Yardım ister misiniz?
Rezervasyon Ara
Alış Tarihi 17.08 - 10:00
Teslim Tarihi 22.08 - 10:00
Seçili Filtreler
Kiralama Şirketi
Vites Tipi
Yakıt Tipi
Araba Markası
Araç Teslim Alış Şekli
Fiyat Aralığı
Kilometre Sınırı
km km
Sıralama
Fiyata Göre Artan
Korona Virüs ile ilgili endişeleriniz varsa dert etmeyin, son dakikaya kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Siirt Havalimanı Ucuz Araç Kiralama | Gezgin7/24

Siirt Havalimanı araç kiralama 

Havalimanı bulunan tüm illerdeki oto kiralama firmaları ile sizleri buluşturan Gezgin 7/24, Siirt Havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınızda da sizlere en uygun ve en nitelikli hizmeti verecek Siirt Havalimanı araç kiralama firmalarını sunmaktadır. Ticari kaygılardan uzak bir şekilde seçimi tamamen sizin inisiyatifinize bırakan Gezgin 7/24, Siirt"te faaliyette bulunan Siirt Havalimanı araç kiralama firmaları arasında fiyat ve hizmet karşılaştırması yapmanıza imkan tanımaktadır. 

Bu sayede sizin için en uygun olan firmadan rezervasyon yaptırarak, Siirt Havalimanı oto kiralama ihtiyaçlarınızı çok kısa sürede Gezgin 7/24 üzerinden giderebilirsiniz.

Siirt Havalimanı 

1998 yılından beri iç hat uçuşları için hizmet veren Siirt Havalimanı, 356 metrekarelik hizmet binası ile küçük bir Havalimanı olmasına rağmen, şehrin ve çevresinin havayolu taşımacılığı ihtiyacını karşılamaktadır. 20 araçlık otopark kapasitesine sahip olan Siirt Havalimanı, pınarca Köyü sınırları içerisinde yer almaktadır. Siirt"teki işlerinizi kolay bir ulaşımla sağlamak ve şehir merkezine daha hızlı ulaşmak için, Gezgin 7/24 üzerinden Siirt Havalimanı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. 

Siirt Havalimanı adresi: Pınarca Köyü, Siirt Dilektepe Yolu, Merkez – Siirt 56220

Siirt Havalimanı telefon numarası: 0484 254 22 02

Siirt hakkında genel bilgiler 

Siirt"in nüfusu: 331.670

Siirt il plaka kodu: 56 Siirt il telefon kodu: 0484 Siirt"in ilçeleri: Merkez, Kurtalan, Şirvan, Pervani, Eruh, Tillo ve Baykan olmak üzere Siirt"in toplam 7 ilçesi bulunmaktadır. 
siirt havalimanı oto kiralama
Güneydoğu Anadolu Bölgesi"nin küçük şehirleri arasında bulunan Siirt, köklü bir tarihe sahiptir. 3500 senelik Asurlulardan kalan Akebe yolunun Siirt"ten geçmesi, şehri tarih boyunca daha önemli kılmıştır. Zivzik narı, bıttım sabunu ve Siirt fıstığı gibi birçok ünlü ürün, Siirt"e has özellikleri ile şehrin farklı bölgelerinde satılmaktadır. 

Ekonomik bakımdan hayvancılık ve petrol kuyularının öne çıktığı Siirt"te, kısıtlı alanlarda da olsa tarımcılık yapılmaktadır. Halkın önemli bir kısmı, köylerde yaşamaktadır.

Siirt"te gezebileceğiniz yerler

Siirt"e uçakla geldikten sonra, alacağınız Siirt oto kiralama hizmeti sayesinde, aşağıda tarihi ve doğal güzellikleri hızlı bir şekilde gezebilir ve aynı zamanda işlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Zaman ve ulaşım maliyeti açısından büyük bir tasarruf sağlayarak, daha fazla yer gezebilirsiniz.

Saat kulesi: 1974 yılında yapılan saat kulesi, Siirt şehir merkezinde 6 kat şeklinde renkli kesme taş ile yapılmıştır. 

Siirt Ulu Cami: Minaresinde çini süslemeleri bulunması nedeniyle çinili cami olarak da adlandırılan Siirt Ulu Cami, 1129 senesinde Selçuklular tarafından yaptırılmıştır.
siirt havalimanı araç kiralama
Veysel Karani Türbesi: Türkiye"nin farklı bölgelerinde Veysel Karani’ye ait olduğu iddia edilen birçok türbe bulunsa da, Siirt"te bulunan türbenin Veysel Karani"nin gerçek Türbesi olduğu yönünde daha fazla ipucu bulunmaktadır. 

Sağlarca kaplıcası: Botan Vadisi"ndeki bir mağaranın içerisinden çıkan sağlarca kaplıcası, Siirt"in sağlık turizmi bakımından önemli yerlerinden biridir. Cilt ve eklem ağrıları için Türkiye"nin çeşitli yerlerinden birçok insan, bu mağarayı ziyaret etmek için gelmektedir.

İsmail Fakirullah Türbesi: 18. Yüzyılın başlarında yaptırılan İsmail Fakirullah Türbesi, UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi"nde yer alan nadir türbelerden biridir. Mimari yapısı ve tarihi olması sebebiyle, ziyaret edilen alanlardan biridir.
siirt havalimanı rent a car
Şehirde farklı birçok tarihi alan bulunup, Siirt"e uçakla gelecekseniz Gezgin 7/24 üzerinden Siirt Havalimanı araç kiralama hizmeti alabilir hem işlerinizi daha rahat yapabilir hem de Siirt"te gezilecek yerleri, Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.