Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 28.09 - 10:00
Teslim Tarihi 03.10 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Samsun Çarşamba Havalimanı Ucuz Araç Kiralama | Gezgin724

Samsun Havalimanı araç kiralama

Türkiye"nin yeni ve en sağlam alt yapılı online araç kiralama platformu olan Gezgin 7/24, Samsun Havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. 

Karadeniz bölgesinin sahil kentlerinden olan turizmin ve ticaret merkezlerinden Samsun"a uçakla gelecek olanların Samsun Havalimanı araç kiralama taleplerini karşılayacak birçok firma, Gezgin 7/24 üzerinde hizmet vermektedir. 

Web sitemiz üzerinde bulunan tüm Samsun Havalimanı araç kiralama firmaları arasında birkaç basit tıklama ile kıyaslama yapabilir, kıyaslama sonrasında ihtiyacınız olan aracı kiralayabilirsiniz. Üstelik web sitemiz üzerinden yapacağınız Samsun Havalimanı oto kiralama rezervasyonları için, kiraladığınız aracın kiralama bedeli ve almış olduğunuz diğer hizmet bedelleri dışında hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. İnternetten araç kiralamanın en güvenilir ve en pratik yolu olan Gezgin 7/24, tüm sayfalarıyla dünyanın en gelişmiş SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. 

Bu güvenlik protokolü sayesinde, sitemiz üzerinde bulunan bilgilerin tamamını gizlilik içinde korunmaktadır. Güvenilir bir ortamda sizleri Samsun Havalimanı araç kiralama firmaları ile buluşturan Gezgin 7/24 üzerinde görmüş olduğunuz fiyatlar, sadece web sitemize Özeldir. 

Gezgin 7/24 online araç kiralama platformu, bir rent a car firması değildir. Amacı Samsun oto kiralama hizmeti almak isteyenler ile bu hizmeti veren firmaları buluşturmaktır. Bu sebeple hiçbir şekilde ticari kaygı gütmeden, sizlerin en nitelikli şekilde Samsun Havalimanı araç kiralama hizmeti almasını sağlıyoruz. 

Samsun Havalimanı 

Samsun Çarşamba havalimanı, adından da anlaşıldığı gibi Samsun"un Çarşamba ilçesinde bulunmaktadır. 15 Aralık 1998 tarihinden günümüze kadar tam kapasite hizmet veren havalimanı, iç ve dış hatlar uçuşları için kullanılmaktadır. Havalimanından hem şehir merkezine rahat bir şekilde gitmek hem de
samsun havalimanı araba kiralama
Samsun"daki işlerinizi ulaşım sorunu yaşamadan halletmek için, web sitemiz üzerinden Samsun Havalimanı oto kiralama firmalarından rezervasyon yapabilirsiniz.

Samsun Çarşamba havalimanı adresi: Samsun Çarşamba Havalimanı, Çınarlık, Çarşamba-Samsun 55506

Samsun Çarşamba Havalimanı telefon numarası: 0362 844 88 30

 

Samsun hakkında genel bilgiler 

Samsun"un nüfusu: 1 milyon 313 bin

Samsun il trafik kodu: 55 

Samsun il telefon kodu: 362

Samsun"un ilçeleri: Havza, 19 Mayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Alaçam, İlkadım, Canik, Terme, Vezirköprü, Çarşamba, Bafra, Atakum, Yakakent, Ladik, Asarcık, Kavak, Ayvacık, Yakakent olmak üzere, toplam 17 ilçesi bulunmaktadır.

Karadeniz"e kıyısı bulunan Samsun, bölgenin önemli ticaret merkezidir. Samsun"un geliri daha çok Ticaret ve tarım üzerine olsa da, Sanayi ve hayvancılıkta Şehrin önemli gelir kaynakları arasındadır. Milli Mücadele esnasında oldukça önemli bir yere sahip olan Samsun, liman ticareti bakımından çok daha gelişmiştir. Gelişmiş bir sanayiye sahip olması nedeniyle, işsizlik oranları Karadeniz Bölgesi"ndeki diğer illere göre daha azdır.

Samsun"da gezebileceğiniz yerler

Samsun Atatürk Anıtı: Milli mücadelenin Samsun"dan başlaması anısına 1931 yılında yapılan anıt, Samsun şehir merkezinde bulunmakta olup Samsun"un simgesi haline gelmiştir. Atatürk"ün at üzerinde şaha kalkmış halinin tasvir edildiği Anıt heykel, şehir merkezindeki Atatürk Parkı içerisinde yer almaktadır. 
samsun havalimanı araç kiralama
Bandırma Vapuru Müzesi: Atatürk"ün Samsun"a çıktığı Bandırma Vapurunun parçalanması sebebiyle, bir kopyasının yapılarak müze haline getirildiği vapurdur. Bandırma iskelesinde bulunan vapur içerisinde, Atatürk"e ait resim, eşya ve el yazısı notların bulunduğu bir müze olarak hizmet vermektedir.

Akdağ Kayak Merkezi: Şehrin kış turizmine katkı sunan Akdağ kayak merkezi, Samsun İl merkezinden 7 kilometre uzakta bulunmaktadır. Modern kayak tesislerinin olunduğu merkez, birçok kış sporu için de elverişli bir alandır. Kayak merkezine rahatlıkla çıkabilmek için, Gezgin 7/24 üzerinden Samsun oto kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Gazi Müzesi: Milli mücadelenin başladığı dönemleri ruhunuza kadar hissedebileceğiniz yerlerden biri olan Gazi Müzesi, içerisinde Atatürk ve silah arkadaşlarının balmumu heykellerinin toplantı şeklinde tasvir edildiği bir müzedir.

Kabaceviz Şelalesi: Samsun"un doğal güzelliklerinden biri olan Kabaceviz Şelalesi, müthiş bir doğa harikası olarak yeşilin ve şelalenin uzaklaştığı bir yerdir. Doğa ile kucaklaşmak isteyenlerin mutlaka gezip görülmesi gereken Şelale, şehir merkezinden 40 kilometre uzaklıktadır.
samsun havalimanı oto kiralama
Akalan Şelaleleri 

Hamamayağı Kaplıcası 

Tekkeköy Mağaraları 

Amisos Tepesi 

Ladik Gölü 

Geyikkoşan Sahili 

Samsun Arkeoloji Ve Etnografya Müzesi 

İlk Adım Anıtı 

Samsun Büyük Camii 

Gökgöl Camii 

Mater Dolorosa Katolik Kilisesi 

Cumhuriyet Meydanı 

Samsun Atatürk Evi 

Dündartepe Höyüğü 

Lerdüge Tümülüsleri 

Sivrikese Camii 

Fazıl Ahmet Paşa Medresesi 

Samsun"da gezip görebileceğiniz diğer alanlardır. Hem bu alanları hızlı ve ekonomik bir şekilde ziyaret etmek hem de Samsun"daki işlerinizi rahatlıkla görmek için, uçakla geliyorsanız Samsun Havalimanı araç kiralama hizmet veren firmalara, Gezgin 7/24 üzerinden ulaşabilirsiniz.