköy ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Adeta dünyanın yalancı cennetlerinden birisi sayılabilecek güzellikteki göl, yaz aylarının vazgeçilmez mekanları arasındadır. 

Gaga Gölü 

Doğal güzellikler bakımından oldukça zengin olan Ordu, Yayla ve gölleri ile muhteşem bir görsel şölen sunmaktadır. Doğanın Ordu"ya sunduğu güzelliklerden birisi de, Fatsa ilçesinde bulunan Gaga gölüdür. Kampçılık için de oldukça uygun bir alan olan göl çevresi, dünya çapında insanların ziyaret ettiği güzellikler arasındadır. Bu gölü ziyaret etmek için, web sitemiz üzerindeki Ordu Rent A Car firmalarından araç kiralayabilirsiniz.

Sarıkamış Kaplıcaları

Fatsa ilçe merkezinden yaklaşık 10 km uzaklıkta bulunan kaplıcalar, şehrin şifa merkezlerinden biridir. 47 derece su sıcaklığının bulunduğu kaplıcalar, romatizma hastalıkları başta olmak üzere, cilt hastalıkları ve klasik kadın hastalıkları için de fayda sağlamaktadır.

Asarkaya Milli Parkı

Ünye ilçesinde yer alan Asarkaya milli parkı, piknik yapmak ve doğayla iç içe olmak isteyenler için ideal alanlardan biridir. Huzurlu bir ortamda gününüzü geçirmek istiyorsanız, tercih etmeniz gereken alanlardan biri olduğunu söyleyebiliriz.
ordu oto kiralama
Ünye ilçesinde bulunan milli parka ulaşmak için toplu taşıma araçları hizmet veriyor olsa da, saatlerdeki düzensizlik ve piknik malzemelerinin taşınmasındaki zorluklar nedeniyle özel araçlar daha fazla kullanılmaktadır. Kendi özel aracınız yoksa, milli parka gitmek için Ordu oto kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ordu özellikle doğa güzellikleriyle ön planda olsa da, tarihi yapıların çokluğu da dikkat çekmektedir. Özellikle Rum yapıları, şehrin tarihi yapısını aydınlatan binalardır. Farklı bölgelerde konumlu bu yapıları ve doğa güzelliklerini gezmek için, Ordu araç kiralama firmalarından hizmet almak daha avantajlıdır.